19 آذر 1397/ ۰۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57880
1396,یکشنبه 15 بهمن10:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تعیین درصد با بنیاد شهید نیست!


محمود - برکسی پوشیده نیست که نیروهای کادر رسمی سپاه و ارتش در زمان جنگ زحمات بسیاری کشیدن و صدمات ابدی مصدومیت شیمیایی و موج انفجار پاره شدن بدن توسط ترکش قطع عضو و تیر مستقیم. از لحاظ روحی وروانی وضعیت خوبی ندارند و خانواده هاشون هم درگیر این مصیبت ها می باشند و از خیلی چیزها محروم میباشند.

 بنیاد شهید و جانبازان در واقع کارش خدماتی به خانواده شهدا و جانبازان میباشد. تعیین درصد می کند و در واقع این شیوه نادرستی است! باید کمیسیون های نیروهای نظامی تعیین از کار افتادگی نیروهایش را مشخص کند نه بنیاد.

 شهید نیروهای نظامی دارای دو نوع درصد جانبازی واز کار افتادگی جنگی میباشند. درصدی که در بنیاد برایشان زدند اکثرا' زیر 25 درصد میباشد و از خیلی امتیازات در نظر گرفته من جمله تحصیلات واستخدام فزندان و وام و غیره... محروم اند. درصورتی که درصد کمیسیون عالی ارتش وسپاه زده، هم دقیق تر وهم واقعی تر و معیار سنجش و توانایی نیروها را محک کرده و بالای 25 درصد است.

  به علت قوانینی که قبلا" تصویب شده، حق خیلی ها ضایع شده! شایسته است در صورت صلاحدید طرحی تبصره پیشنهاد دهید تا درصدی که کمیسیون عالی سپاه و ارتش زده برای این عزیزان از وزارت دفاع به بنیاد ارسال و ملاک قرار گیرد وقانون قبلی اصلاح گردد. و منبعد بنیاد شهید خدمات دهد نه توان نظامی واز کار افتادگی نظامیان را تعیین کند  محمود. رضایی


کد خبرنگار : 20


بنیاد     تعیین درصد     نظامی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
5
1396/11/18 - 21:40
من درسال 65مجروح شدم ودهدرصد جانبازی دارم حالا که پا به سن گذاشتم وگوشم ناشنواست دکترها گفتند گوشت پاره است به بنیاد مراجعه کردم میگه درصورت سانحه ازگوش چیزی ننوشتن حالا باید درشب عملیات بدن پرخون از

Reply
no
0
yes
4
جانباز مرادی فر
1396/11/25 - 03:54
پس از چندی یه پست درست خواندم عین واقعیته یک نظامی میفهمه موج انفجار یعنی چه نه یک دکتری که تازه از پشت میز دانشگاه امده

Reply
no
0
yes
1
محمدرضا
1396/11/25 - 21:55
سلام از سال هشتاد و دو بعلت؟؟؟ بنیادشهید را پیدا کردم. ، اما ذلت کشیدم از این همه حق کشی؟
اخرینش امسال بود، که موج و ترکش و ش م و دیسک کمر و گردن که مدارک را از اهواز آورده بودم و موقع ام ای آر برای پاسخگویی به بنیادشهید مدرک گرا. به دروغ گفتم ترکش ندارم و رفتم داخل دستگاه.
اما دو درصد برای من زدن آنهم داخل بیست درصد قبلی. یعنی هیچی
این چه عدالتی. این چه دشمنی با ایثارگران. بخدا و به جبهه که رفتیم دکتر ارتوپدی من را ندید و عکسهای گرفته شده ام را؟ چطوری دو درصد دادند؟
خدا خسته شدم. فقط آزار دیدم و اعصابم خرابتر شده. ای کاش هیچوقت بهببنیادشهید مشهد نمی رفتم. من رشوه ندادم. وگرنه.......

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.