28 آذر 1397/ ۱۱ ربيع الثاني ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58080
1396,شنبه 28 بهمن10:07
اشتراک گذاری در:
عکس روز

توضیحات سردار کوثری درباره خودکشی سیدامامی


فرمانده قرارگاه ثارالله تهران گفت: هر اقدامی که برای شفافیت موضوع خودکشی سید امامی انجام دهیم باز دشمن بهانه‌ای برای فرافکنی پیدا می‌کند.
توضیحات جانشین قرارگاه ثارالله درباره خودکشی سیدامامی
به گزارش جهان نیوز، اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران در گفت‌وگو  با خبرگزاری دانشجو در خصوص شفافیت سازمان اطلاعات سپاه در زمینه توضیح و گزارش کار در مورد پرونده کاووس سید امامی گفت: صحنه‌های فیلمبرداری شده از وی به طور صددرصد وجود دارد و همه لحظاتی که ثبت شده از صفر تا صد برای نمایندگان مردم در مجلس به نمایش درآمده است.

وی افزود: متاسفانه هر اقدامی که ما برای شفافیت موضوع انجام دهیم دشمنان بهانه‌هایی پیدا می‌کنند، اما بعدا مشخص می‌شود عین واقعیت بوده و تیرشان به سنگ می‌خورد، اما تا مدتی این جوسازی‌ها علیه نظام وجود دارد.

کوثری ادامه داد: به عنوان مثال دیروز در ایالت فلوریدای امریکا یک نفر به مردم حمله و ۱۷ نفر را کشت، اما کسی چیزی در مورد آن نمی‌گوید و این شایعات نیز دامن زده نمی‌شود که مثلا بیش از ۱۷ نفر کشته شده اند.

وی ادامه داد: سید امامی نیز، چون استاد دانشگاه امام صادق بوده و از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار بوده است، اما با این اقدام که خود نیز شخصا به جاسوسی اعتراف کرد، اما به خاطر ایمان ضعیفی که داشت از یک سو فریب دشمنان را خورد و به جاسوسی اقدام کرد و از سوی دیگر خودکشی کرد که پاسخگو نباشد گمانه زنی‌های زیادی در خصوص وی وجود دارد.

فرمانده قرارگاه ثارالله در پایان خاطر نشان کرد: بار دیگر عنوان می‌کنم اطلاعات و فیلم‌های ضبط شده از سید امامی برای نمایندگان مردم با شفافیت کامل ارایه شد.

 
سردار کوثری     سید امامی     خودکشی                                
Reply
no
0
yes
0
1396/12/12 - 17:17
عجب حقه بازان و هوچیانی حامند در شهر ما

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.