10 فروردين 1399/ ۰۵ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 58046
1396,چهارشنبه 25 بهمن14:14
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیگیری یک بی مسئولیتی!


حسین- پدر من ۳۱ امتیاز داره، ۲۰ ماه از طرف ارتش سرباز بوده تو جنگ، کارت پایان خدمتشو جدید کرده روی کارت دوره ضرورت رو نوشتن ۱۸ ماه و اون دو ماه داخل حافظه کارت ثبت شده.

 روی کارت ایثار و سیستم ارتش همون ۲۰ ماه درست ثبت شده، حالا من واسه معافیت یگان خدمتی پدرم میگن چون روی کارت اینو نوشته ما همون ۱۸ ماه رو میدیم، درصورتی که خودشونم میدونن ۲۰ ماهه و میتونن از نظام وظیفه استعلام بگیرن، یگانش سنندج بوده.

باید از کجا پیگیری کرد این بی مسئولیتی رو؟


کد خبرنگار : 20


فرزند ایثارگر     ارتش     کارت ایثار     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
2
قنبر مبارز
1396/11/28 - 10:21
ناراحت نشیدا من دیگه داره بدم میاد از این امتیاز امتیاز کردن ؟ بابا برو سربازی . نه که ما بچه های جانبازان ارواح دلمون می مونیم خونه از پدر مون نگه داری می کنینم حالا می خواهیم از امتیاز پدرم استفاده کنیم .نه که خیلی به ارزشهای باباهامون اهمیت می دیم می خواهیم از امتیاز دفاع مقدس اون استفاده کنیم ؟ من که فکر می کنم این اشتباه محض بود . مثلا فلان خواهر و برادر شهید ا یا رزمنده صلا بدنیا نیامده بوده که برادرش شهید شده ولی حالا می خواد لز امتیاز اون برای کار و دانشگاه استفاده کنه ؟ فرزند رزمنده ای که ده سال بعد جنگ بدنیا آمده خودش باید رو پا خودش باشه دیگه . اینجور شده اون رزمنده های معسر ناشناخته ماندند از بس همه رفتند هر جور شده برای خود امتیاز جور کردند . ما استفاده نکردیم و رو پاخودمون موندیم .
امتیاز فقط باید مال پدر و مادر شهیدی که شهید عصای دستشون بود می ذاشتن برای همسر شهید که بچه کوچک داشت . برای جانباز که قادر به تامین خرج خانواده نیست . یه خانواده هفت تا خواهر وبرادر بوده باشن ببین چه حساب کتابی درمیاد از توش . اون دفعه که یه مطلب زدیم دراین باره خوب پون تعداد نطر زیاد بود حساب از دستم بیرون رفت و اونجور شد مطلب . به دفتر سایتم زنگ زدم پاکش کنند ولی گوش نکردند . من خودم به شخصه این نطرمه ...
اینجور ه که الان جانباز خودش داره از درد می ناله کسی به دردش رسیدگی نمی کنه ؟ همسرشهید یه جور مورد جفاس.. اینه که شده میگن خانواده شهدا و جانبازان خوردند و بردند ... دوست ندارم از این نظرها در سایت دلخواهم ببینم .

Reply
no
0
yes
2
جانباز دل سوخته-بیست درصد
1396/11/29 - 10:03
هر شب به عنوان یک پدر خانواده و شرمنده از بد قولی به خانوادهام که به امید خدا مشکلات حل می شود بحث و دعوا در خانه من است شرم بر نمایندگانی که امید ما جانبازان زیر 25 در صد را به نا امیدی تبدیل کردن .ما به زودی از خجالت شما در غگویان بی اثر در خواهیم امد و حقمان را از حلقوم ظالمان در می اوریم .جانباز بیست درصد شمیایی و اعصاب

Reply
no
0
yes
0
جانباز شیمیایی20درصد
1396/11/30 - 05:19
براي دادن کارت شناسايي هم درصد بالا و زير مي کنيد ...

اين راه درستي نيست که در پيش گرفته ايد ...

ان شاالله بزودي پاسخگو خواهيد بود ....

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.