25 آذر 1397/ ۰۸ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57521
1396,پنجشنبه 21 دي09:29
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تخفیف دانشجویی سال 97 به ایثارگران


ابلاغ طرح تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد به دانشگاه‌ها از سال 97

دکتر حسین نصیرزاده

  مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد که از سال 97 طرح تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد به دانشگاه‌ها ابلاغ شده و قابل اجراست.

 به گزارش ایسکانیوز، دکتر حسین نصیرزاده با حضور در واحد رودهن گفت: «با تمام وجود در خدمت ایثارگران هستیم تا بتوانیم مشکلات آنان را کاملاً برطرف کنیم. در حال رایزنی با دولت هستیم تا مشکلات استادان و کارمندانی که در زمره جانبازان و ایثارگران هستند، حل شود.»

 مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از بازبینی ساختار تشکیلات امور شاهد و ایثارگر برای ارائه خدمات اثرگذار و تحول‌آفرین به جامعه هدف این اداره کل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم خبر داد.

 نصیرزاده ادامه داد: «جامعه هدف اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی شامل دانشجویان، کارکنان و اساتید این مجموعه بزرگ است و ما تمام توان و تلاش خود را برای خدمت همه‌جانبه به این عزیزان به کار می‌بریم.»

 دکتر حسن زمانی مشاور رئیس و مسئول مرکز نشر و ترویج علوم و معارف دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی هم گفت: «در سنوات گذشته واحد رودهن با تشکیل 63 کلاس درس دفاع مقدس توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد. در حال پیگیری برای برگزاری کلاس های دفاع مقدس برای استادان و کارکنان هستیم که امیدواریم واحد رودهن همانند سنوات گذشته دراین راه هم پیشقدم باشد.»

 
رودهن     دانشگاه آزاد     ایثارگران     فاش نیوز     تخفیف                        
Reply
no
0
yes
2
مسام
1396/10/21 - 11:46
بازهم تداوم وعده های دروغین سنواتی

Reply
no
2
yes
0
تاج محمد شورابی
1396/10/21 - 14:58
با سلام از مدیر کل محترم شاهدو ایثارگر بنیاد تقاضا داریم طرحی را پیگیری کنند که استفاده کنندگان کنکور دانشگاه از 5 درصد باقی مانده شاهد در سالهای قبل میتوانند از سهمیه 30 درصد جدید استفاده نمایند چون سه سال قبل سهمه شامل فرزندان زیر 50 درصد شد و از همه مهمتر رشته های پر متقاضی در این 5 درصد توسط فرزندان شاهد تکمیل میشد ورشته های کم متقاضی برای این عزیزان میماند ممنون از توجه شما بزرگوار ارادتمند مشاور مدرسه

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.