04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 58965
1397,پنجشنبه 13 ارديبهشت10:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز
وصیت‌نامه شهید مدافع حرم

دخترم، برای حفظ حجاب خون‌های بی‌شماری بر زمین ریخته است


وصیت‌نامه شهدا مسیر عاقبت‌بخیری و رسیدن ما به خداست. با درک درست وصیت شهدا و عمل به آن می‌توانیم در مسیری قدم بگذاریم که مورد رضایت پرودگار متعال است. در این راستا وصیت‌نامه شهید مدافع حرم «مهدی ایمانی فردوئی» را برایتان بازگو می‌کنیم.

دخترم؛ برای حفظ حجاب خون‌های بیشماری بر زمین ریخته است

متن وصیت‌نامه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

می‌روم تا انتقام سیلی مادرم زهرا را بگیرم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

خدا را هزاران بار شاکرم که به این بنده حقیر نعمت بندگی خود را عطا کرد و زبان، قاصر از وصف و قدردانی نعمات ایشان است. که یکی از بزرگترین نعمت‌ها حب علی (ع) و اولاد مطهرش است و این راه هم مدیون پاکدامنی مادر و پدر است که با رزق حلال مرا پروراندند.

من چطور قدردان خداوند باشم که رهبری فرزانه، دلسوز و عارف و مظلوم چون آقا سید علی خامنه ای (حفظه الله) را مقتدای ما فرمود که متاسفانه آنطور که باید و شاید نتوانستم سربازی ایشان را درک کنم.

پروردگارا به حق محمد و آل محمد از گناهان و سستی‌های من بگذر که همه از نادانی و کاهلی بوده و سرم از شرمساری پایین است. خدای من! به ارحم الراحمین بودن شما اعتقاد داشتم و یقین قلبی داشتم که مورد رافت شما قرار می گیرم. انشاالله.

از پدر و مادر مهربان و همسر سیده و مهربان و فداکارم و برادر و خواهران عزیز حلالیت می‌طلبم و شرمنده عطوفت و بزرگواری آنها هستم و از آنها می خواهم که همیشه دعا گوی من باشند.

و اما فرزندانم، محبین حضرات معصومین علی آقا، خانم فاطمه و آقا محمد. خوشحالم که به دِین خود عمل کردم شاید نواقصی هم داشته‌ام اما سعی کردم که فقط رزق حلال کریمه اهل بیت (ع) را به خانه بر سفره مهیا کنم و از حضرات معصومین خواستارم که نسل و ذریه ام، ولایت مدار و ادامه دهنده‌ی راه این حقیر باشند.

توصیه من به فرزندانم طبق فرموده صُلحا ترک معصیت و انجام فرایض دینی و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام است. مطمئنم پسرانم متدین، ولایتی و مفید برای نشر احکام دین و دخترم با عفت و حجاب خود با چادر، دل حضرت زهرا (س) را شاد می‌کند. بدان که برای این چادر که هدیه حضرت زهرا (س) است، خون دلها خورده شده و خون‌های بسیاری برای حفظ آن بر زمین ریخته است.

از تمامی همکاران، خادمین بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) حلالیت می طلبم چون آن طور که می‌باید همکار و برادر خوبی نبودم و به این عزیزان سفارش می‌کنم که قدر لحظات حضور در این حرم قدسی را بدانید هر چند که این حقیر نتوانستم استفاده احسن و اکمل از این بهشت زمینی داشته باشم. ولی امیدوارم که همه برادرانم در این آستان الهی قدر خادمی زائران این مکان مقدس را داشته باشند و با صبر و حوصله و خوش خلقی برای خدمت به این زائران از هم سبقت بگیرند.

حرف آخر، از شهدا شرمنده ام خیلی دیر به درک حقیقت و جودشان پی‌بردم از خداوند متعال و حضرات معصومین و شهدا ممنونم که به گریه های شبانه این حقیر جواب دادند و من را به‌عنوان مدافع حرم حضرت زینب (س) و حرم دختر سه ساله ی امام حسین (ع) برگزیدند و حال که صهیونیست خونخوار، آمریکای جنایتکار و سعودی خیانتکار قصد براندازی حرم‌های اهل بیت را دارند و با حمله ناجوانمردانه و وحشیانه به زنان و فرزندان و طفل های شیرخواری که هیچ پناهی ندارند قصد کشور گشایی دارند. این وظیفه را برخود دیدم که به کمک این مردم بی گناه و دفاع از حرم اهل بیت بروم و از حضرت زینب و خانم رقیه ممنونم که به من حقیر لیاقت حضور را دادند و به مدد ایشان ما با عزت، پیروز و سربلند می شویم.

و در آخر اگر رزق شهادت به این حقیر رسید برایم روضه حضرت زهرا (س)، امام حسین (ع)، حضرت علی اکبر (ع) و امام رضا (ع) را بخوانید و از دوستانم می‌خواهم که همیشه برایم زیارت عاشورا بخوانند.

شادی ارواح ائمه اطهار، شهدا و امام امت، سربلندی مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تعجیل در فرج آقا صاحب الامر صلوات.

مهدی ایمانی فردوئی»

انتهای پیام/
وصیت‌نامه شهدا     شهید مدافع حرم     مهدی ایمانی فردوئی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.