29 دي 1397/ ۱۳ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56819
1396,شنبه 04 آذر13:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهیدی که می‌توانست بازیگر یا مدل شود


سه روز پیش بود که معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان خبر شهادتش را تایید کرد. «بابک نوری هریس» شهید مدافع حریم آل الله است که در آخرین نبردها با داعش در بوکمال به شهادت رسید.

خبر شهادت این شهید بزرگوار در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت. عکس های اینستاگرامی او بسیار متفاوت بود و همه کاربران گمان می کردند او یک مدل یا بازیگر است! به همین خاطر بسیاری از کاربران متعجب شده بودند که این چهره جذاب چگونه می تواند از مدافعان حرم باشد؟

آری! طبق اخبار رسمی و تایید سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان، بابک نوری هریس همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) به جمع شهدای مدافع حرم پیوست تا تعداد شهدای مدافع حرم گیلان به 22 تن برسد.

سرهنگ عباس بایرامی می گوید: در جلسه هماهنگی و با نظر خانواده شهید در مورد تحویل و تشییع و تدفین این شهید عزیز گیلانی مدافع حرم تصمیم‌گیری می‌شود.

نوری هریس هم یکی از جان فداهای اهل البیت علیهم السلام و این آب و خاک است. کسی که می توانست به خاطر چهره زیبایش به شغلی دیگر همچون بازیگری و مدلینگ بپردازد و شاید به شهرتی دنیوی هم می رسید. اما او خود را ارزان فدا نکرد و در مسیری که خریدارش خداوند متعال بود، قدم نهاد. آیا هر کسی با چنین شرایطی می تواند این گونه تسلیم امرپروردگارش باشد؟ / بولتن نیوز
سپاه قدس     بابک نوری هریس     شهید مدافع حرم                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.