26 مهر 1397/ ۰۸ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56981
1396,پنجشنبه 16 آذر11:23
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تانکی که پشت چراغ قرمز ایستاد


کتاب «شاپرکهای عاشق نمی‌میرند...» نوشته زهره یزدان پناه قره تپه روایتی داستانی از زندگی محمدرضا تنگسیری و اقتصاد مقاومتی پشتیبانی زرهی دوران دفاع مقدس, در 565 صفحه که توسط موسسه شهید حسن باقری در سال 1396 به چاپ رسیده است.

این کتاب تقدیم شده است به: نیروهای پشتیبانی و زرهی و شهدای زرهی که در دوران جنگ تحمیلی و پس از ان, همگام با حضور خود در میدان های رزم و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، با تلاشهای شبانه روزی جلوه ای از اقتصاد مقاومتی را برای ملت غیور و سلحشور این سرزمین شهیدپرور به ارمغان آوردند.

در پشت جلد کتاب آمده:

نیوبراندنبورگ شهر کوچکی است. با تانک داخل شهر می روی و مثل ماشین پشت چراغ قرمز می ایستی. بعد از اینکه چراغ راهنمای سر چهارراه سبز می شود حرکت می کنی و داخل زمین محوطه مخصوص می روی و در محوطه کنار کارخانه رانندگی می کنی و با تانک با سرعت های مختلف دورهای مختلف می زنی تا از بی‌عیب بودن تانک ها مطمئن شوی. همان جاست که یکی از کارشناس های آلمانی به تو می گوید: "شما در استفاده از تانک خیلی مهارت دارید. با توجه به مهارت خیلی خوبی که در به کارگیری تانک دارید اگر دوست داشته باشید می توانید اینجا بمانید."
نگاهش می کنی آرام و خونسرد.
دفاع مقدس     شهید     کتاب                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.