28 مهر 1397/ ۱۰ صفر ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57065
1396,شنبه 25 آذر13:03
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نشست فراکسیون ایثارگران با رئیس بنیاد فردا برگزار می شود


نشست فراکسیون ایثارگران مجلس با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بودجه ی ایثارگران در سال 1397 فردا برگزار می شود.

نشست فراکسیون ایثارگران با رئیس بنیاد فردا برگزار می شود

فاش نیوز  -  نشست فراکسیون ایثارگران مجلس با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بودجه ی ایثارگران در سال 1397 فردا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، حجت الاسلام حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای بررسی بودجه بنیاد شهید و وضعیت ایثارگران در این لایحه از حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید برای حضور در فراکسیون ایثارگران در روز یکشنبه دعوت به عمل آوردیم.

حجت الاسلام نوروزی با اشاره به گستردگی و حیطه عمل فعالیت بنیاد شهید به نارضایتی قشر ایثارگر از این نهاد اشاره کرد و تصریح کرد: در این نشست علاوه بر بررسی بودجه پیشنهادی بنیاد شهید، مسائلی از قبیل عدم عمل به قوانین ایثارگران مصوب برنامه ششم توسعه و نقش این نهاد برای پیگیری و احقاق حق جامعه بزرگ ایثارگران با آقای شهیدی در میان گذاشته خواهد شد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس دهم با اشاره به بودجه تقدیمی از سوی رئیس جمهور به صحن مجلس یادآور شد: متاسفانه در لایحه بودجه سال 97 سهم بودجه بنیاد شهید فقط افزایش 10درصدی داشته است که این افزایش با توجه به مسائل و مشکلات جامعه بزرگ ایثارگران را پیش نخواهد برد.

رئیس فراکسیون مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این راستا هیئت رئیسه فراکسیون باتفاق آرا تصمیم گرفت در این رابطه از رئیس بنیاد شهید برای بررسی و رایزنی در خصوص بودجه ایثارگران در مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد.


کد خبرنگار : 23


Reply
no
0
yes
8
1396/09/25 - 13:19
سلام
لطفا تبدیل وضیت فرزندان رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد را که در ادارات دولتی به شکل قراردادی هستند در الویت پیگیری ها باشد.طی مراجعه ای که به بنیاد استان خودم داشتم متوجه شدم متاسفانه خود نیروهای بنیاد شهید از امتیازات و مزایایی که برای رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد در برنامه ششم توسعه مصوب شده است اصلا خبر ندارند.حالا از رزمندگان بی اطلاع باشند می گوییم عیبی ندارد مسئولیتی درقبال آنان ندارند ولی چرا از جانبازان بی خبرند.با تشکر

no
1
yes
0
حسین
1396/09/25 - 18:47
فرزندای شهید هنوز نشدن شما میخوای فرزندای زیر 25درصد تبدیل وضعیت شن


Reply
no
0
yes
4
رزمنده دفاع مقدس
1396/09/25 - 13:35
سلام .جناب آقای نوروزی مسائل ومشکلات رزمندگان را نیز پیگیری کنید تبدیل وضعیت رزمندگان شاغل که تمام حق حقوقشان به خاطر قراردادی بودن پایمال میشود

Reply
no
0
yes
0
جانباز 15درصد ارتشي
1396/09/25 - 15:26
مديريت محترم فاش نيوز
باسلام و خسته نباشيد
خواهشمنديم اين متن را در تير اول سايت فاش نيوز گذاشته شودچون درد دل همه پدران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است كه تاكنون همه مان سر كار و
در سايت فاش نيوز داشتم مطالعه و مرور مي كرد نگاه به نشست جناب آقاي دكتر نوروزي رئيس فراكسيون ايثار گران و نماينده محبوب و دلاور با آقاي شهيدي رئيس بنياد شهيد در خصوص بودجه بندي سال 97 و اختصاص براي بنياد شهيد جلسه اي روز يكشنه در مجلس خواهند داشت
ما از جناب آقاي دكتر نوروزي تقاضا عاجزانه داريم كه آقاي شهيدي تاكنون يعني با گذشت 9 ماه از سال 96 تيمي كه در حال حاضر اور ا همراهي مي كند به جاي نخواهد رساند جناب آقاي دكتر نوروزي به والله قسم ما تعدادي كارگران و كاركنان وغيره از جانبازان دفاع مقدس كه از سوي نهاد اعزام كننده از سوي كمسيون پزشكي درصد جانبازي مدت چند سال هم گذشته است و تا آخرامسال هم داريم بازنشته خواهيم شد ولي كمسيون پزشكي كه بنياد شهيد تاكنون درصد جانبازي را تا ئيد ننموده استبا توجه به اينكه در برنامه ششم بنياد را موظف در اجراي آن نموده است ولي آقايان آقاي ايزدي و آقاي طائبي و آقاي عندليبي كارشكني مي كنند كار آنان فقط كمسيون پزشكي بنياد را بعنوان مانع تراشي و حق كشي است و براي پزشكان بنياد كه بيكار نباشند حق ويزيت تعريف كنند بقول يكي از جانبازان عزيز در همين سايت فاش نيوز هم ارشاره كرد فقط هشت كلمه با افراد صحبت مي كنند جناب آقاي دكتر نوروزي شما را بخدا قسم همه ايثار واقعا شما دوست دارند لااقل به اين افراد گوشزد شود تا اخر امسال اين ماده 87 و تبصره را اجرا كنند تا ما بتوانيم از اين مزاياي كه دستگاه در انجا شاغل هستيم اجرا كنند باتشكر به نمايندگي جمعي از رزمندگان و ايثارگران در انتظار ماده 87


Reply
no
0
yes
0
رزمنده بسیجی دفاع مقدس
1396/09/25 - 16:00
بانام ویادخدا/خداقوت وخسته نباشید /جناب نوروزی گرامی رئیس محترم امورایثارگران درمجلس شورای اسلامی خواهشمنداست نسبت به رزمندگان دوران دفاع مقدس که درعنفوان نوجوانی وجوانی بنای برایمان به تکلیف ازمیزمدرسه راهی جبهه هاشده اندوبعضادرعملیاتهای سنگین وطولانی مدت شارک بوده وسالیان است که باافسردگی استراس واظطراب بامصرف داروهای جورواجوراعصاب وروان امورات می گذارنیم وزندگی رابرخودوخانواده تلخ کرده ایم عنایت وتوجه ویژه ای داشته باشید/چون دراستان در راستای احقاق حق کسی توجه چندانی به من ها نداردوهمچنان سردرگمی ومحرومیت مضاعف عذابمان می دهدحال مستدعی است به خاطر رضای خدافراموشمان نفرماییدتادیده شویم زیراماشهدای زنده شرکت کننده درعملیات هاکه شاهدشهادت ونقص عضوومجروح شدن همرزمانمان بوده ایم شایسته ومستحق بیشتروبهتردیده شدن هستیم/ممنون وسپاسگذارحضرتعالی /باتقدیم احترام علی حسین غضنفری جانبازاعصاب وروان وگوشها استان لرستان فاقدازهرچیز

Reply
no
0
yes
2
1396/09/25 - 16:54
با شلام جناب آقای نوروزی لطف کنیدمشکلات جنبازان بدوندرصد که یگانهای مربوطه جنبازی آنان را تایییید کرده بنیاد شهید برای تمامی آنان صفر درصد زده واصلا توجه به قانون برنامه ششم توسعه ایثارگران که صراحتا در قانون آورده که باید حداقل 5/درصد برای آنان درصد بزند لطفا بخاطر رضای خدا واین بسیجان مظلوم پی گیری نمایید .

Reply
no
0
yes
3
جانباز زیز25%
1396/09/25 - 17:01
باسلام.لطفا کمک معیشت رزمندگان وجانبازان زیر25% که سال 96قرار بود به تمام کارافتادگان بدهند وبنیاد شهید اجرا نکرد را پیگری کنید والان بنیاد شهید کمسیون حالت اشتغال جانبازان زیر 25%قبول نمیکند صحبت از بالای 25% میکند وجانبازان زیر25%که قبلا کمسیون رفتن وعمل قلب باز کرده بودن وکارافتاده بودند کمسیون همه رو رد کرد. لطفا به داد ما برسیدازاین بی عدالتی ها.

Reply
no
0
yes
4
1396/09/25 - 17:21
سلام آقای نوروزی،لطفادرباره شهریه دانشگاه فرزندان 15درصدی،باسابقه حضوردرجبهه قانونی وضع کنید،چون،اکثراین قشربیکارن،ودرمووردپرداخت شهریه برای بچهاشون مشکل دارند
باتشکر

Reply
no
0
yes
5
1396/09/25 - 17:28
آقای نوروزی،ماهیچ امکاناتی ازبنیاددریافت نکردیم،الان ۵۲سال دارم،فقط همون بیمه خدمات درمانی،جانباز۱۵درصدهستم باسابقه۲۵ماه جبهه،سه تابچه دارم،بیکارهستم مشکل احصابم شدیددارم که مرتب درگیری دارم بازن وبچه،بیشترسر نداریه،یفکری برای این قشر از ماهاهم بکنید،بایدچکارکنیم؟

Reply
no
0
yes
8
1396/09/25 - 18:38
بسمه تعالی با سلام با توجه به اینکه بعضی از ایثارگران با توجه به مصوبه برنامه ششم در خصوص تخفیف شهریه فرزندان جانبازان زیر 25درصد اقدام به تعیین رشته در دانشگاه ازاد و پردیسها نموده اند وعدم اجرای ان باعث فشار مالی بر ای خانواده این عزیزان گردد خواهشمند است در خصوص اجرای ان از مهر ماه 96 و ادامه ان برای سالهای اتی مساعدت نمایید با تشکر.

Reply
no
0
yes
0
ناصر
1396/09/25 - 18:44
سلام جناب اقای نوروزی واقای خجسته نماینده گان ایثارگر حامی حقوق جانبازان زیر۲۵موجی اعصاب وروان وشیمییایی که۲۸ساله زجر میکشندوتابحال هم توسط خانوداه هایشان حمایت شدن اکثریت این جانبازان درسن۵۰تا۶۰ساله اند طی این سالها حتی دلجویی هم ازماها نشده درحال حاضردرشرایط اجتماعی وحاشیه نشینی وروستاها وضع وحال بدی دارن ۹۹درصد این عزیزان حقشان ضایع شده درصدهایشان بیشتراز این درصدهاست که دارن شماایثارگران بهترازوضع وحال این جانبازان خیر داارید نهایت سعی خودتان رابکارگیرید تا مقداری ازحقشان به انان برسد .طاقت خانودشان هم بسرامده ..جانباز موجی ناصر بی نصیب ازهرچیز

Reply
no
0
yes
4
ناشناس
1396/09/25 - 19:33
با سلام لطفا از اقای شهیدی بپرسید بلاخره پرداخت حقوق جانبازان زیر25% معسرین به عهده بنیاد است و یا ارتش ؟
چه زمانی حقوق جانبازان فاقد شغل پرداخت میشه ؟
فرمهایی که برایتان ارسال کردیم چه شد ؟

Reply
no
0
yes
2
جانباز60%
1396/09/25 - 21:12
وام جانبازان خودرو. رانیزواردبحثتان کنید

Reply
no
0
yes
5
رحیم داداری
1396/09/25 - 23:58
با عرض سلام
یک فکر جانبازان نیروی انتظامی هم کند
مگر گناه ماچی زیر 25 درصد هستیم

Reply
no
0
yes
1
1396/09/26 - 00:02
سلام لطفا به مسولان بنیاد بگویید فقط نامه ننویسند و دیگر هیچ بلکه پیگیری کنند آیا دستگاهی که نامه را دریافت کرده اقدامی در شان ایثارگران انجام داده یا پشت گوش انداخته زیرا این روزها بنیاد فقط نامه میدهد اما بهیچوجه پیگیری نمیکند.
اجرای قانون خدمت رسانی به ایثارگران مطالبه تمام ایثارگران است بخصوص ماده 62 مهمان شدن ایثارگران در نزدیکترین دانشگاه محل سکونت ایثارگر و اشتغال فرزندان ایثارگران و پرداخت معوقات بازنشستگی شهدا به فرزندان شهدا همچنین پیگیری اختصاص زمین به جانبازان بالای 25 درصد و خلاصه خلاصی جانبازان از سالها مستاجری که توانایی پس انداز ندارند در دستور کار بنیاد قرار گیرد زیرا بنیاد تمام بودجه لازم را دریافت کرده لیکن اقدامی انجام نداده است.

Reply
no
0
yes
4
جانباز‌‌‌۵٪علی‌بیات
1396/09/26 - 05:23
ضمن‌عرض‌سلام‌وخسته‌نباشید.اولا.متن‌ اینجانب‌‌چنان‌ جابجا‌کردید‌ که‌به‌طنز‌بیشتر‌شبیه‌ بود‌تا‌ سوال.
لطفا‌ جواب‌دهید‌که‌ میتوانم‌به‌وزارت‌کشور‌ یا‌فرمانداری‌ قرچک‌ مراجعه‌‌کرده‌وجواب‌ بگیرم؟
تنها‌ مدرکم‌ تحقیقات‌ پلیس‌ امنیت‌ است‌که‌ انهم‌ بصراحت‌‌کلمه‌موجگرفتگی‌ را‌قید‌ نکرده.
مطلب‌ بعدی‌ اینکه‌ مبلغ‌۴۵/۰۰۰/۰۰۰﷼بابت‌هزینه‌هزینه‌ پایانامه‌‌یا‌دفاعره‌ از‌ پسرم‌ طلب‌کرده‌اند‌در‌دانشگاه‌پیام‌نور‌درحکیمیه‌تهران.وقرارشد‌۳۰٪تخفیف‌را‌بنیاد‌لحاظ‌کرده‌وخبردهند‌ولی‌همچنان‌.....
ازطرفی‌بجهت‌بستری‌دربیمارستان‌وعدم‌درامد‌‌ وعاجز.و درمانده‌ شدن‌ شما‌بگویید‌ معسر‌ را‌ چگونه‌ باید‌ برای‌ اقایان‌‌ بنیادی‌‌‌ معنا‌کرد.
باندازه‌کافی‌ پیش‌رن‌ و بچه‌ خوار‌و ذلیل‌ شدم‌‌ که‌ حتی‌ توان‌‌ خرید‌نان‌ خالی‌ را‌ هم‌ ندارم.
بجهت‌ وام‌ مسکن‌ مراجعه‌ کرده‌. هرچه‌ سوال‌ میپرسیم‌ ازدادن‌جواب‌عارشان‌ میشود‌‌ یعنی‌ چرخاندن‌زبان‌‌هم‌خذج‌ دارد‌باید‌ مزایای‌ جدا ووو پاداش‌جداگانه‌ای‌بگیرندواز‌قوانین‌هم‌اطلاع‌دارندولی‌زورشان‌میاید‌کاری‌انجام‌دند.
برای‌دست‌ به‌ سر‌کردن‌ ودک‌ارباب‌ رجوع‌‌ و دلالی‌‌ درصد‌و....خیلی‌استادند.
خدا‌خیرت‌ دهدجوابم‌را‌بدهید‌ ممنون‌ مشوم.بخاطر‌پرش‌دست‌ وپا‌وتیکهای‌عصبی‌ولرزش‌بدن‌.تنگی‌ نفس‌و شیمیایی‌ بودن‌درصد‌ندارم.
خدا‌بدادمان‌برسد‌که‌مرگ‌براین‌زندگانی
.....لاتشکر

Reply
no
0
yes
2
ف جانباز 60%
1396/09/27 - 11:19
با سلام. آقای نوروزی لطفاً راجب وام خودرو و معافیت خودرو وارداتی که بجای آن به یکسری از جانبازان زیر 70%درصدمعادل معافیتشان خودرو داخلی تعلق گرفت. و تحویلشان دادند. و به دیگر جانبازان بیخبر مانند اینجانب که جانباز 60%درصد میباشم. ندادند. و توسط آقای شهیدی و ایزدی مارا از این حق قانونی و شرعی محروم کردند. لطفاً پیگیری کنید. چرا که از ناحیه دو پا شدیداً مجروح شده ام. و در رفت و آمدم شدیداًمشکل دارم. انشاألا با پیگیری شما آقای نوروزی ماهم مانند دیگر جانبازان زیر 70%درصد به حق قانونی و شرعی خود برسیم؟

Reply
no
0
yes
2
جانباز 15درصد ارتشي
1396/09/27 - 13:44
مديريت محترم فاش نيوز
باسلام و خسته نباشيد
خواهشمنديم اين متن را در تير اول سايت فاش نيوز گذاشته شودچون درد دل همه پدران و رزمندگان دل سوخته هشت سال دفاع مقدس است كه تاكنون اجراي ماده 87 اجرا نشده است
در سايت فاش نيوز داشتم مطالعه و مرور مي كرد نگاه به نشست جناب آقاي دكتر نوروزي رئيس فراكسيون ايثار گران و نماينده محبوب و دلاور با آقاي شهيدي رئيس بنياد شهيد در خصوص بودجه بندي سال 97 براي بنياد شهيد جلسه اي روز يكشنه در مجلس خواهند داشت
ما از جناب آقاي دكتر نوروزي تقاضا عاجزانه داريم كه آقاي شهيدي تاكنون يعني با گذشت 9 ماه از سال 96 تيمي كه در حال حاضر اور ا همراهي مي كند به جاي نخواهد رساند جناب آقاي دكتر نوروزي به والله قسم ما تعدادي كارگران و كاركنان وغيره كه در حال بازنشستگي هستيم و از جانبازان دفاع مقدس كه از سوي نهاد اعزام كننده از سوي كمسيون پزشكي درصد جانبازي مدت چند سال هم گذشته است و تا آخرامسال هم داريم بازنشته خواهيم شد ولي كمسيون پزشكي كه بنياد شهيد تاكنون درصد جانبازي را تا ئيد ننموده است با توجه به اينكه در برنامه ششم بنياد را موظف در اجراي آن نموده است ولي آقايان آقاي ايزدي و آقاي طائبي و آقاي عندليبي كارشكني مي كنند كار آنان فقط كمسيون پزشكي بنياد را بعنوان مانع تراشي و حق كشي است و براي پزشكان بنياد كه بيكار نباشند حق ويزيت تعريف كنند بقول يكي از جانبازان عزيز در همين سايت فاش نيوز هم ارشاره كرد فقط هشت كلمه با افراد صحبت مي كنند جناب آقاي دكتر نوروزي شما را بخدا قسم همه ايثار گران و رزمندگان واقعا شما دوست دارند لااقل به اين افراد گوشزد شود تا اخر امسال اين ماده 87 و تبصره را اجرا كنند نمايندگان محترم در خصوص افزايش حقوق خودشان در مجلس پافشاري مي كند ولي فريادي بر اي حق كارگر رمنده يا كارمند رزمنده كه تاكنون مسئولين بنياد اجرا نكردند زير سوال نبرده اند تا اين عزيزان بتوانند قبل بازنشتگي حداقل استفاده نمايند باتشكر جمعي از رزمندگان و ايثارگران كارگران و كارمندان شاغل در انتظار ماده 87
ضمنا از مدريت محترم فاش نيوز خواهشمنديم اين متن را اطلاع رساني نمايد

Reply
no
0
yes
1
هموطن
1396/09/27 - 23:34
مسولین فقط بااوردن شهدای دفاع مقدس با احساسات خانواده بزرگ ایثارگرران ‌ورز مندگان. بازی میکنند وهیچ بها وارزش مادی ومعنوی برای. این عزیزان انجام نداده وهرروز خیلی ازاین عزیزان گمنام براثر بیماری ها ومشکلات مالی وجسمی سرگردان وشرمنده هستند وبه دروغ شعارشهداشرمندایم سرمیدهند بعداز گذشت سی سال واقعا باید این مشکلات درحوزه ایثار نباشد متاسفیم. وناراحت ازوضع موجود. شرم اوره

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.