04 اسفند 1397/ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57632
1396,چهارشنبه 27 دي12:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تلخ ترین طنز تاریخ !


یاد آن شب ها، سخن با همرزمان جانباز. شهیدم و خانواده های معزز آنها میفتم که امروز هر کدام جوانی برومند و چون پدرهای پاک آسمانی شان شده اند و وضع امروز باقیمانده آن سپاه الهی، آن انصارالله را می بینیم، تلخ ترین طنز تاریخ در نظرم جلوه گر می شود.

تلخ ترین طنز تاریخ !

اسماعیل مرتضایی- چندی پیش یکی از همرزمان عزیزم عکس مدالی را برایم فرستاد که بر روی آن شمایل یک عقاب با بال های گسترده و در وسط آن به انگلیسی پس از توضیحاتی نوشته شده بود PERDIN GULF خلیج فارس.

 با توجه به اینکه هیچ انتظاری از دولت های جمهوری اسلامی نداشته و ندارم، به یاد تلخ ترین طنز تاریخ افتادم!

  روزی جوانان. نوجوان. میانسالان و حتی پیرمردان شیردل با غیرت و دلیر این مرز بوم، با شعار اهتزاز پرچم اسلام بر کاخ های سرخ و سفید و جاری شدن عدالت علوی در سطح جهان، لباس رزم بر تن نموده و عازم دشت عشق و بلا شدیم و حقا دنیا را در مقابل این عزیزان مومن بالله و از جان گذشته دیدم.

 اما امروز همان شیر دلان که دشمن از شنیدن نامشان لرزه بر اندامشان می افتاد، حتی قادر به ستاندن حق خود! دقت فرمایید حقی که مجلس تصویب و شورای نگهبان آن را تایید و دولت جمهوری اسلامی آن را ابلاغ نموده نیستند! در دادگستری ها خدا نکند ته ریش تا قیافه ای شبیه به رزمندگان دفاع مقدس داشته باشی، اگر شاکی هم باشید، باید پیژامه جانمازی و قرآن خود را همراه داشته باشی.

 در بنیاد شهید که هر روز وصفش را در سایت می شنویم در اداره کار قانون رسمی کار در هیئت حل اختلاف که باید نهایتا" 15 روزه طبق بخشنامه داخلی خود به اتمام برسد، پس از چهارماه هنوز حکم اولیه صادر نشده و جدا از اینکه هنگامی که فهمیدند طرف شما بخش خصوصی قدرتمند ایران است، محترمانه شما را متوجه قدرت کارفرما نمودند.

  خدا نکند که در دیوان عدالت اداری نامه ای ممهور به آرم سپاه در خصوص مدت حضور شما در جبهه در پرونده باشد. شب های داخل سنگر زیر نور فانوس را به یاد میاورم. سخن گفتن و آینده ای روشن و درخشان از جمهوری اسلامی را به تصویر می کشیدیم تا هزاران هزار نفر ما از بین برود اما اسلام عزیز زنده و قوی تر از همیشه با برهان قاطع بتواند حقانیت خود را در راستای عدالت علوی در جهان نهادینه کند.

  یاد آن شب ها، سخن با همرزمان جانباز. شهیدم و خانواده های معزز آنها میفتم که امروز هر کدام جوانی برومند و چون پدرهای پاک آسمانی شان شده اند و وضع امروز باقیمانده آن سپاه الهی، آن انصارالله را می بینیم، تلخ ترین طنز تاریخ در نظرم جلوه گر می شود.

 پیش قراولان عدالت که به تاسی از امام خود حضرت امیرالمومنین علی (ع) و سلف صالح او روزی در نهایت جوانی به دنبال حق مظلوم تن دنیا پا پیش نهادند امروز مظلوم ترین قشر جامعه اند. نامه یارانه ای به مدیر کل و وزیر و... وای از اینهمه بی احترامی کارمندی که ناموس وطن و حتی اداره اش از قبل رزم تو و همرزنمانت بر پا مانده، حتی جواب سلام تو میانسال با موهای سپید را نمی دهد!

بعد به دنبال ساختن مجسمه فلان سرباز عصر ساسانی و اشکانی و هخامنشی هستند که در جنگ های مختلف و خصوصا اسکندر پایتخت ایران به آتش کشیده شده را بسازند. این طنز غیرتمندان اسیر ...

متولیان مرعوب تلخ ترین تلخ ترین. تلخ ترین طنز تاریخ است.

خوشا به سعادت شهدا


کد خبرنگار : 20


شهدا     رزمندگان     یاد     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1396/10/29 - 22:26
سلام ، دوست عزیز از آنروز که مقابل فتنه گران عقب نشینی کردند و آنها با جسارت در حکومت اسلامی نفوذ کردند برخی راه خود را عوض کردند و قدم در راه اختلاس و دنیا پرستی گذاشتند. خلاصه عده ای برای اینکه از قافله جا نماندد با خیالی آسوده وارد گود اختلاسها شدند. آنها این روزها از قدرتی که ناشی از ثروت است بر ایثارگران تاختند و امتحلنها دادند.
خیلی زودتر از آنچه فکرش را کردند اوضاع مملکت دچار تغییرات اساسی خواهد شد و نردم تکلیف مفسدان نفوذی را با قدرت ناشی از مشروعیت ولایت و رسمیت تشیع خواهند داد. به قول و فرمایش شاعر که فرمود هر کسی چند روزی نوبت اوست آنوقت حاکمیت شیعه خجت را تمام کرده و تکلیف قدرت و ثروت یکسره خواهد شد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.