04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59036
1397,سه شنبه 18 ارديبهشت12:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

انفعال امور ایثارگران راه و شهرسازی!


حسن رضا - واقعا" بعضی مسایل دل آدم را خیلی به درد میاورد. در روز جانباز که اکثر ادارات برای جانبازان جلسه ای می گیرند، متاسفانه اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، حتی از فرستادن یک پیام برای جانبازان دریغ کرد. درصورتیکه برای خودشان جلسات رنگارنگ برگزار می کنند.

 این اداره کل به مسائل ایثارگران بی تفاوت می باشد و حتی سعی می کند این قشر را از پست های مدیریتی دور کند! متاسفانه مشاور امورایثارگران وزارتخانه هم بسیار منفعل عمل می کند و در اداره کل هم شخصی هست که اصلا" از ایثارگران نمی تواند دفاع کند، چون سیاست اداره بر این است.

  این اشخاص را بسیار ضعیف و البته بله فربان گو انتخاب می کنند و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، هر روز ازنظر پست های سازمانی تنزل پیدا می کنند و هیچ مرجعی هم نیست که دفاع کند. حتی قانون مربوط به خود ایثارگران را به درستی اجرا نمی کنند و در مخالفت صددرصد با ایثارگران عمل می کنند!

از شما می خواهم یک بررسی از وضعیت ایثارگران راه و شهرسازی خراسان رضوی داشته باشید که این مسئولین در پارتی بازی سرآمد همه هستند!


کد خبرنگار : 20


Reply
no
0
yes
0
علی
1397/02/29 - 11:11
باسلام ایشان کاملا درست میگن من خودم درخواستی داشتم که مدیرکل فرمودن قانون اجازه نمیده وبعدازان برای حدود 25نفرکارانجام شدمشکل شخص مدیرکل است ایشان باایثارگران زاویه دارن

Reply
no
0
yes
0
علی جانباز
1397/03/01 - 21:55
با سلام -عده ای جان برای قصرشیرین باختند #عده ای هم قصر شیرن هایشان را ساختند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.