30 شهريور 1398/ ۲۲ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 57165
1396,چهارشنبه 29 آذر16:07
اشتراک گذاری در:
عکس روز
برای تسهیل در امر خدمات بهداشتی و درمانی:

شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران ابلاغ شد


رفع مشکلات بیمه درمانی جامعه ایثارگری توسط معاونت بهداشت و درمان بنیاد با هماهنگی بیمه‌گذار و بیمه‌گر مدیریت می‌شود و شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در امر خدمات درمانی ابلاغ شد و هدف بنیاد این است که ایثارگران در حوزه درمانی بهترین خدمات را دریافت کنند.

عبدالرضا عباسپور، در همایش فصلی معاونین استان و روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی  رفع مشکلات درمانی ایثارگران را یکی از مهمترین اولویت‌های بنیاد عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات بیمه درمانی جامعه ایثارگری توسط معاونت بهداشت و درمان بنیاد با هماهنگی بیمه‌گذار و بیمه‌گر مدیریت می‌شود و شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در امر خدمات درمانی ابلاغ شد و هدف بنیاد این است که ایثارگران در حوزه درمانی بهترین خدمات را دریافت کنند.

وی در خصوص هرم سلامت ایثارگران افزود: در این هرم سلامت، وضعیت جسمی و سلامتی ایثارگران به صورت تخصصی با اعزام پزشکان متخصص به شهرستان‌ها، جذب نیروی متخصص خارج از کشور و تشکیل کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی بررسی و پیگیری می‌شود تا سلامت ایثارگران تأمین ‌شود. بنیاد افراد تحت تکفل و تحت پوشش خود را به سازمان بیمه سلامت معرفی و پس از فرایند اداری دفترچه بیمه سلامت به افراد اعطا می‌شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از همکاری بیمه دی و پیگیری روسای بنیاد و معاونین بهداشت و درمان استان‌ها برای عقد قراردادهای جدید با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها و حل مشکلات احتمالی خبر داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تجهیزات پزشکی خاص مانند تشک مواج و ویلچر برای ایثارگران مشمول مهیا شده است گفت: تجهیزات پزشکی خاص مطابق درخواست بنیاد استان و شهرستان‌ها به جانبازان قطع نخاع از گردن و یا سایر ایثارگران طبق شرایط اعطا می‌شود.
بنیاد شهید     بیمه درمانی ایثارگران     عبدالرضا عباسپور                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.