07 فروردين 1398/ ۲۱ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58492
1396,سه شنبه 29 اسفند09:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

«ابراهیم هادی» در کانال کمیل


ما توانستیم/
زیارت یادمان کانال کمیل و حنظله فرصتی است تا زائران با شهدای این کانال و به خصوص شهید «ابراهیم هادی» آشنا شوند.
 

براهیم هادی

به گزارش خبرنگار اعزامی دفاع پرس به راهیان نور، گروه فرهنگی ابراهیم هادی هر ساله با حضور در یادمان کانال کمیل و حنظله بسیاری از جوانان را با شهید ابراهیم هادی آشنا می سازد.

ابراهیم هادی از شهدای کانال کمیل و حنظله است که در سال های گذشته بسیاری از پسران و دختران سرزمین مان با مطالعه زندگی این شهید، شیفته او شده اند. به تعبیر حجت الاسلام پناهیان، هر از چند گاهی خدا شهیدی را به مردم نشان می دهد تا جوانان و مردم شیفته او شوند.

مسوول گروه ابراهیم هادی در یادمان کانال کمیل و حنظله که چهره ای شبیه به چهره ابراهیم هادی دارد، می گوید: تا سال گذشته کتاب های ابراهیم هادی یک و دو را رایگان به زائران این یادمان تقدیم می کردیم اما امسال چون مشکلات مالی داریم، کتاب ها را با ۶۰ درصد می فروشیم؛ یعنی کتاب های ابراهیم هادی یک و دو با قیمت ۶ هزار تومان فروخته می شود.

او همچنین از انتشار کتاب کودکانه ای با موضوع ابراهیم هادی خبر می دهد که نام آن مهمان خداست و در این کتاب تلاش شده، کودکان با شخصیت این شهید بزرگوار آشنا و او را الگوی خود قرار دهند.

مسوول گروه ابراهیم هادی همچنین عنوان می کند: بسیاری از دختران به ما ایراد می گیرند که ابراهیم هادی نمی تواند الگو کاملی برای دختران باشد. با مطالعه زندگی بانوان شهید فهمیدیم که شهیده زینب کمایی، همان ابراهیم هادی است که می تواند برای دختران الگو و نمونه باشد. از این رو کتاب راز درخت کاج را با نشر شاهد به چاپ رساندیم. پیشنهادم این است که دخترها و خانم ها این را کتاب را حتما مطالعه کنند. ما نیز تلاش خواهیم کرد این کتاب را به خوبی به دختران سرزمین مان معرفی کنیم.

زائران پس از زیارت یادمان و شنیدن سخنان و خاطرات راویان و آشنایی اجمالی با داستان مظلومیت شهدا و رزمندگان کانال های کمیل و حنظله، در مسیر خروجی یادمان می توانند با خرید کتاب های این گروه فرهنگی با ابراهیم هادی یکی از شهدای مفقودالاثر آشنا شوند.

انتهای پیام/ 211

 
ابراهیم هادی     کانال کمیل     زائران     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.