28 خرداد 1398/ ۱۵ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58407
1396,سه شنبه 22 اسفند10:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز
باهمکاری مشترک بنیاد و انجمن جانبازان نخاعی:

مادران و همسران جانبازان قطع نخاع تجلیل شدند


تعداد ۱۳۴۵ مورد دیدار با مادران جانبازان قطع نخاع که با صبوری و فداکاری در سن کهولت به پرستاری از فرزندان خود می‌پردازند و همچنین همسران این عزیزان به عمل آمد.

مادران و همسران جانبازان قطع نخاع تجلیل شدند

مدیرکل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران از انجام یک هزار و 345 دیدار با مادران و همسران جانبازان قطع نخاع در قالب اجرای طرح سپاس از اسوه‌های صبر و ایثار خبر داد.

حجت‌الاسلام "حسن هنرمند" در این رابطه گفت: در راستای اجرای طرح سپاس از اسوه‌های صبر و ایثار به مناسبت وفات حضرت ام‌البنین (س) تعداد 1345 مورد دیدار با مادران جانبازان قطع نخاع که با صبوری و فداکاری در سن کهولت به پرستاری از فرزندان خود می‌پردازند و همچنین همسران این عزیزان به عمل آمد.
وی افزود: هدف از انجام این دیدارها قدردانی از زحمات مادران و همسران جانبازان قطع نخاع است که سالیان متمادی با صبر و بردباری از این عزیزان مراقبت کرده‌اند.
مدیرکل مددکاری اجتماعی و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران در انتها گفت: این طرح با مشارکت انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان و کارکنان و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر سازمان‌ها در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها انجام شده است

منبع: ایثار
Reply
no
0
yes
1
؟
1396/12/22 - 13:29
باسلام و درود به تمامی جانبازان علی الخصوص جانبازان نخاعی ، بهترنود به همه هسران جانبازان سرکشی و یا به قول شما عزیزان همراه با تقدیر صورت میگرفت ؟

Reply
no
0
yes
0
جهانبخش نیازی
1396/12/22 - 17:25
سلام بهترنبوددرخبرمی امدکه ازتعدادی ازمادران وهمسران جانبازان قطع نخاع دیدارشد.چون ازهمسرومادربنده که نشد.ولی این خبر همه راپوشش می دهد واینکاردراذهان اینطورجامی افتدکه ازهمه دیدارکردن.واین درست نیست که هیچ دروغ است .ودروغ گناه است

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.