19 آذر 1397/ ۰۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57766
1396,یکشنبه 08 بهمن15:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مجتمع ایثار بدون آسانسور برای جانبازان!


یوسف - پس از سالیانی مجتمع ایثار شیراز بصورت نصفه و نیمه شروع به کار کرد. تنها قسمت درمانی راه اندازی شده، بخش فیزوتراپی است که زمانی که بنده همسرم را که بعلت بیماری ای ال اس از دو  پا فلج شده را، با ویلچر به آنجا بردم. متاسفانه آسانسور آن هنوز بکار نیفتاده. علت آن را عدم استاندارد بودن آسانسور بیان کرده اند.

  چطور می شود اساسی ترین قسمت یک ساختمان که کارش فیزوتراپی است، آسانسور نداشته باشد. دکتر 10 جلسه برای ما فیزیوتراپی نوشته اما من نمیدانم تکلیف جانبازان 70 درصد که همیشه باید به فیزیوتراپی مراجعه کنند چیه! اصلا" چرا فیزیوتراپی را در طبقه دوم گذاشته اند با وجود طبقه همکف که خالی و بدون هیچ استفاده ای است؟

 قسمت دیگری هم به هتل اختصاص داده اند که صد در صد خصوصی است و برای یک اتاق دوتخته  شبی 270 تومان می گیرند و قسمت دیگر هم استخر است که اصلا" جانباز را  راه نمی دهند و باید بصورت ناشناس بلیط بگیرد و داخل شود. البته فامیل بازی هم نگو و نپرس ....


کد خبرنگار : 20


شیراز     همسر     آسانسور     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
یوسف
1396/11/26 - 02:43
سلام
ضمن تشکر و قدرداني از سايت فاش نيوز بعلت درج مطلب فوق مي خواستم همين جا از مسئولين مجتمع ايثار شيراز تشکر مضاعف داشته باشم بخاطر کارداني و دقيق بيني ايشان از مشکلات ايثارگران و جانبازان
خوشبختانه به يک هفته هم نرسيد که اين عزيزان در مجتمع ايثار فارس اسانسور را راه اندازي کردند . واقعا اي کاش همه مسئولين مملکتي هم اينگونه احساس مسئوليت ميکردند . خيلي خوشحالم که امروز براحتي توانستيم با اسانسور همسرم را به بخش فيزوتراپي ببرم .

از مسئولين مربوطه کمال تشکر را دارم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.