03 بهمن 1397/ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57494
1396,چهارشنبه 20 دي10:21
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سوء‌استفاده ضدانقلاب از فوت خانم خبرنگار+تصاویر


کشته سازی

این‌بار ضدانقلاب از فوت یک خبرنگار سوء استفاده کرد و با انتشار تصویر وی، تلاش کرد پروژه کهنه کشته سازی را تکرار کند.

در فضای غبارآلود اغتشاش و آشوب، فتنه‌گران دست به کار عملیات روانی زده و برای جریحه‌دار کردن افکار عمومی اخبار جعلی منتشر می کنند. هر چقدر در این زمینه دروغ بزرگتر و جانگدازتر باشد بیشتر با روح و روان مخاطب بازی می‌کند و قدرت فکر و اندیشه را از او می‌گیرد.

کشته‌سازی یکی از همین تاکتیک‌های روانی دشمنان در زمان آشوب است. در اغتشاشات اخیر نیز شاهد کشته‌سازی ضدانقلاب بودیم تا فضای آشوب را ادامه دار و شعله‌ور تر کند. البته کشته‌سازی پیش‌تر در زمان فتنه سال ۸۸ به کار گرفته شد و مردم ایران به خوبی با این تاکتیک جنگ روانی دشمن آشنا هستند. این بار نیز همین تاکتیک  کهنه ازسوی ضدانقلاب در آشوب‌های اخیر به کار گرفته شد که سریعا دست آنان برای ملت ایران رو شد.

رسانه های ضدانقلاب این بار از فوت یک خبرنگار سوء استفاده کرد و به دروغ با انتشار تصویر خانم «مریم زنگنه» که در روزنامه قدس مشغول به کار بود و بعد از مدت‌ها تحمل درد و رنج بیماری سرطان از دنیا رفت، برای رسیدن به اهداف شوم خود بهره‌برداری کردند. در همین زمان عکس این همکار رسانه‌ای به عنوان خانم بارداری که بر اثر گاز اشک‌آور خود و فرزندش کشته شده‌اند توسط ضدانقلاب منتشر شد تا با این شایعه ناگوار افکار عمومی از جنایات اغتشاشگران منحرف شود.

به نقل از مشرق

 
کشته‌سازی     مریم زنگنه     روزنامه قدس                                
Reply
no
0
yes
0
1396/10/20 - 14:05
سلام ، با تشکر از فاش نیوز عزیز برای اطلاع رسانی بموقع تا عده ای وطن فروش نتوانند از موضوعات روز سوء استفاده کنند و چنین اخبار تلخی را به ماموران انتظامی نسبت دهند.
چنانچه این اتفاق صحت داشت همچون اتفاقاتی که ابتدای انقلاب وجود داشت و مادری بر اثر صدای تیر اندازی یا بمباران هوایی رژیم بعثی دچار سقط جنین شدند بلافاصله در بنیاد شهید تشکیل پرونده شده و تحت پوشش قرار گرفتند. چرا حکومت بخواهد برای سقط جنین زنی اینطور سانسور کند و مانع از برگزاری مراسم شود؟؟؟؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.