23 آذر 1397/ ۰۶ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57426
1396,یکشنبه 17 دي09:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

من با فرزندشهید صعب العلاج چه کنم؟!!!


خسروی- اینجانب خدیجه خسروی همسر شهید سرافراز، سید حامد حسینی، در این دنیا به جز دختری بیمار و صعب العلاج کسی را ندارم و این دختر مظلوم تنها یادگار پدر شهیدش هست که برایم مانده، اما متاسفانه هزینه مراقبت و نگهداری از وی برایم بسیار سخت است و با حقوق یک میلیون و پانصد هزار تومان بنیاد حتی ابتدایی ترین نیازهای زندگی خودم و دخترم را نمیتوانم برطرف سازم.

  سال های قبل مشکلی نداشتم و اسم دخترم در لیست فرزندان صعب العلاج شهیدان بود و به هرحال سن دخترم هم کم بود و راحت بودیم، ولی الان هم خودم از کثرت سن توان رسیدگی به دخترم که حدود چهل سال سن دارد را ندارم و هم او بیماریش بیشتر شده و دائم باید این دکتر و آن دکتر باشم، داروها هم اکثرا تحت حمایت بیمه نیست و آزاد محاسبه میشود.

   در ماه حداقل سه بار مراجعه به پزشک دارم که در کمترین وضع پانصد تومان هزینه دکتر و دارو می شود، خلاصه مشکلات دائمی زندگی از یک سو وسختی های نگهداری از فرزند دلبندم از سویی دیگر امانم را بریده.

   حال سوال این است که چرا بنیاد حتی قوانین مصوب راهم اجرا نمی کند؟؟! در قانون جامع آمده فرزندان شهید بیمار صعب العلاج بمانند جانباز پنجاه درصد محاسبه میشوند و برایشان حقوق و مزایا آنها تعلق می گیرد اما فقط در حد حرف هست.

تا کی ما باید اینگونه زجر بکشیم؟! چه کسی در این مملکت هست که به درد ما گوش کند......؟!


کد خبرنگار : 20


همسر شهید     بیمار و صعب العلاج     دارو     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
معلم جانباز
1396/10/17 - 13:12
سلام خدمت خواهر عزیزم واقعا من که منقلب شدم وجز تاسف خوردن نمیتوانم کاری کنم اما سخن با بانیان بیمه دی ومعاون درمان بنیاد شهید است که بزرگواران شما قرارداد تان معیوب است تا بیماری سخت وداروها تخصصی تر میشود داروخانه ها ازاد حساب میکنند دست بنیاد درد نکند که حدود سه میلیون نفر جامعه هدف زیر پوشش بیمه است ومبالغ کلانی هرماه می پردازد اما مشکل در تبعیض وندادن سرویس کامل داروها است
بله اگر سرماخوردگی باشد تمام داروها را پوشش میدهد اما خدای نخواسته اگر سرطان ویا داروی خارجی وتخصصی باشد همش ازاد حساب میشود وعزیزان گرفتاری هم در همین بیماری های پر هزینه است که متاسفانه خانه خرابکن هستند امید داریم مسئولین امر تجدید نظری داشته باشند
سایه مقام معظم رهبری مستدام باد امین

Reply
no
0
yes
0
جانباز
1396/10/28 - 12:31
سلام خدمت خواهر گرامی واقعا جای بسی تاسف دارد که مسئولین اینقدر بی توجه اند برای پیگیری باید به بنیاد محل پرونده قسمت بهداشت و درمان مراجعه و از پزشک متخصص که تحت درمان است ونوع بیماری وصعب العلاج بودن بیماری فرزندتان قید شود به همراه مدارک پزشکی به بنیاد تحویل دهید تا در کمیسیون پزشکی تایید شود و برای فرزندتان حق پرستاری در نظر بگیرند البته قبلا بیمه ایران حق پرستاری برای یک سری افراد پرداخت می کرد که با عوض شدن قرارداد بیمه که در حال حاضر بیمه دی می باشد خدمات قبل را پرداخت نمی کند شیوه نامه عوض شده شما همان مهین مراحل جدید که عرض کردم را پیگیری نمایید ان شاالله که نتیجه بگیرد . خدا نگهدار شما .

Reply
no
0
yes
0
ناشناس حق گو
1396/11/01 - 10:59
كم كاري از بنياد است كه در قرار داد بيمه بايد براي بيماران صعب العلاج صدرصد داروها را مي بايستجز تعهدات بيمه قرار مي داد وقتي مي خواهند افراد از بيمه دي سود ببرند وحقوق نجومي بگيرند بايد از حق ايثارگران كم بگذرند لعنت بر شعارهاي بدون عمل

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.