04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58880
1397,پنجشنبه 06 ارديبهشت12:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز

با ۳۰ میلیون بدهکاری و ۲ معلول، چه کنم؟!!!


خسرو اکبری- بنده جانباز سی درصد که در سال 65 در عملیات کربلا 5 شلمچه شدیدا" مجروح شدم که هنوز بدلیل شیمیایی وموج انفجار سروکمردست تحت درمان هستم بااینکه دنبال درصد شیمیایی را نرفتم اما هر ساله سه تا چهار ماه بستری در بیمارستان های تهران می شوم از طرفی سه فرزندان من تصادف کرده و مجروح و دو فرزند معلول صعب العلاج شدند و با مقصر شدن، خانه و زندگی من جهت پرداخت دیه درمانی دو طرف گردید.

حتی مجبور شدم که از چند تا از بانک ها وام گرفتم که هنوز حدود سیصد میلیون تومان بدهی دارم. یک جانباز که 5 سال توی جبهه ها بود اما 10سال دستم را به طرف بنیاد شهید و دولت جمهوری دراز کردم که لااقل خانه ام را از بانک ملت مرکزی بابل نجات بدهند! سرپناه خانواده ام باشد کاری نکردند! اما همین مسئولین میلیاردی می گیرند کمی به فکر بچه‌ های بیمارمان چرا نیستند!؟ با هفت سر عائله مستاجریم. تمام حقوق را پرداخت اقساط می گردد. کسی هست به فریاد بچه‌ها خانواده ام برسد؟ برای خانواده ام غیر قابل تحمل شده!

 با تشکر


کد خبرنگار : 20


جانباز     دیه     تصادف     فاش نیوز     بابل                        
Reply
no
0
yes
0
رضا
1397/02/08 - 16:03
داداش جون همانطوریکه فرمودید بعضی از مسئولین دنبال اهداف اقتصادی خودشان هستند به من و شما کاری ندارند سعی کن خودت دنبال کار خودتت را پیگیری کن به اینها امیدوار نباش.

Reply
no
0
yes
0
محمد
1397/02/13 - 09:40
خدا به داد ما جانبازان برسه چرا که مسیولین جز شعار وسخنرانی عملی که به نفع جانباز باشد انام نمی شود باید بر خدا توکل نمود .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.