03 اسفند 1396/ ۰۶ جمادى الثانية ۱۴۳۹
شناسه خبر : 57829
1396,چهارشنبه 11 بهمن15:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بنیاد شهید با مسائل ایثارگری چالشی برخورد کند


عضو کمیسیون کشاورزی مجلس بر ورود چالشی مسئولان بنیاد شهید برای دفاع از ایثارگران و تصویب قوانین ایثارگری در مجلس تاکید کرد.

بنیاد شهید با مسائل ایثارگری چالشی برخورد کند

فاش نیوز -  عضو کمیسیون کشاورزی مجلس بر ورود چالشی مسئولان بنیاد شهید برای دفاع از ایثارگران و تصویب قوانین ایثارگری در مجلس تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، سید راضی نوری نماینده ایثارگر مردم شوش دانیال در مجلس شورای اسلامی در حاشیه تصویب کلیات لایحه برنامه بودجه سال 97 با اشاره به ایثار و فداکاری های جامعه بزرگ ایثار در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: هر چه برای ایثارگران قدم برداریم، باز هم کم است چرا که امنیت و اقتدار امروز موجود در کشور مرهون فداکاری و زحمات آنان است.

وی ادامه داد: آنچه که در ماده 17 لایحه برنامه بودجه 97 در مورد ایثارگران آمده است؛به نظر من خوب دیده شده است ولی در صورت ارائه پیشنهاداتی ما می توانیم در جهت اصلاح آن ورود کنیم.

نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: مسائلی مانند مطالبات معوقه، اشتغال، آموزش و ... جامعه بزرگ ایثارگران باید از سوی دولت مورد رسیدگی قرار گیرد و وظیفه و افتخاری برای نمایندگان مجلس است که مسائل آنها را حل و فصل کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در خصوص بودجه بنیاد شهید و پرداخت برخی از مطالبات ایثارگران در سال آینده خاطرنشان کرد: من به عنوان نماینده ای که در دوره نهم و دهم مجلس حضور دارم با قطع و یقین این را می گویم که آنچه در مورد ایثارگران در مجلس مطرح می شود، نمایندگان ملت برای تصویب آن سنگ تمام می گذارند. اگرچه کارشناسانی که در امور مجلس بنیاد شهید حضور دارند، باید به مسائل مرتبط با ایثارگران ورود بیشتر می کنند تا بر اساس آنها نمایندگان ملت قوانین بهتری را به تصویب برسانند.


کد خبرنگار : 17


سیدراضی نوری     شوش     بودجه 97     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.