03 اسفند 1397/ ۱۷ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57200
1396,یکشنبه 03 دي15:58
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اظهارات محسن هاشمی درباره 9دی


محسن هاشمی رفسنجانی: حماسه ۹ دی «نه» به فتنه ۸۸ بود.

خبرگزاری فارس: حماسه ۹ دی «نه» به فتنه ۸۸ بود

محسن هاشمی درباره حضور مردم در حماسه 9 دی،‌ گفت: هوشیاری و موقع‌سنجی مردم باعث شد که اختلافات و فتنه صدمه‌ای به انقلاب نزند.

به گزارش  خبرگزاری فارس،‌ محسن هاشمی درباره 9 دی و حماسه حضور مردم اظهار داشت: تظاهرات 9 دی با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست آیت‌الله جنتی و در واکنش به اعتراضات ناشی از انتخابات 88 انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه در عاشورا و تاسوعا به مقام امام حسین (ع) توهین‌هایی شده بود، وقتی که تظاهرات 9 دی شکل گرفت نه به ادامه اختلافات بود و دوستداران انقلاب به میدان آمدند و پایان تظاهرات بود.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری نیز تعریفی داشتند از موضوع فتنه که خیلی مهم است ایشان فرمودند عده‌ای می‌آیند با لباس دوست کارهایی انجام می‌دهند ولی در باطن دشمن هستند و بعضی‌ها هم دشمن هستند و با لباس دوست اقداماتی را انجام می‌دهند بنابراین ما باید کاملاً‌ مراقب باشیم و با بصیرتی که داریم بتوانیم آن غباری که روی این موضوعات می‌افتد کنار بزنیم و دشمن را از دوست جدا کنیم.

وی بیان داشت: بعضی از کشورهای فتنه‌گر نیز روی این موضوع سوار شدند و عملاً اختلافات را به سمتی می‌بردند که انقلاب زیر سؤال برود و مشکلاتی پیش بیاید.

هاشمی گفت: می‌توانیم نسبت به فتنه‌ای که ایجاد شده بود با بصیرت کامل نظر بدهیم و هوشیاری مردم باعث شد این اختلافات صدمه‌ای به انقلاب نزند.
محسن هاشمی     9دی     فتنه 88                                
Reply
no
0
yes
1
عبدالله
1396/12/12 - 14:59
ایشان دربرنامه زنده جهان ارا که از شبکه افق پخش می شد در مورد فتنه 88 چنان موضع صریح وروشنی گرفت که بنده واقعاً خوشحال شدم که این موضع محکم از خاندان هاشمی خیلی بعید به نظر می اومد و این جای خوشحالی فراوانی داشت که ایشان ضمن محکوم کردن عوامل اصلی فتنه به تعریف و تمجید از مردم و صلابت و موضع آگاهانه رهبری پرداخت./. ولی در کمال تعجب روز بعد در یه مصاحبه با یکی از روزنامه های همفکرشون گفتند که منظورایشون از عامل اصلی احمدی نژاد بوده است!!!! خب مردم چطور به این گونه مسئولان باید اعتماد کنند!! چرا درهمون برنامه نظر واقعیشون نگفتن؟ الله اعلم./.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.