02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58215
1396,سه شنبه 08 اسفند09:18
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مادران شهدا را فراموش نکنیم


نهمین دوره طرح بین‌المللی مادران آسمانی، اسفندماه امسال مصادف با روز مادر با تجلیل از ۳۰ هزار مادر شهید در سراسر کشور و در کشورهای عراق و لبنان برگزار می‌شود.

مادران شهدا را فراموش نکنیم+ فیلم

نهمین دوره طرح بین‌المللی مادران آسمانی، اسفندماه امسال مصادف با روز مادر با تجلیل از 30 هزار مادر شهید در سراسر کشور و در کشورهای عراق و لبنان برگزار می‌شود. اجرای این طرح از سال 89 آغاز شده است. 160 مجموعه مردمی در سراسر کشور در این طرح کمک می‌کنند. 3 هزار نفر از جوانان به عنوان خادمین شهدا در سراسر کشور در این طرح شرکت می‌کنند. گروه‌های مختلفی از جمله هیئت‌های مذهبی، بسیج مدارس، گروه‌های دانشجویی، گروه‌های فرهنگی و حوزه علمیه در این طرح کمک کرده‌اند.

همه مردم می‌توانند در طرح بین‌المللی مادران آسمانی مشارکت کنند. این کار با ثبت‌نام در سایت Arsh.ir و وارد کردن اطلاعات شهید مورد نظر انجام می‌پذیرد. پس از آن فرد مشارکت کننده با دریافت هدیه رایگان می‌تواند آن را به نیابت از شهید به مادرش تقدیم کند.

سامانه طرح بین المللی مادران آسمانی که از امسال جهت جلب مشارکت بیشتر مردمی راه‌اندازی شده است، مسیر جدیدی است تا علاوه بر مجموعه‌های مردمی که سابقاً با اعلام آمادگی به اجرای داوطلبانه طرح می‌پرداختند، هر شخص حقیقی در هر نقطه‌ای از کشور بدون نیاز به اینکه عضو مجموعه، گروه یا تشکلی باشد بتواند با ثبت نام به عنوان «#خادم_الشهید» در گسترش این امر مبارک سهیم باشد.

در روز مادر مادران شهدا را فراموش نکنیم:


download

منبع : تسنیم


مادران آسمانی     مادر شهید     شهدای مدافع حرم     شهدای ترور                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.