شناسه خبر : 57422
یکشنبه 17 دي 1396 , 12:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز 70% «حشمت الله امیری» به کاروان شهدا پیوست

پیکر مطهر «حشمت الله امیری» جانباز 70 درصد استان فارس در مراسمی با حضور خیل عاشقان و دلدادگان ولایت و شهادت در شهر مقدس شیراز، سومین حرم اهل بیت علیهم السلام تشییع و به خاک سپرده شد.

«حشمت الله امیری» جانباز 70 درصد استان فارس در دوران دفاع مقدس پس از 35 سال تحمل رنج جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
یکر مطهر این شهید بزرگوار در مراسمی با حضور خیل عاشقان و دلدادگان ولایت و شهادت در شهر مقدس شیراز تشییع و به خاک سپرده شد.
شهید حشمت الله امیری یکم آبان ماه سال 1361 در منطقه جنوب بر اثر موج انفجار به فیض جانبازی نائل شد و در تاریخ 23 بهمن سال 1364 در عملیات والفجر 8 نیز بر اثر اصابت تیر مستقیم به ناحیه دوپا، قطع پای چپ و عوامل شیمیایی دچار جراحت سنگین شد.
وی پس از تحمل 35 سال رنج جانبازی در بیمارستان شهید فقیهی شیراز دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

 

منبع: ایثار

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام،با عرض تسلیت به بازماندگان محترم .تقدیم برای شادی شهید معظم حشمت الله امیری و شهدای معظم صلوات و فاتحه.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi