04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58829
1397,سه شنبه 04 ارديبهشت16:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جناب استاندار گیلان! برای شما افت داشت؟!


عیسی مرادبخش لمر، جانباز۵۵%ضایعه نخاعی - جناب آقای سالاری استاندار محترم گیلان!

روزچهارم شعبان روزتولد قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس(ع) توسط بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران (حضرت امام راحل) به عنوان روز جانباز نامگذاری شده بود و بعدازظهر آن روز را در سالن نیروی انتظامی میدان انتظام توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ابثارگران جشن برگذار شد، چرا احدی از مسئولین عالی رتبه استان در جشن این عزیزان شرکت ننمودند؟

آیا در جمع این عزیزان بودن به شآن ومنزلت آقایان خدشه وارد می کند؟ و یا این دست و پا دادگان رالایق ندانستندتادرجمع این عزیزان باشند.

 یادتان باشد که بزرگ جانباز این کشور اسلامی شخص اول کشور (مقام معظم رهبری است ). هرشخص وهرمسئول هرچه دارد و هر امنیتی را احساس می کنند، یقین بدانید از زحمات شهدا، ایثارگران و جانبازان است.

نه تنها حضرتعالی بلکه کلیه آقایانی که در راس امور قرار دارند، به برکت خون پاک همین شهدا و جانبازان است که هستند.

 آقایان در سایه چتر این عزیزان، سرشان را بالا گرفته اند. یقین بدانید در بین جانبازان اساتید بزرگی در تعلیم و تربیت کشور قراردارند که شاید در بین دولت مردان چنین فرد باسوادی نباشد!

 جناب آقای سالاری! بنده تاقبل از چهارم شعبان خیلی ازشخص حضرتعالی دفاع می کردم و همیشه شعار بنده حقیر این بود که شما با دیگر مسئولین استان در دوره های قبل فرق دارید. حتی یکی از دوستان روز جشن در کنارم نشسته بود یکی ازجملاتشان همین بودکه آقای مرادبخش، شما که این همه سنگ آقای مهندس سالاری رابه سینه خود میزدید، چه شد؟ چرا آقای استاندار و یا یکی از معاونانش و یا حتی فرماندارشان در این جشن حضور ندارند؟

واقعا بنده جوابی نداشتم!

 انتظار ما از شما بیشترازاین بود. اصلا" فکرشو نمی کردیم شخص حضرتعالی در جمع ما حضور نداشته باشید. واقعا" در پیش خانواده هایمان سر به زیر شدیم!

آیا این است اجرای بی کم و کاست وصایای امام (ره)؟

  خدا عاقبت همه مسولین مملکت را ختم بخیر کند. بی ریا عرض می کنم، می دانیم عاقب این کارها خوش نخواهد بود. چون همه مسئولین مدیون خون پاک شهدا و ایثار جانبازان و آزادگان هستند.

  در کشورهای اروپایی هنوز برای بازماندگان جنگ جهانی دوم هر ساله مراسم بزرگداشتی می گیرند و از آنان به عنوان قهرمانان ملی یاد می کنند. خدابیامرزد حضرت امام را که همیشه جملات خوبی را می فرمود.

  اما اگر امروز بگویم افسوس، شاید بعضی ها فکر کنند از قدم هایی که برداشته ایم پشیمانیم، ولی نمی گویم! چون نگفتنم بهتر از گفتن است. وقتی که جانباز ویلچرنشین ما به مجلس راه پیدا کرد و راه خود را از اصل نظام جدا کرد، از دیگران انتظاری بیش ازاین نباید داشته باشیم. امیدواریم موفق و پیروز باشید.

والسلام علیکم ورحمت الله 4/۲/۹۷


کد خبرنگار : 20


مسئولین     استاندارگیلان     جشن روز جانباز     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
1397/02/05 - 22:29
بعد از جنگ انطرف اب برای عزیزان مسول قشنگد شد فرزندان گرامشان اقازاده الان انها با هرکسی فالوده نمی خورند چون همه چیز برای لمباندن اماده است شیرهالی سر ملت شده کارشان

Reply
no
0
yes
8
جانبازبسیجی
1397/02/06 - 14:03
دلت خوش است برادر!مثلااگراستانداریامقامات دیگردرمراسم شرکت میکردند.ترویج فرهنگ جهادت وشهادت میشد؟!یامشکلی ازجانبازان حل میشد؟؟؟دوست گرامی برخی ازمسوولین درپست ومقام ومادیات غرق هستندوخیلی چیزهارافراموش کردند.وگذشته هاورشادتهایادشان رفت.!حالابایدشکرگذارباشیم که فاش نیوزمطالب ماراانتشارمیدهندوگرنه همین مطالب راسانسورمیکنندوازدرج چنین مواردی میترسند.دست فاش نیوزدردنکندکه به فکرماست......

Reply
no
0
yes
0
جانباز
1397/02/12 - 20:10
باسلام دستت دردنکنه این درد دل راگفتی بشما وهمه عزیزان بگویم که همه ما فراموش شودیم همه این حرفهای که دولت مردان میزنن همش گپ وپس کسی بفکر ما نیستن وقت شعار خدا بداد ما برسد اگر رهبر بلای سر ما نباشد دیگه هیچ بیشتر این مسئلوین به عقیده من ضد این قشر از جامعه میباشند وقت خدا بما صبر بدهد با تشکر از حرفهای ناگفته این قشر دمد گرم بشتر بنویس

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.