26 خرداد 1398/ ۱۳ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57313
1396,یکشنبه 10 دي13:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شرایط بد 3فرزند ایثارگر در لرستان!


سیدمصطفی موسوی- بنده فرزند ایثارگرهستم که 64 ماه پدر بنده حضور در جبهه دارد و در عملیات های مهمی حضور داشته و مدارک هم موجود هست که افتخار فرمانده و جانشینی گردان خط شکن و همیشه پیروز انبیا لرستان را داشته که بنده و دو برادر دیگر هم به خاطر مدت زیاد مناطق ایشان معاف شدیم که طی این دوران جنگ هم چندبار دچار مجروحیت مختلف شامل ترکش و بمباران شیمیایی تیر و اعصاب و روان هم یادگارهای جنگ تحمیلی را با خود دارد ولی پیگیری نبوده به دلیل شخصیت خاص ایشان که دلایل خود را دارد.

 به هرحال با اصرار خانواده سال 95به کمیسیون نیروهای مسلح رفت و ازطرف سپاه 45 درصد تایید شد ولی بنیادکه خود باید وکیل این افراد فداکار ومخلص  باشد، کاملا" برعکس عمل می کند وکسی دوطلبانه جلوی دشمن ایستاده و شهیدزنده است با کسی که در زمان جنگ ازخانه خاله به خانه دایی میرفته، پاش پیچ خورده نداشته باشد.

 بنیاد برای ایشان خنده داره. ۵ درصدتایید کرد. خودم هم نزدیک به ۱۲ساله نیروی شرکتی در اداره برق هستم که در استخدامی بنده بنیاد نقشی نداشته. اون دوتا برادرام بیکار توخونه نشستن. مادر که خودش خانواده شهیده هم انقدر ما رو بدون حضور پدر با نگرانی و استرس بزرگ کرد که بالای ۷ساله سرطان سینه گرفت که عامل اصلی اون استرس بود که تمام زندگیمون رو برای مادرمون فروختیم.

 بازخداروشکرفعلا داره زندگی میکنه. الان رفتم بنیاد ایثارگران لرستان. فقط کارشکنی میکنن. اینه سفارش امام؟ اینه سفارش حضرت آقا؟ تکلیف چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.


کد خبرنگار : 20


فرزند ایثارگر     لرستان     بیکاری     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
علی جانباز
1396/10/10 - 22:16
باسلام متاسفانه در این مقطع برخی از مسولان از خدا بی خبر بدنبال ایجاد نارصایتی در میان ایثارگران هستند که این خودش یک تهدید محسوب میشه وجادارد مسولان فاش نیوز با یک تحلیل مناسب این مشکل رامنعکس کنند تا شایدبه گوش ناشنوای برخی از مسولان بی کفایت برسد

Reply
no
0
yes
0
بی نام
1396/11/03 - 17:08
آیا شما دردهای کودکی یتیم که از خانه پدرش بیرون اش کرده اند را میدانید برای اسلام متاسفم که شما دم از آن میزنید که پیروش هستید مگر احادیث پیامبران و امامان را در مورد یتیمان نخوانده اید ان شالله که همان خداوند امامش را میفرستد تا حق این یتمان ظلم دیده را از حلقومتان در بیاورد اگر ظلم نبود امام حسین نمیجنگید

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.