05 فروردين 1397/ ۰۸ رجب ۱۴۳۹
شناسه خبر : 58415
1396,دوشنبه 21 اسفند14:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اگر سپاه نبود...!!!


ناشناس- واقعا اگر انصاف داشته باشیم و از خدمات قابل توجه سپاه پاسداران در کشور آگاهی داشته باشیم، سخن امام راحل (ره) که فرمود اگر سپاه نبود کشور نبود ایمان پیدا می کردیم.

 عده ای وزیران هزار میلیاردی که به جز بالای شهر تهران جای دیگری از کشور را ندیدند با ثروت مردم تبدیل به متکبرانی شدند که یک گوشه بیکار نشستند تا آمریکا بیاید اقتصاد مقاومتی را اجرا کند اگر با پول خیرین خشتی روی خشت برود خودشان را برای افتتاح میرسانند تا در بوق و کرنا و تبلیغات کنند افسوس که عده ای نادانسته و غرق در تبلیغات عوام فریبانه رای دادند و عده ای از نمایندگان مجلس از درد مردم محروم و گرفتار مسکن مهر و سیاست های سکولاری مرفهین بی درد و عار بی خبر هستند یا منافع عموم و کشور را فدای منافع حزبی و سیاست کسب رای کردند.

 سپاه پاسداران علیرغم خدمت رسانی در مناطق محروم و کمک به کشاورزی و اجرای پروژه های عمرانی به پیشرفت و توسعه کشور کمک کرده و توانسته کشور را علیرغم رکود دست ساز و تعطیلی پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی روی پا نگهدارد و مردم را پشتیبان نظام اسلامی و قدردان رهبر معظم انقلاب کند در حالیکه هیچ گونه کار تبلیغاتی و سیاست بازی برای کسب رای مردم بروز ندادند.

 سپاه پاسداران با فرماندهی سردار سلیمانی توانسته در جنگی نابرابر و ناجوانمردانه ارتش نیابتی آمریکا و اروپا و وهابیون را با خفت و خواری بیرون کند تا علاوه بر کسب امتیازات استراتژیک در خاورمیانه امنیت تمام کشورهای اسلامی را فراهم کند. البته میوه های شیرین این فتوحات و خواری ابرقدرتها در منطقه گرچه کاملا قابل لمس است اما بهره کامل را آیندگان خواهند دانست. 

 دانستیم گوش به احمق و مزدوران خاین و تبلیغات وطن فروشان و سیاه نمایی در اینترنت نکنیم و با شجاعت حافظ دین و میهن باشیم.


کد خبرنگار : 20


سپاه     رهبری     ارتش     فاش نیوز                            
Reply
no
1
yes
0
رزمنده
1396/12/22 - 01:25
پزشکان سپا هیچ محلی به رزمندگان ندااد ن بنیاد که خیل ی سخت گیر هست. ماهاهم اسیب پذیر شدیم توجهی هم به ماکند

Reply
no
1
yes
1
سیدحسین
1396/12/23 - 13:12
اگرسپاه نبود بودجه هم بود ‌چرا ناشناس همان نام مستعار هم خوب بود.همه میداتیم هیچ سپاهی کمتراز ۲میلیون حقوق نمیگیره این تازه پایه حقوق حداقلی بود ازاین بگیر برو بالا حالا به یکی از همین سپاهی ها بگو هرماه ۱۰۰هزارتومن ازحقوقت را به رزمندگان و جانبازان معسر بسیجی بده اگر خودش را به کر بودن نزد دیگه گذشت زمان ایثارگری .الان حرف اول را پول میزند.بله اگر سپاه نبود لجبازی و قدرت نمایی دو طرف منجر به بلاتکلیفی و قطع حقوق ایثارگران معسر بسیجی نمی شد.

Reply
no
1
yes
0
م.ن
1396/12/24 - 01:15
سلام.بله اگرسپاه نبودبودجه ها رودست دولت میماندوبه مردم میدادند.وکشوردودستگی نمیشد.سرقدرت دیگران راباتهمت ازچشم مردم نمی انداختند.زیرآب ریس جمهورهاراکه درخط آنهانیستندنمیزدند.

Reply
no
0
yes
0
م.ن
1396/12/24 - 01:19
فاش نیوزفقط مطلب کسانی راچاپ میکندکه پاچه خوارونان به نرخ روزمیخورند.لطفآ کم درکارخودصادق باشید.ووامدارکسی نباشید.روزقیامت بایدجواب گو باشید.
لطفآاآآآآآآآآآآ

Reply
no
0
yes
0
1396/12/26 - 00:59
ریشه سپاه بسیج است و بسیجی ها همان رزمنده گان و ایثارگران هستند ------ سپاه خود را از ایثارگران جدا نکند .

Reply
no
0
yes
0
سیدحسین
1396/12/26 - 19:01
درجواب دوست عزیزی که نوشته ریشه سپاه بسیجیان و رزمندگان است کاملا موافقم مشکل فقط غروراست که باعث بیراهه رفتن برخی فرماندهان ارشد سپاه شده.این درست نقطه شروع انحراف است وقتی مردم ببینند سپاه دارد با ایثارگران اینطور برخورد میکند دیگر به مردمی بودن سپاه شک می کنند بخدا اگربه تمام این ایثارگران حقوق کامل کارمندی با معوقات چندین ساله هم پرداخت کنند به اندازه یک اختلاس ۱۴هزارمیلیارد تومانی که خود آقایان بهتر میدانند.بودجه نمیخواهد .تحقیق کنید در مورد ۱۴هزار میلیارد تومان. البته در حال حاضرطوری شده که درب انکار همیشه باز است. و تازه بلایی بر سر کاشف و افشا کنند مفاسد می اورند که آرزو می کرد ای کاش هرگز بدنیا نمی آمد تا این همه ریا و تزویر را نمی دید

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.