01 بهمن 1396/ 04 جمادى الأولى 1439
شناسه خبر : 57521
1396,پنجشنبه 21 دي09:29
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تخفیف دانشجویی سال 97 به ایثارگران


ابلاغ طرح تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد به دانشگاه‌ها از سال 97

دکتر حسین نصیرزاده

  مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد که از سال 97 طرح تخفیف ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد به دانشگاه‌ها ابلاغ شده و قابل اجراست.

 به گزارش ایسکانیوز، دکتر حسین نصیرزاده با حضور در واحد رودهن گفت: «با تمام وجود در خدمت ایثارگران هستیم تا بتوانیم مشکلات آنان را کاملاً برطرف کنیم. در حال رایزنی با دولت هستیم تا مشکلات استادان و کارمندانی که در زمره جانبازان و ایثارگران هستند، حل شود.»

 مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از بازبینی ساختار تشکیلات امور شاهد و ایثارگر برای ارائه خدمات اثرگذار و تحول‌آفرین به جامعه هدف این اداره کل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم خبر داد.

 نصیرزاده ادامه داد: «جامعه هدف اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی شامل دانشجویان، کارکنان و اساتید این مجموعه بزرگ است و ما تمام توان و تلاش خود را برای خدمت همه‌جانبه به این عزیزان به کار می‌بریم.»

 دکتر حسن زمانی مشاور رئیس و مسئول مرکز نشر و ترویج علوم و معارف دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی هم گفت: «در سنوات گذشته واحد رودهن با تشکیل 63 کلاس درس دفاع مقدس توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد. در حال پیگیری برای برگزاری کلاس های دفاع مقدس برای استادان و کارکنان هستیم که امیدواریم واحد رودهن همانند سنوات گذشته دراین راه هم پیشقدم باشد.»

 
رودهن     دانشگاه آزاد     ایثارگران     فاش نیوز     تخفیف                        
Reply
no
0
yes
0
مسام
1396/10/21 - 11:46
بازهم تداوم وعده های دروغین سنواتی

Reply
no
0
yes
0
تاج محمد شورابی
1396/10/21 - 14:58
با سلام از مدیر کل محترم شاهدو ایثارگر بنیاد تقاضا داریم طرحی را پیگیری کنند که استفاده کنندگان کنکور دانشگاه از 5 درصد باقی مانده شاهد در سالهای قبل میتوانند از سهمیه 30 درصد جدید استفاده نمایند چون سه سال قبل سهمه شامل فرزندان زیر 50 درصد شد و از همه مهمتر رشته های پر متقاضی در این 5 درصد توسط فرزندان شاهد تکمیل میشد ورشته های کم متقاضی برای این عزیزان میماند ممنون از توجه شما بزرگوار ارادتمند مشاور مدرسه

نظری بگذارید
chapta

بنر سروش و آی گپ
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.