01 فروردين 1398/ ۱۵ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58413
1396,دوشنبه 21 اسفند13:55
اشتراک گذاری در:
عکس روز

گزارش تصویری از تشییع پیکر شهید"نعمت الله زرانگر"


مراسم تشییع پیکر پاک جانباز قطع نخاعی استان کرمانشاه" شهید نعمت الله زرانگر" ساعاتی پیش با حضور جانبازان و ایثارگران، مدیران و مسئولین استانی و مردم شهید پرور این استان ازمقابل مسجد جامع به طرف میدان آزادی و سپس گلزار شهدا انجام و به خاک سپرده شد.

گزارش تصویری از تشییع پیکر شهید

فاش نیوز - مراسم تشییع پیکر پاک جانباز قطع نخاعی استان کرمانشاه" شهید نعمت الله زرانگر" ساعاتی پیش با حضور جانبازان و ایثارگران، مدیران و مسئولین استانی و مردم شهید پرور این استان ازمقابل مسجد جامع به طرف میدان آزادی و سپس گلزار شهدا انجام و به خاک سپرده شد.

به گزارش فاش نیوز، جانباز نعمت الله زرانگر که در سال ۶۱ در منطقه عمومی کردستان در دفاع از اسلام، انقلاب و میهن از ناحیه نخاع مجروح و به مقام جانبازی نائل شده بود به علت مشکلات ناشی از مجروحیت، کلیه هایش را نیز از دست داده بود و مدتها رنج طاقت فرسای دیالیز را تحمل می کرد ولی هیچگاه از آرمان ها و اهداف متعالیش دست نکشید. این رزمنده شجاع کرمانشاهی به علت شدت بیماری و عفونت، چند روزی بود که در بیمارستان خاتم الانبیا(ع) تهران تحت نظر و معالجه بود که متاسفانه ساعات اولیه روز شنبه روح بلندش به ملکوت اعلا پیوست.

با تشکر از برادر جانباز قصابیان دبیر گروه پیگیری جانبازان نخاعی کرمانشاه که تصاویر را تهیه و ارسال کرده اند.


کد خبرنگار : 21


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.