27 دي 1397/ ۱۱ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 56988
1396,پنجشنبه 16 آذر12:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مشکلاتی در توزیع کانکس در سرپل ذهاب!


بهروز پیری ،شهر سرپل ذهاب -  محضر فرماندهی محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلشکر موسوی وفرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش امیر حیدری

 با درود وسلام به پیشگاه حضرت ولی عصر و زمان مهدی موعود ( عج ) وجانشین برحقش امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) رهبر فرزانه انقلاب وفرماندهی کل قوا .

 با احترام به محضر مبارک آن فرماندهان لایق می رساند که ارتش جمهوری اسلامی ایران در همان دقایق اولیه پس از زلزله تا روزها پس از آن هر آنچه در طبق اخلاص در راه کمک به مردم  زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب ( علی الخصوص شهر ) داشتند با جان ودل بذل وعطا نمودند ،بنا به صلاحدید مقامات ارشد نظام پس از آرامش نسبی در شهرسرپل ذهاب این نیرو شهر را ترک نمودند ،خروج ارتش از شهر با اعتراض مردمی ازیک طرف وحزن واندوه مضاعف آنان از اینکه همراهان صدیق خودرا در کنار خود نمی بینند همراه بود ،گریه وزاری مرد وزن، کودک وبزرگ، در وقت خروج ارتش، نشان از سپاسگزاری مردم شهر سرپل ذهاب از فرزندان  عزیزشان در ارتش جمهوری اسلامی داشت .
دردوسه روزه اخیر که کانکس های اهدایی از سراسر ایران به منطقه ارسال می شود، بی نظمی در توزیع اعتراض مردمی وبه نوعی بدبینی مردمی را به دنبال داشته است .
البته از آنجا که سپاه پاسداران وبسیج سرافراز بر روستاها تمرکز دارند توزیع این دو نیرو با نظم وسیاق خاصی در حال اجراست، مشکل اصلی در خود شهر سرپل ذهاب که سپاه پاسداران ونیروهای انتظامی دخالتی در توزیع کانکس های اهدایی ندارند نمود بیشتری دارد.
فلذا از محضرتان استدعا دارم برای مدت ۱۵ الی ۳۰ روز بر توزیع کانکس ها و اهدایی های مردمی نظارت داشته باشید وهمچون توزیع چادرهای اسکان اینبار هم بداد مردم مظلوم شهروشهرستان برسید .
توفیق تمامی خدمتگزاران به نظام جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند سبحان خواهان وخواستارم .
والسلام
جانباز : مرتضی صفری
بهروز پیری ،شهر سرپل ذهاب


کد خبرنگار : 20


جانباز     شهر سرپل ذهاب     کانکس     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.