02 اسفند 1396/ ۰۵ جمادى الثانية ۱۴۳۹
شناسه خبر : 56929
1396,دوشنبه 13 آذر10:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

منتظران اجرای ماده 87


جانباز 15 درصد ارتش - جناب آقای دکتر نوروزی رئیس محترم فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی

 جناب آقای نوروزی واقعا همه ای ما رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس نهایت تشکر را از جنابعالی و بقیه همکاران ایثارگر شما در مجلس داریم. چند نکته مهم است که درخصوص معافیت سربازی فرزندان رزمندگان، نا انصافی و نا عدالتی انجام می پذیرد!


1 – با گذشت  9 ماه ازسال 96 با توجه به اینکه دولت، بنیاد شهید را موظف به اجرای ماه 87، در خصوص آن دسته از رزمندگان هشت سال دفاع مقدسی که فاقد مدارک بالینی هستندکرده است، و کمdسیون پزشکی نهاد اعزام کننده آنان راتائید نموده و درصد جانبازی دارند، ولی بنیاد شهید تاکنون کم کاری نموده است و اجرا ننموده است، ما پدران و مادران ایثارگران از شما خواهش می کنیم به این امور رسیدگی نمایید تا ببینیم مسئولین بنیاد شهید کی از خواب غفلت بیدار می شوند؟ 


2 -  چرا با اینکه نهاد اعزام کننده به مناطق جنگی، ارتش یا سپاه بوده و ازسوی کمیسیون پزشکی ایثارگرانِ نهاد اعزام کننده درصد جانبازی دارند، ولی از سوی نظام وظیفه درصد این عزیزان با میزان حضور در جبهه محاسبه نمی شود؟

این ظلم بزرگی است به نیروهای مسلح!

مگر اعضای کمdسیون پزشکان ارتش یا سپاه با پزشکان بنیاد باهم فرقی دارند؟

چراجناب تیمسار امیر "حاتمی" وزیر محترم دفاع از آقایانی که نشستند و تصمیم گرفتند و فقط درصد جانبازی بنیاد را قبول دارند ولی درصد جانبازی ارتش و سپاه را قبول ندارند پیگیر رفع مشکل نیستند؟

واقعا این ظلم و ناعدالتی نیست؟

لذا شما برادر بزرگوار(دکتر نوروزی) که همیشه یار و یاور همه ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بودید و هستید، این مشکل را پیگیری نمایید!

با تشکر: جمعی از پیر غلامان رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس، منتظر اجرای ماده 87  
 


کد خبرنگار : 20


Reply
no
0
yes
33
رزمنده
1396/09/13 - 18:33
حرف دل ماراهم زدید برادر

Reply
no
0
yes
28
مسعود طاهري
1396/09/18 - 13:01
سلام و عرض ادب
حاج آقا نوروزي و ديگر نمايندگان محترم مجلس خواهش مي كنم پيگير اجراي ماده87 ايثارگران در خصوص رزمندگاه داراي گواهي مجروحيت فاقد مدارك بستري و باليني باشيد.
سپاسگذارم

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.