23 آذر 1397/ ۰۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57345
1396,جمعه 04 اسفند15:15
اشتراک گذاری در:
عکس روز

۳ گله به مسئولین گیلان


عیسی مرادبخش - اینجانب جانباز ۵۵%هشت سال دفاع مقدس.

سه مورد گله ازمسئولین ایران بخصوص استان گیلان دارم.

۱- بنده درتاریخ ۱/۱۲/۹۴به علت مشکل از ناحیه کمر که  از اثرات ناشی جنگ باقی مانده بود، در بیمارستان خاتم الآنبیاء تهران مورد عمل جراحی قرار گرفتم. تا یک سال قادربه حرکت نبودم و ماهانه سه الی چهار بار برای کنترل به تهران مراجعه می نمودم. بعدازآن باز هرماه یک الی دو بارمراجعه می کنم. هنوز با دوتا عصا راه می روم که این عمل جراحی باعث ضایعه نخاعی بنده شده. هیچ یک از مسئولین شهرستان یااستان در خونه بنده را باز ننمودندکه چه کار می کنم! درچه حالی هستم! مگرگاه گاهی خودم با هزارمکافات به بنیاد مراجعه می کنم!

۲- چرا قانون در مورد ماده ۴۸گذشته و (۲۱) فعلی که استخدام فرزندان جانبازان به جای پدرانشان اجرا نمی گردد؟

۳- چرا مدیران استان نسبت به ما بی توجهی و بی مهری نشان می دهند؟ خودمان یا فرزندان ما به مدیری مراجعه می کند، برخوردی برخلاف شعونات اسلامی و برخلاف سفارش معمارکبیرانقلاب و مقام معظم رهبری می نمایند؟

مگرحضرت امام(ره) نفرمودند نگذارید این پیش کسوتان جهاد شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند؟ آیا این است اجراء بی کم کاست وصایای آن حضرت؟

  اگر فرزندان مادرجایی مشغول باشند، جز پاپوش درست کردن هیچ خدمتی به آنها ارائه نمی دهند! گویی فرزندان ما سربار جامعه هستند. مگرهمین جانبازان نبودند، باکم سن و سالی خود، از دین و دیانت و ناموس این ملت و این مملکت دفاع کردند. چرا به همین راحتی به فراموشی سپرده شدیم؟

 واقعا برای خودم متاسفم که چنین مسولینی را داریم. در این استان ازخداوند منان تقاضادارم همه ماو همه مسئولین اجرایی ما راهدایت کند. درد دلها زیاد است. اگرگویم زبان سوزد نگویم مغزاستخوان سوزد. نمیدانم چه بگویم که نگفتنم بهترازگفتن است. این سه مطلب را که نوشتم یقین دو سه روز آینده صدای همه آقایان مسئولین درخواهندآمد.

امیدوارم مسئولین به دل نگیرند. این مطالب حقیر جز نصیحت چیزدیگری نیست و اگر هم ناراحت باشند، حتما مسایل بیشتری که میدانم خواهم نوشت.

التماس دعا


کد خبرنگار : 24


جانباز     گیلان     مسئولین     فاش نیوز                            
Reply
no
2
yes
0
عیسی مرادبخش
1396/12/06 - 12:03
درد و دل یک جانباز ضایعه نخاعی با استاندار گیلان

جناب آقای سالاری استاندار محترم گیلان خواهشمندم به مشکلات جانبازان بالای 50 درصد رسیدگی فرمایید.
چرا در استان گیلان قانون در مورد این جانبازان به درستی اجرا نمی گردد؟ چرا قانون ماده ۴۸ و یا ۲۱ و تبصره ۲ در مورد جایگزینی فرزندان جانبازان بازنشسته- متوفی و حال اشتغال به جای پدرشان استخدام نمی کنند؟
ناچار می شویم به کمیسیون ماده ۱۶ شکایت کنیم، پس از اخذ رای اجرای آن را پشت گوش می اندازند، دوباره برای اجرای آن به دادستانی محترم شکایت می کنیم پس از ارجاع پرونده به بازپرسی؛ بازپرس قرار منع تعقیب صادر می کند، سوال بنده این است آیا دور زدن قانون در این استان خود یک قانون است یا مدیران استان قانون را سلیقه ای عمل می کنند؟ پس چطور آقایان نمایندگان مجلس این استان هر کدام از پنج نفر الی ده نفر از اقوام خود را بدون آزمون در ادارات و پست های مختلف استخدام نمودند و اما در استخدام فرزندان ما نمی خواهند قانون را اجراع کنند؟ چه کسی باید از حق و حقوق ما دست و پا دادگان دفاع کند؟
مدیران اجرایی کوتاهی می کنند، دستگاه قضایی بی اعتنایی و مسئولین سیاسی استان بی توجهی می کنند، پس به چه کسی مراجعه کنیم؟ بنیاد شهید از پیگیری آن دریغ می نمایند و می گویند به دستگاه قضایی شکایت کنید آن هم از دستگاه قضایی.
از آقای استاندار خواهشمندیم به درد دل ما جانبازان رسیدگی فرمایند

والسلام علیکم و رحمت الله
عیسی مراد بخش جانباز ۵۵% ضایعه نخاعی از رشت

Reply
no
0
yes
0
عیسی مرادبخش
1396/12/06 - 12:04
چندسوال ازمسولین کشور و استان گیلان
۱- چرامسولین مانسبت به این قشر ایثار(جانبازان آزادگان) تا این حد بی مهری وبی توجهی میکنند
۲- اموال وثروت این کشورفقط برای عده ای خاص هستش یا در مهریه مادری شان هست
۳-چراآقایان مسولین عالی رتبه کشور و استان گوش شنوا ندارند و یا نمیخواهند صدای این دست پا دادگان هشت دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی بشنوند
۴- چرا به فرمایشات امام راحل ومقام معظم رهبری توجهی نمیکنند
۵-بزرگترین خدمت به ملت بخصوص این دست پادادگان دفاع مقدس سه چیزهست
۱- درمان آنها۲-مسکن مناسب۳ اشتغال برای فرزندان این قشر معزز؛
متاسفانه مسولین درهرسه مورد اینها کوتاهی نموده و حاضر به اجرای قانون مصوب نیز نیستند
۵-به نظربنده یامسولین نمیخواهندبه قانون بدرستی عمل کند و یاچشم دیدن این قشرمعزز را ندارند؛ بنده بعنوان یک جانباز شما مسولین اجرایی کشور را نصیحت میکنم به وظیفه خود درست عمل نمایید دست طبیعت گریبان گیرتان خواهد شد به قول آقای رشیدپور مجری برنامه یک نفر دزدی میکند بهش میگویند سرقت ولی یک پولدار دزدی میکند میگویند اختلاس این جمله آقای رشید تفسیر بزرگی دارد که ایشان جمله را بازنکردند و نگفتند مسولی دزدی میکند میگوینداختلاس ولی امیدواریم متوجه به اعمال خود باشید که چکار دارید میکنید والسلام

Reply
no
0
yes
11
خانواده شهید
1396/12/07 - 22:56
حق پرستاری والدین صعب العلاج وبیماربی هیج دلیلی توسط همین مسوولین بی توجه الان 7ماهه قطع شده وهرروزیک حرف میزنندوهنوزپرداخت نشده وبلاتکلیف مانده!!!ایااین ظلم نیست؟؟؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.