04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58854
1397,چهارشنبه 05 ارديبهشت16:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مناسب سازی سوئیت های پارک سیمرغ سمنان جهت جانبازان


بحث مناسب سازی اماکن و محیط برای تردّد جانبازان و معلولین امری است ضروری که باتوجه به قوانین موجود، باید در دستور کار مدیران، مهندسان و مراجع ذیصلاح باشد.

مناسب سازی سوئیت های پارک سیمرغ سمنان جهت جانبازان

فاش نیوز - بحث مناسب سازی اماکن و محیط برای تردّد جانبازان و معلولین امری است ضروری که باتوجه به قوانین موجود، باید در دستور کار مدیران، مهندسان و مراجع ذیصلاح باشد. در همین زمینه برخی از جانبازان در سطح کشور، به صورت خودجوش در صدد رفع مشکل و پیگیری بحث مناسب سازی اماکن محل ترددّ جانبازان و معلولین هستند که مدیر گروه پیگیری جانبازان نخاعی استان خراسان رضوی "حمیدرضا مداح" اخیرا گزارشی از اقدام مثبت انجام شده ای در سمنان داد.

 یکی، برای مناسب سازی اماکن بین راهی (در راه سفر به دیار عشق و بارگاه علی ابن موسی الرضا علیه السلام) در استان سمنان آستین همت را بالا زده و پیگیر رفع مشکل و مناسب سازی سوئیت های پارک سیمرغ در شهر سمنان شده است.


 مهندس عزیز پورمند از مسئولین استان سمنان، از بازسازی سوئیت های پارک سیمرغ خبری شد و ایجاد و نصب رمپ جهت معلولین و جانبازان خبر داد و اضافه کرد که گام های دیگر جهت رفاه حال این عزیزان در دست اقدام و پیگیری میباشد.

او دراین باره افزود که پارک سیمرغ سمنان پس از یک سال نامه نگاری و پیگیری، بالاخره جواب داد و فعلا" رمپ مناسب برای تردد با ویلچر ایجاد کرده اند و در آینده به دنبال مناسب سازی داخل سوئیت ها هستند.


کد خبرنگار : 23


Reply
no
0
yes
0
مرتضی خاکپور
1397/02/05 - 16:54
...
جاسمی ادامه داد: متاسفانه اکثر نیروهای بسیجی که در جنگ تحمیلی زحمت زیادی کشیده اند، واین موضوع بارها و بارها تکرار شده است اما هنوز هم برخی از مسئولان بی توجه از این موضوع عبور می کنند. در حالی که در برخی از کشورهای غربی حتی با ایجاد یادبودهایی تحت عنوان سرباز گمنام و ... همیشه یاد و خاطره رشادت های رزمندگان خود را زنده نگه می دارند.

وی اضافه کرد: متاسفانه در ایران خیلی به این موضوع توجه نمی شود و به آن اهمیتی داده نمی شود و حتی قوانینی که تصویب شده، اجرا نمی شود، در حالی که حاکمیت باید بیشتر به

ایثار . رزمندگان .

رزمندگان .

رزمندگان .

خود توجه کند.
...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.