04 اسفند 1397/ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57630
1396,چهارشنبه 27 دي10:22
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برسید به داد حال بنیاد تبریز!


جانبازان تبریز- جناب آقای شهیدی ریاست محترم بنیاد!

 اینجانب از طرف نماینده ایثارگران سئوالی دارم. آیا شما که این مسئولیت بنیاد را به دست گرفتید و مطالبات ماها را نمی دهید، در آن دنیا چه جوابی خواهید داد و فقط در این زمان شما باید زندگی کنید؟ بالاخره این میز قدرت هم برای شما نخواهد ماند! همان چهار ستون صندلی که تکیه دادید به آن، همان دست و پای شهیدان و جانبازانی ست که در موقع عملیات از همدیگر سبقت می گرفتند و راهی دیار سید الشهدا می شدند.

چرا به داد ما نمی رسی؟ چرا از خدا و پیغمبر نمی هراسید؟

 الان بنیاد تبریز آنچنان حال خوبی ندارد! مدیریت ضعیف است! همه به جان هم افتادند! یک بازرسی بفرستید تا این مشکل را حل کند. فرزندان شهدا از یک طرف، جانبازان هم از یک طرف. اینجا دو قطبیتی شده! مسئولین هر کدام را به طرف خود می کشد!

معاونین هم میز قدرت میخواهند! هر کدام خودش را تبلیغ می کند!

تورا خدا به داد این بنیاد برسید تا این مشکلات بر طرف شود.

جانبازان تبریز


کد خبرنگار : 20


بنیاد     جانباز     تبریز     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
جلیل
1396/10/27 - 15:24
با سلام اگر بازرس فرستادن بگید مراغه افتضاح هست یک فردی رییس اداره شده که اصلا نمی داند ایثار گر چیست . بی احترام به خانواده شهدا .ما را نمی بیند لطفا رسیدگی شود .

Reply
no
0
yes
1
رزمنده دفاع مقدس
1396/10/28 - 12:13
سلام دلیر مردان سلام شهیدان گلگون کفن سلام جانبازان وآزادگان سرفراز و سلام ای رزمندگان مظلوم وبی پشتبان گله مندم از جانبازان وآزادگان عزیزمان وازمسئولین محترم که بکلی رشادتها جانفشانیها ومقاومتهای رزمندگان به ظاهر سالم از اول ورود به جبهه تا آخر خدمتشان ایستادگی کردند جای شهیدانمان ژخمی هایمان واسیزان را پر کردند بیست وچند ماه در جبهه زیر بمبارنها گلوله بارنها در فضای آب وهوای آلوده بدون حتی یک لحضه آرامش واضطراب هم خود وهم خانواده شان (از تمامی ارزشها جانانه دفاع کردند ) که اگر دفاع این عزیان رزمنده نبود معلوم نبود َ عاقبت جنگ کشور چی میشد به فکر رزمندگان به ظاهر سالم مظلوم هم باشید چون ما رزمندگان نه در بنیاد جایگاهی داریم نه جایی دیگر از نمایندگان محترم تقاضا دارم به جد سند راهبردی رزمندگان را پیگیری کنند خدا قوت

Reply
no
1
yes
3
رزمنده
1396/10/30 - 08:29
اینان خودرابالاترازمجلس..قانون و.....میدانند...مجلس تصویب میکند اینها اجرایی نمیگنند

Reply
no
0
yes
0
1396/11/08 - 04:18
آذرشهر ازهمه یدتر کی به کیه

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.