30 دي 1397/ ۱۴ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58028
1396,سه شنبه 24 بهمن08:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مشکلات اقتصادی نتیجه بی توجهی به رهنمودهای رهبری است


آیت‌الله امینی: مشکلات اقتصادی نتیجه عدم اهتمام به رهنمودهای رهبری است
«مشکلات اقتصادی کشور، نتیجه عدم توجه کافی به رهنمودهای رهبری است».
به گزارش رجانیوز، آیت‌الله ابراهیم امینی عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سؤالی درباره نامه منتسب به یکی از سران فتنه درباره مدیریت رهبری، گفت: مقام معظم رهبری به بهترین نحو ممکن و همانند حضرت امام کشور را به خوبی مدیریت کرده است.
وی با بیان اینکه، موفقیت‌ها در طول مدیریت 28 ساله رهبر انقلاب زمانی بوده که به رهنمودهای معظم‌له توجه شده است، گفت: متأسفانه آن بخش از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی که مورد توجه کامل مسئولین قرار نگرفته، از نقاط ضعف کشور بوده است؛ مثلاً در همین بحث اقتصادی متأسفانه به اقتصاد مقاومتی به خوبی عمل نشده است و اشکالات امروز نتیجه عدم توجه کافی به بیانات ایشان است.
آیت‌الله امینی با انتقاد از کینه‌جویی برخی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: من واقعاً مدیریت آیت‌الله خامنه‌ای را بسیار شایسته و موفق می‌دانم، خداوند ایشان را برای مردم ایران حفظ کند.
آیت الله امینی     روزنامه کیهان     رهبری                                
Reply
no
0
yes
0
محسن ناطق
1396/11/24 - 13:42
سلام ، خداوند متعال در غدیر خم فرمود بوسیله ولایت دین را کامل کرده است. کسانیکه از دین پیروی کنند به سعادت دنیا و آخرت میرسند اما کسانیکه با دین زاویه دارند در آینده بسیار نزدیک محکوم به شکست و نابودی کامل هستند.
پس از دین موضوع مذهب مطرح است که مذاهب در طول تاریخ و همراه انبیا وجود داشته است برای مثال در قران کریم فرمود حضرت موسی عصایش را بر زمین زد و 12 چشمه جاری شد که البته میدانیم زمان در قرآن کریم نیز دارای تفسیر خاص است لذا دوازده امام پس از انبیا وجود داشتند که پس از آخرین نفر از آنان پیامبر بعدی مبعوث شده است تا حضرت ختمی مرتبت (ص) که پس از جاری شدن چشمه اول امامت به رسالت انبیا خاتمه داد.
امروز شاهدیم بحول و قوه الهی در آستانه ظهور دوازدهمین امام شیعیان و موعود تمام ادیان توحیدی (عج) نوابین ، اوتاد و ابدالان زمینه ظهور را آماده کردند یعنی قدرت نفوذ نظام اسلامی از ایران و عراق و سوریه و یمن و لبنان و تحکیم قدرت در باب المندب که سخت ترین بخشهای نفوذ ناپذیر و شاهراه حیات اقتصادی اعم از انرژی و سایر مراودات کشورهای استکباری غرب است بطور کامل در اختیار و قدرت رهبر معظم انقلاب و سربازان فدایی قرار گرفته و از جهت شرق نیز پس از چند تغییر کوچک در حال گسترش و تکمیل میباشد که عظمت و اقتدار تشیع در تاریخ چند هزار ساله امپراتوری بزرگ ایران چنین قدرت و نفوذی بی نظیر است.
تمام کشورهای اسلامی و آگاهان از سایر ادیان توحیدی امیدوار به ادامه نفوذ قدرت جمهوری اسلامی و از سوی دیگر تمام کشورهای استکباری و نوچه هایشان بخصوص رژیم غاصب بشدت در معرض خطر جدی فروپاشی و اضمحلال ناشی از نفوذ قدرت جمهوری اسلامی و رهبری تشیع میباشند که نتیجه جانفشانی عاشقانه شهیدان و جانبازان و انقلابی گری و پیروی و حمایت مردم شهید پرور از رهبری نظام اسلامی ایران و سایر منتظران جهان است.
مردم ولایتمدار بخوبی از اینگونه واقعیت ها آگاهی دارند و با تمام قدرت برای کسب نتیجه نهایی و آماده سازی کامل زمینه ظهور منجی عالم بشریت (عج) تلاش میکنند و برای عده ای که در غفلتهای دنیا پرستی کر و کور و نوکر شیاطین شدند هشدارها فرستادیم لذا آخرین سنگر و مانع برای ظهور حضرت مهدی (عج) توبه غافلان یا نابودی آنها خواهد بود که نقاب از چهره انداختند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.