28 اسفند 1397/ ۱۳ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58369
1396,شنبه 19 اسفند16:26
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جانباز نعمت الله زرانگر به کاروان شهدا پیوست


جانباز قطع نخاع جنگ تحمیلی پس از بیش از سی سال مجاهدت و صبوری، صبح امروز دعوت حق را لبیک گفت و به آرزویش، شهادت نائل آمد.

جانباز نعمت الله زرانگر به کاروان شهدا پیوست

فاش نیوز -  جانباز قطع نخاع جنگ تحمیلی پس از بیش از سی سال مجاهدت و صبوری، صبح امروز دعوت حق را لبیک گفت و به آرزویش، شهادت نائل آمد.

به گزارش روابط عموی انجمن جانبازان نخاعی به نقل از جانباز بهرام قصابیان « دبیر گروه پیگیری جانبازان نخاعی کرمانشاه » جانباز زرانگر که در سال ۶۱ در منطقه عمومی کردستان در دفاع از اسلام، انقلاب و میهن از ناحیه نخاع مجروح و به مقام جانبازی نائل شده بود به علت مشکلات ناشی از مجروحیت، کلیه هایش را نیز از دست داده بود و مدتها رنج طاقت فرسای دیالیز را تحمل می کرد ولی هیچگاه از آرمان ها و اهداف متعالیش دست نکشید.

این رزمنده شجاع کرمانشاهی به علت شدت بیماری و عفونت، چند روزی بود که در بیمارستان خاتم الانبیا(ع) تهران تحت نظر و معالجه بود که متاسفانه ساعات اولیه امروز روح بلندش به ملکوت اعلا پیوست.
پیکر مطهر این شهید سعید به کرمانشاه منتقل خواهد شد و صبح روز دوشنبه ۲۱ اسفندماه با حضور همرزمان جانبازش، ایثارگران، مسئولین و مردم غیور کرمانشاه ازمقابل مسجد جامع به طرف میدان آزادی تشییع و در گلزار شهدای کرمانشاه به خاک سپرده خواهد شد.

از شهید نعمت الله زرانگر یک فرزند پسر به یادگار مانده است.
فاش نیوز شهادت این مجاهد نستوح و استوار شهید « نعمت الله زرانگر» را به محضر بزرگ جانباز انقلاب مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای ، خانواده این شهید عزیز و عموم مردم قدرشناس و متدین کرمانشاه تبریک و تسلیت عرض می نماید و برای خانواده معظم ایشان صبر و بردباری از خداوند متعال مسئلت می نماید.


کد خبرنگار : 17


جانباز شهید     نعمت الله زرانگر     کرمانشاه                                
Reply
no
0
yes
1
هموطن
1396/12/19 - 17:52
روحش شاد و قرین رحمت الهی . خداوند به خانواده اش صبر بدهد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.