04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58772
1397,چهارشنبه 29 فروردين16:18
اشتراک گذاری در:
عکس روز

از جیب ایثارگران...!


جانباز 50 درصد از تبریز - واقعیت قضیه این است اختلاس ها و سوء رفتارهای اداری کم بود، حال مدیران، کذابی و دروغگویی را هم در کشور آغشته به خون جوانان نهادینه کردند. کذابان! چه کسی این فرجه زمانی 30 روز کاری را در پرداخت هزینه های درمانی را استاندارد کرده؟

 درحالی که بیمه ایران نهایتا" 10 تا 15 روزه هزینه ها را پرداخت می کرد، حتی بنده در چند مورد که هزینه ها بیشتر بودند و جیبم را برای یک ماه هزینه زندگی خالی کرده بود، مستقیم به شعبه بیمه ایران در تبریز مراجعه کرده بودم و مدارک را تحویل داده بودم و در همان روز بدون فوت وقت به حساب بانکی واریز گردیده بود.

 حال شما مدیران بنیاد شهید که شریک مساعدت های بانک و بیمه برای منافع شخصی خودتان از قبیل وام با بهره کم و رفع افتضاحات مالی و اقتصادی بانک دی هستید، این قرارداد بسته شده زمان 30 روزه روز کاری اداری را برای پرداخت هزینه های درمانی مقرر می کنید.

 شماها دستتان در یک کاسه است و وجوه و اعتبارات دولتی را از خزانه با بهانه هزینه های درمانی خارج می کنید و این اعتبارات را به نفع بانک ورشکسته دی و بیمه دی و به قصد منافع شخصی در اخذ وام های کم بهره از بانک را مدیریت می کنید و با این وضعیت بانک دی هم تا انتهای سال مالی 1395 به ازای هر سهم 210 تومان ضرر داده است.

 می توان اینطور مسائل موجود را تفسیر نمود که سهام خانواده ایثارگران که به قیمت اسمی اولیه 100 تومان بوده و بایستی در این چندین سال لااقل تا میزان 100 تومان سود می داد که نداده که با احتساب آنها می شود 200 تومان و الان که 210 تومان ضرر به ازای هر سهم مشخص شده می توان گفت که 410 تومان از جیب سهامداران خورده اند و الان باز هم می خواهند این خوردن را باز هم از جیب ایثارگران ادامه دهند.

 به امور درمان جانبازان برسید نه اینکه نمکی برزخم جانبازان بپاشید. به خدا خون شهدا و این جوانان یقه شما را در این دنیا و آخرت خواهند گرفت.


کد خبرنگار : 20


اختلاس     بیمه دی     بانک     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
معلم جانباز
1397/02/03 - 18:44
واي بحال انهاي كه فقط دنيا را با ماديات وخوشكزراني وبي مسىوليتي ميگذرانند لطفا بخود ايد دنيا ارزش نداره شاهان رفتند اىمه اطهار با ان عظمت رفتند كي عاقل ميشويد مسىولين بنياد انقريب اين فرصت خدمت از دستان مي رود هرجند مايه دار باشيد ولي قطعا عذاب وجدان رهايتان نميكند وبي شك روزهاي سختي خواهيد داشت از ما گفتن بود خود دانيد بيمه دي خاىن ترين بيمه در حق ما بود وسلام جناب شهيدي فقط تعريف تمجيد از بيمه دارند جرا كه خودشان دارو نميكيرند فقط تاسف وباز هم تاسف حق يارتان

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.