21 آذر 1397/ ۰۴ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57390
1396,یکشنبه 17 دي11:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولان! صدای ملت را بشنوید


سووال این است حال که بساط تجمع ها جمع شده و فتنه 96 پایان یافته، آیا مسئولان دولتی معترضان را که خواسته بحق و مشکلات فراوانی دارند مورد عنایت قرار خواهند داد و فکری اساسی برای برون رفت از مشکلاتشان خواهند کرد، یا اینکه با بگیر و ببند چند نفر، تمام آنچه اتفاق افتاده را به فراموشی خواهند سپرد.

مسئولان! صدای ملت را بشنوید

معلم جانباز -  چرا زمانی که مردم عزیز کشورمان مطالبات خود را فریاد می‌ زنند تا مسئولین کاری بکنند و صدای اعتراضات آنها را بشنوند، مورد سوءاستفاده ضدانقلاب و گروه های معاند نظام قرار می ‌گیرند؟

 آیا تاکنون اندیشیده اید چرا زمانی که مردم عزیز کشورمان مطالبات خود را فریاد می‌ زنند تا مسئولین کاری بکنند و صدای اعتراضات آنها را بشنوند، مورد سوء استفاده ضد انقلاب و گروه های معاند نظام قرار می ‌گیرند و بلافاصله اعتراض های مدنی آنها تبدیل به فتنه شده و انگ ضد انقلابی می‌ خورند.

عده ای از مردم صبور و جوانان بیکار و خسته از زندگی به محض اینکه خواستند اعتراض کنند و تلنگری به مسئولین بزنند تا شاید فرجی حاصل و مشکلات حل شود، بدخواهان نظام در صفوف آنها رخنه و خواسته های صنفی و اجتماعی آنان را سیاسی کرده و به اپوزسیون های خارج کشور و منافقین و.... ربط می دهند تا زمینه فتنه فراهم شود.

به عبارتی دیگر، نه مسئولین متنبه شدند تا کاری بکنند و نه بیگانگان و نفوذی ها اجازه دادند تا فریاد حق طلبی و مشکلات اقتصادی عنوان بشود، ضمن اینکه قریب به اتفاق معترضان فرزندان نظام هستند و اصل جمهوری اسلامی را قبول دارند و اگر روزی میهن اسلامی مورد تعرض بیگانگان قرار بگیرد از جان خود برای آن مایه می گذارند.

 متأسفانه در این راستا این قشر در هفته گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی و بیکاری تجمع اعتراض آمیزی را بنا نهاده بودند تا مظلومیت خود را آشکار کنند و در این چارچوب گروهی از جوانان که قادر به تشکیل خانواده و تامین مخارج خود نیستند به خیابان ها آمدند؛ اما عوامل ضدانقلاب که منتظر چنین فرصت هایی بودند با ورود به اعتراضات، خواسته های آنان را از مسیر قانونی خود خارج کردند و این موضوع بهانه ای شد تا دولتمردان بر روی فتنه گران متمرکز شده و تر و خشک را با هم بسوزند.

سووال این است حال که بساط تجمع ها جمع شده و فتنه 96 پایان یافته، آیا مسئولان دولتی معترضان را که خواسته بحق و مشکلات فراوانی دارند مورد عنایت قرار خواهند داد و فکری اساسی برای برون رفت از مشکلاتشان خواهند کرد، یا اینکه با بگیر و ببند چند نفر، تمام آنچه اتفاق افتاده را به فراموشی خواهند سپرد.

دوستان گرامی! آیا دولت محترم در زمان عافیت نباید به فکر سایت های مغرض و نفوذی ها باشد تا جلوی این اتفاقات در آینده گرفته شود؟ چرا باید در هر دوره 10ساله بهانه ای به دست دشمن بدهیم تا زمینه تحریم و تشدید آن علیه جمهوری اسلامی فراهم شود؟

سایتی مثل آمد نیوز از چند سال پیش بنا را بر ضدیت با نظام گذاشته بود، هرچند که در انتخابات از جناب آقای روحانی حمایت کرد، اما این سووال پیش می آید که علت و سبب بی تفاوتی ها چیست و چرا این همه فرصت داده می‌شود تا هم به نظام صدمه بزنند و هم در فضای رسانه ای خوراک تبلیغاتی برای دشمنان فراهم شود.

 اما آنچه در این قضایا محرز شد حضور مردم انقلابی در صحنه و دفاع از نظام و رهبری بود که به نظرم مسئولین بجای مال اندوزی و گرفتن حقوق نجومی به فکر این مردم وفادار باشند که در بزنگاه های حساس پشت نظام را خالی نمی‌ کنند و با تمام قدرت در صحنه های حساس هم حضور دارند.

مسئولین محترم به فکر جوانانی که خواسته های به حق دارند باشند و فراموش نکنند که آنها مدارک عالیه و تخصص های بالایی دارند، اما از یک زندگی شرافتمندانه محروم هستند و پدرانشان نیز شرمنده زن و بچه های خود هستند.

مسئولین محترم! آیا شایسته است عده ای در ناز و نعمت بسر ببرند، سفرهای خارجی بروند و ماشین های مدل بالا سوار بشوند اما قریب به اتفاق مردم عادی نان شب خود را هم نداشته باشند و برای تأمین زندگی معمولی خود دست به سوی آسمان ببرند و با معضلات اقتصادی اجتماعی از اعتیاد گرفته تا طلاق دست و پنجه نرم کنند.

مسئولین محترم خیلی راحت بگویند اعتبارات کافی ندارند تا شغل ایجاد کنند و باید تمام منابع و معادن کشور را بفروشند تا هزار هزار میلیارد را اختلاسگران بالا بکشند و تنها فریادی که گهگاهی از حلقوم مردمی گرفتار بلند شود مورد هجوم فتنه گران برای پیش برد مقاصدشان قرار بگیرد.

از طرفی برخورد دولت جای تاسف دارد و امیدوارم مسئولین این اعتراض های صنفی را شنیده باشند و فکری به حال ملت کنند تا در آینده شاهد ماجراهای مشابه نباشیم.

سخن آخر این که  اگر شعار دولت که تدبیر و امید است مورد قبول خود دولتی ها هست و صرفا تبلیقاتی نیست می‌توان با اجرای فرامین رهبری و اقتصاد مقاومتی، امید را به جامعه برگرداند و تدبیری اندیشید که عدالت علوی در استفاده از منایع موجود برای همه اقشار جامعه به طور یکسان فراهم شود.


کد خبرنگار : 17


مشکلات معیشتی     فتنه 96     راهپیمایی                                
Reply
no
0
yes
0
م‌.ر.ک.جانباز.
1396/10/17 - 12:33
از جماعت بذله گوسخن تلخ راست شنو ....
از جماعت تره بار فروش سخن دروغ شیرین ....
از جماعت گزمه سخن جبر جیرینگ جیرینگ ....
از داروغه کان شبگرد ، سخن زر به قیمت جان ...
از موذیان سر فرو کرده سخن ترش گس شنو ...
از عنتران منتری سخن زور به استدعا ....
از سیاس هزار چهره هر سخنی را راه راستی نیابی ...
از مرده شور غساخانه پادشاهی کفن دزدی ....
از قصاب درگاه سلطانی خوش گوشتترین زبان ...
از باغبان باغ ناصری نفرین بر میراب ...
از اندرونی حرمسرای عموزاده خواجه قجر شلیته ، شلیته ...
Reply
no
0
yes
0
هموطن
1396/10/17 - 13:08
اجرای عدالت بسیار آسان تر از بی عدالتی است و در ان صورت رضایتمندی همه مردم بالا می رود .
وزیر آموزش و پرورش براحتی می تواند در این وزارتخانه آیین نامه های اجرایی اعضاء غیر هیات علمی دانشگاهها و واحد های آموزشی را اجرا کند و حقوق معلم ها را افزایش بدهد .
شهرداری ها به راحتی می تواند در هر منطقه تجهیز و نوسازی مدارس رو به عهده بگیرند .
زیرساخت اولیه برای پرورش مدیران دانا در اینده داشتن یک اموزش و پرورش با مدارس مدرن با معلم های شاد است .Reply
no
0
yes
0
مرتضی خاکپور
1396/10/17 - 14:37

...

دولت هر مقدار اوراق قرضه با هر سودی بفروشد :

بانک ها یا کارمندان بانک ها می خرند ؟!

مثلاً دولت اوراق قرضه را با نرخ ۱۵% می فروشد : بانک می خرد ؟!

و اگر نرخ سود این اوراق ۴% هم باشد باز هم بانک ها می خرند ؟!

چون از منابع قرض الحسنه مردم استفاده می کنند که سود نمی دهند ؟!

و همه سود اوراق دولتی می ماند برای بانک ها و یا برای کارمندان بانک ها ؟!

و همینطور ارز و سکه :

که اولین خریدار آنها بانک ها هستند ؟!

سود مفت و بی زحمت هلو برو تو گلو ؟!

بعد رزمندگان جانباز بالاخص ۵% را از حقوق

گرفتن در بنیاد محروم کردند که گشنه و

بدبخت بمانند ؟!

...


Reply
no
0
yes
2
سیدعلی تقی آبادی
1396/10/17 - 18:00
باعرض ادب واهداء سلام ،الهی دورت بگردم معلم جانباز عزیز که حرف دل آحاد ملت را بیان فرمودید خداوندبه شما وهمه حق گویان صحت وسلامت وعمرباعزت عنایت فرماید ان شاءا...معلول جنگ

no
0
yes
0
معلم جانباز
1396/10/18 - 13:41
بزرگواری سید عزیزم انشاالله در سایه پربرکت امام خامنه ای حفظ الله وبازوی قدرتمند جوانان وطن بر مشکلات فائق می یابیم و این نظام اسلامی یادگار ان پیر سفر کرده ای است که بیش از دویست وسی هزار لاله بخون خفته ونیم میلیون جاتباز وبیست میلیون بسیجی دارد لذا بیدی نیست که با این بادها بلرزد ولی هرمشکلی که امروز داریم حاصل مدیریت افرادی نالایق است که بفضل الهی درست میشود ارزوی توفیق وبهروزی برای شما وجوانان عزیز وطنم را دارم در لوای توجه ولیعص عج حق یارتان


Reply
no
0
yes
2
خانواده شهید
1396/10/18 - 00:39
سلام.این مسوولین برای جانبازوآزاده وخانواده های شهداء کاری که موردرضایت باشدانجام ندادند.آنوقت انتظارداریم بدادمردمی که گرسنه اندبرسند!!!


Reply
no
0
yes
0
مرتضی خاکپور
1396/10/18 - 13:19

...

۱۰ سال پیش که سهام عدالت را به رزمندگان

دادند .گفتند از ۵۰۰ هزار تومان به یک ملیون

تومان تبدیل شده است ؟!

و ۸۰ هزار تومان سود به ما دادند ؟!

الآن بعد از ۱۰ سال با این تورم و گرانی ۱۰ ساله :

کو ارزش سهام عدالت و کجا سودی که اگر

بدهند می گویند ۵۰ هزار تومان ؟!

اصل و سود این ۱۰ ساله را یهویی کجاست ؟!

ایییییییییی ؟!

...


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.