30 مهر 1397/ ۱۲ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56640
1396,دوشنبه 22 آبان09:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پاکسازی البوکمال از لوث داعش


هم اکنون به موازات عملیات پاکسازی محلات شهر، واحدهای نظامی سوری در حال تعقیب تروریست‌های فراری داعش در مناطق حاشیه‌ای البوکمال هستند.

لشکر فاطمیون به همراه سایر گروه‌های مقاومت و نیروهای ارتش سوریه در سوریه همچنان به پیشروی‌های خود برای آزادی کامل مناطق مختلف سوریه و بازپس گیری آن از دست عناصر تکفیری ادامه می‌دهند و شبانه روز تلاش می‌کنند. در شب اربعین حسینی، البوکمال شهر مرزی سوریه و آخرین پایگاه داعش در شرق سوریه به طور کامل توسط رزمندگان لشکر فاطمیون و دیگر نیروهای محور مقاومت و ارتش سوریه آزاد شد.

شب گذشته شبکه سعودی العربیه مدعی شدند که داعش بر شهر البوکمال سیطره پیدا کرده و کنترل این شهر را به دست گرفته است. اما امروز یک منبع میدانی در ارتش سوریه خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر بازگشت گروه تروریستی داعش به شهر البوکمال را تکذیب کرد. این منبع با اشاره به عملیات گسترده نیروهای مشترک سوری و محور مقاومت برای پاکسازی شهر از تله‌های انفجاری و عناصر پنهان شده داعش بر کنترل کامل البوکمال توسط ارتش سوریه طی دو روز گذشته تاکید کرد.

نیروهای ارتش سوریه، لشکر فاطمیون، حزب‌الله و بسیج مردمی سوریه دو روز پیش شهر البوکمال در نزدیکی مرز استان دیرالزور سوریه با استان الانبار در غرب عراق را پس از 4 سال از داعش بازپس گرفتند. بنابر آخرین اخبار دریافتی هم اکنون به موازات عملیات پاکسازی محلات شهر، واحدهای نظامی سوری در حال تعقیب تروریست‌های فراری داعش در مناطق حاشیه‌ای البوکمال هستند.

 


منبع : تسنیم


داعش     لشکر فاطمیون     سوریه                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.