06 ارديبهشت 1398/ ۲۱ شعبان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57875
1396,چهارشنبه 18 بهمن11:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسابقه دارت خانوادگی "جانبازان نخاعی" برگزار می شود


پیش بینی شده است بیش از ۲۰۰ نفر از جانبازان و خانوادهایشان در این مسابقه شرکت نمایند و بر اساس تصمیم هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی، جهت تکریم و تجلیل از همسران جانبازان نخاعی نیز مقرر شده است به کلیه همسران شرکت کننده در این مسابقه، هدایایی اختصاص یابد.

مسابقه دارت خانوادگی

فاش نیوز -  همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از سوی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان و با مشارکت اداره کل اردویی و ورزشی بنیادشهید و همینطور باشگاه شهدای مخابرات ستارخان، مسابقه دارت ویژه جانبازان نخاعی و خانوادهایشان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی، این مسابقه که روز پنجشنبه 19 بهمن ماه در مجموعه ورزشی شهید یگانه شرکت مخابرات، واقع در خیابان ستارخان، نبش شادمان برگزار می شود، صرفا در رشته ورزشی دارت انجام خواهد شد و جانبازان نخاعی شرکت کننده در قالب یک تیمِ (دو، سه و چهارنفره) با همسر و فرزندان خود می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

برپایه این گزارش، پیش بینی شده است بیش از 200 نفر از جانبازان و خانوادهایشان در این مسابقه شرکت کنند.

همچنین بر اساس تصمیم هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی، به منظور تکریم همسران جانبازان نخاعی تقدیر از آنان مقرر شده است به کلیه همسران شرکت کننده در این مسابقه، هدایایی اختصاص یابد.

جانبازان قطع نخاع متقاضی می بایست ساعت 8 و نیم صبح روز پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه در باشگاه ورزشی شرکت مخابرات، واقع در آدرس فوق الذکر حضور یافته و ثبت نام به عمل آورند. به همین منظور پارکینگ مجموعه نیز هماهنگ شده است.

شماره تماس 09121005752 (مصطفی مسعودی معاون اجرایی و مسئول کمیته تربیت بدنی انجمن جانبازان نخاعی) جهت هماهنگی و پاسخ به هر گونه سئوال در نظر گرفته شده است.


کد خبرنگار : 21


Reply
no
0
yes
0
مرتضی خاکپور
1396/11/15 - 11:51

...

عبد القدیر خان فقط دانشمند بمب بود .

راحت و ارزان می شد بخریم و کوتاهی کردیم .

موشک هم با ضد موشک می زنند .

هواپیما از هر نوعش بسیار زیاد بخریم .

بسیار زیاد هم مفیدند .

...


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.