19 آذر 1397/ ۰۲ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 57882
1396,یکشنبه 15 بهمن08:43
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سوال اینجاست!


مهربان. برادر شهید و جانباز -  سلام. من یک جانبازم با تمام وجودم اصل نظام و انقلاب را قبول دارم و این را بارها با جانفشانی ها و رشادت ها ثابت کردیم. سوال اینجاست چه کسانی بر ما مسوول هستند از کدام طبقه جامعه هستند؟ سوال این است از مسوولان الخصوص بنیاد شهید گیلان که با این چند رغاز حقوقی که به ما می دهید آن هم حالت اشتغال شما مسوولان بنیاد می توانید با این زندگی کنید؟ اکثر جانبازان ما از مرز 50 سال گذشتند و هنوز ما سر و سامان نگرفتیم.

ماده  38 که برای برخی ها خورد و بقیه بلاتکلیف هستند. طرح جامعه و به قول خودشان نظام پرداخت هماهنگ و از بین بردن فاصله طبقاتی که زیر میزها فعلا مانده و جز حرف و بوق زدن در صدا و سیما چیزی ندیدیم.! آیا بعد از سپری شدن نزدیک به چهار دهه از این انقلاب هنوز جانباز و خانوادهای شهداء در انتظار اجرای قانون..

آقایان مسوول بدانندکه امروزه گفتار درمانی و همانند این قبیل شیوه هادیگر کارساز نیست.. می گویند بودجه نیست می گویند نداریم و بعد یکی چند هزار میلیارد برداشته و رفته و به ریش همه می خندد! بنده فقط یک جمله بگم برای خانواده های شهداء و جانبازان و دیگر جانفشانان ندارید بس برای چه کسانی دارید؟!

به خدا قسم من دارم میگم خجالت می کشم برای متولیان که بدون رضایت ما سرسفره ما نشسته اید و نوش جان می کنید. خجالت بکشید و اگر توان کار و پاسخگویی را ندارید استعفاء دهید و بروید و جای افراد خوب و باسواد و با درک را نگیرید تا شاهد کمی ذهنیت ها پاک شود. اگر نشود، آه و ناله های ما روزی نه چندان دور گریبان گیر شما می شود و باید پاسخ بدهید. انشاءالله. با تشکر از شما بزرگواران.
...     ..     .                                
Reply
no
0
yes
4
مرتضی
1396/11/15 - 17:28
فکری بحال معاونت بهداشت ودرمان ومسوول رشت که اعتراض همه رادرآوردندهم بکنید..

Reply
no
0
yes
0
قاسمی
1396/12/03 - 15:04
باسلام وخسته نباشید خدمت عزیزان سایت فاش نیوز وسلام درود خدمت آقای ساقی مسئول محترم سایت،عزیزان رزمنده آزادگان غیور و ایثارگران حق پایمال شده وشهدای گرانقدر سلام سلامها به روایت شنیده ام درزمان عدالت امام رضا علیه السلام کسی چون پدرش انسان بزرگواری بوده وی را والی فارس میکنند بعدازمدتی خبرمیرسد ایشان اموال بیت المال را به اقوام و خانواده خویش میدهد آن حضرت وی را برکنار میکند ومی فرماید این پولها مال مردم است نه مال تووبابات بایددربین مردم توضیح شود نه دردربین اقوام خانواده ی تو،ایکاش مسئولین محترم راه بزرگان دین اسلام را پیش میگرفتند وبه فرمایشات مقام معظم رهبری توجه میکردند بی شک الان هیچ فقیرودردمندی درمیان ما رزمندگان و ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا وجود نداشت سپاسگزارم قاسمی از کرمانشاه

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.