29 مهر 1397/ ۱۱ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56712
1396,جمعه 26 آبان13:49
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا


 
 
راه‌اندازی سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا
 
شهیدخبر: رییس اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا را به صورت آزمایشی افتتاح کرده‌ایم.
  

 «محمدرضا اوژن» رییس اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران  اظهار داشت: بنیاد شهید 22 ماموریت خدمت‌رسانی به جامعه معزز شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بر عهده دارد که با همین دیدگاه در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال شرکت کرده‌ایم.
 

 وی در مورد سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا گفت: سامانه زیارت مجازی گلزار شهدا را به صورت آزمایشی افتتاح کرده‌ایم. این سامانه امکان بازدید به‌صورت سه بعدی را برای کاربر فراهم می‌کند و در بخش‌های دیگر این سامانه تصاویر، زندگی‌نامه، وصیت‌نامه و موقعیت مکانی گلزار شهدا بارگذاری شده است. 


اوژن با اشاره به وضعیت اسناد فرهنگی شهدا افزود: بسیاری از اسناد فرهنگی شهدا مانند وصیت‌نامه و دل‌نوشته  در بنیاد شهید نگهداری می‌شود و با هدف مستندسازی علمی و دسترسی سریع به این اسناد، طرح دیجیتالی اسناد فرهنگی ایثارگان را آغاز کرده‌ایم.

رییس اداره مراسم و مناسبت‌های بنیاد شهید عنوان کرد: سامانه خدمات الکترونیک ایثارگران (سایبا) را جهت تسهیل در خدمت‌رسانی بهتر به خانواده ایثارگران طراحی و 10 خدمت اصلی ازجمله صدور کارت ایثارگری، تسهیلات مسکن، دریافت فیش حقوقی و... ارائه می‌کنیم.

 
زیارت     بنیاد     سامانه     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.