04 فروردين 1398/ ۱۸ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58649
1397,چهارشنبه 22 فروردين10:42
اشتراک گذاری در:
عکس روز

رونمایی از کتاب "لاله های گلستان" اهواز


همزمان با سالروز شهادت سید شهیدان اهل اقلم، از کتاب "لاله های گلستان"، زندگینامه شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس اوازی رونمایی شد.

رونمایی از کتاب

فاش نیوز -  همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، سید شهیدان اهل اقلم و نویسنده بسیجی و توانای هشت سال دفاع مقدس، طی مراسمی از کتاب "لاله های گلستان" با حضور تنی چند از چهره های فرهنگی اهواز رونمایی گردید.

کتاب لاله های گلستان، اثر ارزنده ای است در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام 10شهید مدافع حرم خوزستانی و 40 شهید دفاع مقدس که به قلم توانای جوان اهوازی، علی حسنی پور، عضو فعال هیئت رهروان شهادت به نگارش درآمده است. زیبایی این همت شهدایی، وقتی دوچندان می شود که نویسنده در تلاشی خودجوش و با هزینه شخصی خود، از سال 95 به جمع آوری زندگینامه شهدای منطقه گلستان اهواز اقدام کرده است.

وی طی سخنانی با امید به اینکه شهدا نگاه ویژه ای به همه ما داشته باشند گفت: این اثر جلد اول لاله های گلستان است که در جلد دوم نیز به نگارش نام 50 شهید دیگر اقدام کرده ام.

حسنی پور درباره آثار دیگر خود که در دست چاپ است نیز بیان کرد: در حال جمع آوری زندگینامه 14 هزار شهید عرب زبان استان خوزستان هستم.

گزارش از جعفری


کد خبرنگار : 17


کتاب لاله های گلستان     اهواز     رونمایی     سید مرتضی آوینی                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.