29 دي 1397/ ۱۳ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57765
1396,یکشنبه 08 بهمن15:38
اشتراک گذاری در:
عکس روز
در گفت و گوی اختصاصی با فاش

اظهار امیدواری نوبخت به تصویب کلیات بودجه ۹۷!


سخنگوی دولت ابراز امیدواری که ان شاالله کلیات لایحه بودجه سال آینده که به صورت مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن مورد بحث است، تصویب و رای خواهد آورد.

اظهار امیدواری نوبخت به تصویب کلیات بودجه ۹۷!

فاش نیوز -  سخنگوی دولت، از پیشنهادات نمایندگان در بررسی لایحه برنامه بودجه سال 97 در صحن علنی مجلس برای غنی تر شدن آن استقبال کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، محمدباقر نوبخت حقیقی معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت در حاشیه بررسی لایحه برنامه بودجه سال 97 در صحن علنی در گفتگوی اختصاصی خاطر نشان کرد: لایحه برنامه بودجه سال 97 با رویکردی منطقی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نقد گذاشته شده است و احتمال تصویب کلیات آن بسیار زیاد است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: الحمدلله تا این تاریخ که تعدادی از نمایندگان در مخالفت و موافقت با لایحه بودجه سال 97 صحبت کردند، رویکرد صحیح و منطق درستی در اظهارات آنها بوده است.

وی اضافه کرد: به همبن جهت من امیدوارتر شدم که ان شاالله کلیات لایحه بودجه سال آینده که به صورت مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن مورد بحث است، تصویب و رای خواهد آورد.

نوبخت ادامه داد: امیدوارم با همین رویکرد مجلس شورای اسلامی، پیشنهاداتی که در صحن مطرح می شود، آن را غنی تر خواهد کرد.


کد خبرنگار : 24


Reply
no
0
yes
0
1396/11/09 - 17:11
سلام امیدواری آقای نوبخت هم مثل امیدواری ایثارگران تبدیل به نا امیدی شد تا کمی طعم ناامیدی در تدبیر و امید را بچشد چه طعمی دارد!@!

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.