04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58686
1397,پنجشنبه 23 فروردين16:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نحوه پرداخت وام مسکن جانبازی و بنیاد


نحوه پرداخت وام مسکن جانبازی و بنیاد شهید

 معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: وام خرید یا ساخت مسکن برای جانبازان، آزادگان، همسران، فرزندان و والدین شهدا، فرزندان جانبازان بیش از 70 درصد طبق قانون پرداخت می‌شود.

 شعارسال: مهدی ایزدی، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره نحوه برخورداری جانبازان، آزادگان و ... از وام مسکن، گفت: طبق قانون و آئین‌نامه وام مسکن به جانبازان، آزادگان، همسران، فرزندان و والدین شهدا، فرزندان جانبازان بیش از 70 درصد پرداخت می‌شود.

 وی با بیان اینکه این وام با سود 4 درصد در اختیار واجدین شرایط قرار می‌‌گیرد، افزود: افراد واجد شرایط و مشمولین می‌توانند پیش از ساخت یا خرید خانه و قبل از اینکه سند به نام آنها منتقل شود به اداره بنیاد شهید منطقه محل سکونت مراجعه کنند و با ارائه قولنامه درخواست وام داشته باشند.

  ایزدی با تاکید براینکه مشمولین تنها یک‌بار می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند، یادآور شد: بنابراین افرادی که در گذشته وام مسکن دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند درخواست مجدد داشته باشند.

  معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره مبلغ وام، گفت: مبلغ وام در کلانشهرها و مراکز استان‌ها 85 میلیون تومان، در شهرهایی که زیر یک میلیون نفر جمعیت داشته باشد 70 میلیون تومان، در شهرهای کوچک 60 تومان و در شهرهایی که عموما خانه‌ها فاقد سند و قولنامه‌ای است، روستاها و مناطق عشایری 40 میلیون تومان است.

 وی در خصوص زمان پرداخت وام به متقاضیان، بیان کرد: این مساله به شرایط بانک و تکمیل مدارک از سوی درخواست کننده بستگی دارد، اما به طور کلی مبلغ وام پس از تکمیل مدارک و گذراندن مراحل اداری واریز می‌شود.

منبع خبر : سایت خبری شعار سال
پرداخت     جانباز     وام مسکن     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
3
ایثارگر
1397/01/24 - 08:22
انشااله وام مسکن رزمندگان نیز امسال اجرایی شود
و حداقل برای امسال رزمندگانی که در یگان خدمتی خود درصد جانبازی دارند، ولی هنوز در بنیاد پرونده ندارند در اولویت قرار داده شوند .
تا اینکه هم سهمیه ها سوخت نشه و هم اینکه رزمنده ها صاحب خانه شوند

Reply
no
0
yes
0
محمدقربانی
1397/03/12 - 16:52
اینجانب ازسال هزارسیصدوشصت وهفت تاکنون هیچ گونه وام مسکن دریافت نکرده ام وباتوجه به اینکه بصورت جانبازمهمان درتهران میباشم وبا۲۵درصدجانبازی خداوکیلی ذزندگیم داره ازهم می پاشدوخانم درحال طلاق گرفتن هستش سرهمین موضوع مراجعه کنید دادگاه خانواده شهید محلاتی لطفابه فریادم برسید بخاطرخدادراین ماه مبارک رمضان خواهشانذاریدیه خانواده ازهم بپاشد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.