04 فروردين 1398/ ۱۸ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59070
1348,پنجشنبه 11 دي03:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

رزمندگان از مزایای مدرک تحصیلی بهره مند می شوند


شش طرح دوفوریتی، یک فوریتی و عادی از سوی فراکسیون ایثارگران در خصوص مسائل رفاهی و معیشتی ایثارگران به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد.

رزمندگان از مزایای مدرک تحصیلی بهره مند می شوند

فاش نیوز - شش طرح دوفوریتی، یک فوریتی و عادی از سوی فراکسیون ایثارگران در خصوص مسائل رفاهی و معیشتی ایثارگران به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، در راستای اجرای مصوبات برنامه ششم توسعه کشور و اجرایی شدن قوانین ایثارگری، شش طرح در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با امضای 15 تن از نمایندگان ایثارگر به هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

براساس یکی از این طرح ها، رزمندگانی که دارای 6 ماه سابقه حضور در جبهه ها هستند، حضور در جبهه به عنوان یک مقطع تحصیلی محاسبه و این ترفیع علاوه بر حقوق اجتماعی و سیاسی فرد، حتی در حقوق مادی وی اعمال خواهد شد.

این طرح در حال حاضر به صورت یک استفساریه و به صورت عادی به صحن مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

همچنین جانبازانی که تا کنون با وجود وضعیت جسمانی نامساعد نتوانسته اند از ماده قانونی حالت اشتغال استفاده کنند، سازمان، دستگاه و یا نهادهای ذیربط، موظف به پرداخت حقوق و مزایای آنان بر اساس قانون حالت اشتغال خواهند بود و ترفیع سنواتی و افزایش پایه های حقوقی شامل آنان خواهد شد.

بر پایه این گزارش، اصلاحیه ماده 90 یکی دیگر از طرح های شش گانه ارائه شده از سوی فراکسیون ایثارگران به هیئت رییسه مجلس است که بر اساس آن، مزایای قانونی ماده 70 قانون خدمت رسانی به ایثارگران برای جانبازان زیر 25 درصد نیز اعمال خواهد شد.

 گزارش خبرنگار ما حاکی است، بر اساس سه طرح دیگر ارائه شده، تمامی وزارتخانه ها موظف به تعیین و انتصاب مدیرکل ایثارگران شدند.

همچنین بر پایه یکی دیگر از طرح ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران موظف شد در راستای قانون برنامه ششم توسعه به رزمندگانی که مدرک بالینی ندارند، 5 درصد جانبازی اختصاص دهد.

گفتنی است بر اساس آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هر طرح که دارای 15 امضای نمایندگان ملت باشد، قابل طرح و بررسی در صحن علنی مجلس پس از اعلام وصول و لحاظ شدن در جدول اجرایی خواهد بود.

لازم به ذکر است در خصوص طرح های پیشنهادی از سوی فراکسیون ایثارگران، طبق قانون باید منابع مالی آن تامین و مشخص شود، در غیر این صورت شامل اصل 75 قانون اساسی خواهد شد.


کد خبرنگار : 17


طرح     ایثارگران     مجلس شورای اسلامی                                
Reply
no
2
yes
17
ناشناس
1397/02/19 - 17:06
چرا نمایندگان محترم طرح تسری امتیازات ایثارگران شاغل در دولت به ایثارگران فاقد شغل و یا کارگر را مطرح نکرده اند؟
نا همه از حمایت های متعادل بهره مند شوند .
ایا نمی دانند این یک تبعیض و بی عدالتی است ؟!

no
1
yes
54
جانباز
1397/02/20 - 08:12
نمی دانم اینها چرا ملت وایثار گران را سر کار گذاشتند این طرحها که می گویید در برنامه ششم در مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شده و بعد از یک سال ونیم باید آئین نامه اجرائی آن نوشته شود باید از دولت سوال کنند چرا در بوجه سال اول برنامه ششم منظور نشده یا چرا اجرا نشده وملزم به اجرای قانون شود نه اینکه چیزی که قبلا تصویب شده بهانه فرار از پاسخ بدهند دوباره به رای بگزارند تصویب شد یا نشد ملت را مسخره وسر کار بگزارند تا مدت 5ساله برنامه ششم تمام شود بعد بگویند حیف از اینکه وقت تمام شد


Reply
no
1
yes
9
جانباز زیر 25 درصد
1397/02/21 - 01:11
چرا کارکنان جانباز زیر 25 درصد آموزش و پرورش از قانون ماده 51 که به خانواده شهدا و جانبازان بالای 25 شامل میشود محرومند؟ چرا تبعیض ؟

Reply
no
0
yes
19
هیدا
1397/02/23 - 00:54
یاماراسرکارگذاشتیدیاخودتون سرکارید مردحسابی مصوباتی که چندسال پیش بایداجرا میشد تازه فرستادین برای تصویب مجدد من بعنوان یک شهروند عادی این را میفهمم یعنی شما نمی فهمید؟! نه اتفاقاخیلی هم خوب میفهمید منتهی موضوع دودوتاچهارتاهستش اجرتان بامولا!!!!!!!


Reply
no
1
yes
16
رزمنده هشت سال مقدس
1397/02/23 - 11:15
باسلام
جانب آقاي دكتر نوروزي شما كه خودت حقوقي هستيد اين طرح ها كه جز ئ قوانين بعداز گذشت فرايند در مجلس و در شوراي نگهبان و تشخيص مصلحت رسيد ه و مورد تائيد قرار گرفتند و بعنوان يك قانون مصوب گرديد حالا بعداز گذشت يك سال نيم از اين قانون گذشته بوق و كرنا مي كنني كه ما نشت كمسيون فراكسيون ايثار گران براي حق حقوق رزمندگان برگزار كرديم واقعا ما رزمندگان سر كار نگذاشت ايد واقعا شما نمي فهميد يا مردم مسخره كرديد

no
0
yes
0
حسین
1397/10/08 - 11:50
سلام واقعا هرقانونی برای ایثارگران میاید پس از مدتها معطلی تازه راهی برای فرار ازان پیدا میکنند وان قانون را موجب بی حرمتی به همان ایثارگران میکنند نمایندگان باید همه جوانب را در قانون ببیننداگر واقعا متعهد به ایثارگران هستند چرا پس از این همه سال دروغ یک مقطع تحصیلی بالاتر بوجود میاید که افراد مقرض بگویند بروید با این قانون اتوبوس واحد مجانی سوار شوید


Reply
no
0
yes
19
رزمنده هشت سال مقدس
1397/02/23 - 11:19
قای غلامرضا طایب رییس کمسیون بنیاد فرموده اند که بندالف ماده 87 مبنی براینکه رزمندگانیکه صورت سانحه همزمان ندارندویگان اعزام کننده احرازشون نموده بنیادحداقل 5درصد درراستای اجرای برنامه6 میده.کو..مگردروغگو دشمن خدانیست؟


Reply
no
1
yes
7
1397/02/23 - 11:53
این موار د همه شعار هستن نه عمل مثل همین ذخیره مرخصی جانبازان که بعد از چندین سال حالا با رای دیوان عدالت اداری نادیده گرفته شده وحق جانبازان را پایمال کردند وهیچ کس هم به فکر نیست

Reply
no
0
yes
37
حسن رمضانی
1397/02/25 - 11:18
سلام ایرادی که دستگاههایی دولتی به ماده 87برنامه ششم درخصوص عدم تخصیص یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان وارد می کنند این است که درماده 87 استفاده ازیک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان درمزایایی اجتماعی ایشان ذکر شده نه مزایایی اداری واستخدامی وشغلی ولی متاسفانه دراستفساریه پیشنهادی جدید نمایندگان مجلس نیزبه منظور رفع ابهام واشکال مزایایی اداری واستخدامی وشغلی ذکر نشده وکماکان ایراد عدم اجرایی یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان برای دستگاههایی اجرایی وسازمان امور اداری واستخدامی باقی وامکان استفاده از مزایای مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان میسر نخواهد بود امید است نمایندگان محترم مجلس پس از گذشت قریب 14ماه از شروع برنامه ششم به این مهم توجه نمایند -باتشکرحسن رمضانی رزمنده شاغل درشرکت فرودگاه های کشور

no
0
yes
8
رزمنده دفاع مقدس
1397/02/27 - 23:55
رزمندگان عزیز با عرض سلام و تبریک حلول ماه مبارک رمضان؛ دوستان با دقت جزء 6 بند ث ماده 88 قانون برنامه ششم را مطالعه کنید، این بند دو قسمت دارد; یکی اینکه " بهره مندی از امتیازات یک مقطع تحصیلی بالاتر مطابق قوانین مربوطه"برای افرادی که در بند ث گفته شده،(یعنی رزمندگان با 6 ماه سابقه حضور در دفاع مقدس، آزادگان با کمتر از 6 ماه سابق اسارت، جانبازان با کمتر از 25 درصد جانبازی و همسران و فرزندان آنان) و دوم اینکه "برای رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور در دفاع مقدس در حقوق و مزابای اجتماعی". رزمندگان عزیز! در واقع امتیاز قسمت اول جزء 6 به همه گروه های گفته شده در بند ث تعلق میگیرد و رزمندگانی که 6 ما حضور داوطلبانه دارند علاوه بر بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر (در احکام کارگزینی کارکنان) از حقوق و مزایای اجتماعی هم بهره مند می شوند. " مطابق قوانین مربوطه " یعنی اینکه جانبازان یک مقطع تحصیلی بالاتر را قبلا گرفتند و الان میخواهند مطابق همان قوانین قبلی رزمندگان و... را به آنها اضافه کنند.اگر به مشروح مذاکرات مجلس در زمان تصویب این قانون مراجعه کنید، خواهید دید. رییس مجلس در آنجا این توضیح را برای نمایندگان میدهد. آقایان سازمان اداری و استخدامی کشور حتما مراجعه به مشروح مذاکرات مجلس کردند و میدانند. اما معلوم نیست که چرا ابهمام آفربنی میکنند. با یک نگاه ساده به آن، متوجه خواهند شد.


no
0
yes
4
ناشناس
1397/02/29 - 11:49
قوانین را شفاف نمی نویسند تا هرمسئولی هرجوی دلش خواست اجرا کند


Reply
no
0
yes
9
فرهمند ( رزمنده )
1397/02/25 - 22:52
با سلام ، لطفا نمایندگان محترم مجلس و فراکسیون ایثارگران ، نسبت به اجرایی شدن قوانین توسط دولت پافشاری کنند ./ نیازی به مصوب نمودن قوانینی که در برنامه ششم بصورت قانون درآمده نیست ، فقط اجرایی کردن قوانین را پیگیری فرمایند

Reply
no
0
yes
17
محمد سرباز
1397/02/26 - 14:30
با عرض سلام
احتراما در اجراي مفاد جزء(6) بند ث ماده 88 قانون پنج ساله ششم توسعه اقتصادي،اجتماعي، وفرهنگي درخصوص امتيازات اداري و اجتماعي رزمندگان از يك مقطع تحصيلي بالاتر ،در قانون فوق قيد شده اين عزيزان بتوانند از يك مقطع تحصلي بالاتر مزاياي اجتماعي بر خوردار شوند .قيد كلمه مزاياي اجتماعي مانع از صدور احكام توسط دستگاههاي دولتي شده است.طبق استفساريه از رياست امور مديريت مشاغل و نظام هاي پرداخت ؛جناب آقاي شاهنظري ايشان به صراحت عنوان داشته استفاده از حقوق و مزاياي اجتماعي به معني استفاده از حقوق ومزاي اداري و استخدامي نمي باشد ،الحاق استفاده از جمله مزاياي اداري و استخدامي مستلزم تصريح قانون گذار ميباشد.در استفساريه اخير نمايندگان محترم مجلس مجددا جمله مزاياي اجتماعي عنوان شده كه بايستي كلمه مزاياي اداري و استخدامي در آن قيد گردد. با تشكر

Reply
no
0
yes
4
1397/02/29 - 13:14
باید به من یک مدرک تحصیلی بدهند ولی می گویند بازنشسته شده اید . خیلی از رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد بازنشسته شده اند و به آنان ارتقاء تحصیلی نمی دهند لطفا پیگیری کنید و گرنه چه فایده ایی این قوانین دارند.

no
1
yes
2
حسن رمضانی
1397/03/02 - 08:54
باسلام رزمنده گرامی نگران نباشید ان شاا... اگر مجلس محترم موضوع ابهام یک مقطع تحصیلی بالاتر رزمندگان دربرنامه ششم توسعه رارفع کند احکام شما از تاریخ 96/1/1(شروع برنامه ششم )اصلاح ومقطع تحصیلی بالاتربرایتان منظور خواهد شد-بااحترام حسن رمضانی


Reply
no
0
yes
1
سید محسن مشکات
1397/04/31 - 13:01
چرا بعد ازیکسال از اجرایی شدن قانون برنامه ششم جزء6بندث ماده 88 قانون یه مقطع بالاتر تحصیلی برای رزمندگان اجرا نمی شود وسازمان اموراداری تفسی منفی ازاین قانون دارد شما رو خدا با داد رزمندگان برسید زودتر یه راًی مثبت به نفع رزمندگان صادر کنید

Reply
no
0
yes
0
ایرج
1397/05/10 - 15:07
باسلام درود به تمامی رزمندگان دفاع مقدس علی الخصوص رزمندگان گردان 191پ شیراز مسثقر درمهران که در مقابل دشمن بعثی جانانه جنگیدند عده ای شهید وعده ای جانباز وما رزمندگان افتخار همسنگری شهدایی هم چون شهید عباس نعمتی بیژن هدایتی عبدالرضا باوی اصل هستیم وحدود سی سال مظلوم واقع گردیده ایم وتاکنون در مظلومیت بسر میبریم باشد که در روز قیامت شواهدی همچون شهدای فوق داریم وانها سند مظلومیت ما میباشند.

Reply
no
0
yes
0
نصيري
1397/05/13 - 13:33
قانون يك سطح تحصيلي بالاتر رزمندگان بالاي 6ماه خدمت داوطلبانه كاملا واضح است نمي دانيم چرا مجلس در پاسخ به استفساريه تاخير مي كند.

Reply
no
0
yes
0
احمد
1397/05/15 - 18:40
سلام
با توجه به آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی معلوم نیست چه زمانی قرار است طرح استفساریه در مجلس به رای گذاشته شود

Reply
no
0
yes
1
رزمنده
1397/05/20 - 16:17
باسلام به یادگاران دفاع مقدس بعلت بی توجهی ونبود عزیزان ایثارگر درنهادهای تصمیم گیری متاسفانه همه ما عزیزان هم به لحاط مادی ومعنوی طی این سه دهه در میانسالی وپایان بارنشستگی تاکنون جایگاهی در ادارات وسازمان ها نداشته وباانواع مشکلات معیشت روحی واجتماعی فراموش شدیم وبه بهانه بار مالی ووضع موجود اززیر قوانیین چند ین ساله وفاقد اجرایی اواره وسرگردانیم. دیدار به قیامت. شرمنده. ی شهدا وایثارگران. باشید.

Reply
no
0
yes
0
سید رضا میرآقایی
1397/05/22 - 10:34
عزیزان نماینده در مجلس شورای اسلامی توجه شما را به نکته ای درباره حقوق پیش بینی شده در قانون برنامه ششم برای ایثارگران رزمنده دارای ۶ ماه سابقه جبهه موضوع بند ث جزء ششم از ماده 88 قانون مذکور جلب میکنم و آن اینکه سیر امتیازات ایثارگران به صورت پلکانی و به درستی تدوین شده بدین صورت که برای رزمندگان با سابقه ۶ ماه یک مقطع تحصیلی، برای رزمندگان با سابقه 12 ماه یک مقطع تحصیلی و معافیت مالیاتی و برای جانبازان گرانقدر یک مقطع تحصیلی، معافیت مالیاتی و معافیت از سهم بازنشستگی، پس عدم اجرای قانون توسط دولت محترم در خصوص گروه اول(رزمندگان با سابقه 6 ماهه) با ابهام افکنی نباید به تضییع حقوق آنها منجر گردد.

Reply
no
0
yes
0
رزمنده شاغل شهرداری
1397/05/23 - 11:43
مسولین محترم این قدر بین ایثارگران تفاوت نگذارید خیلی آسان است یک قانونی ساده و گویا و بدون ابهام کارشناسی شده برای همیشه بنویسید تا همه ایثارگران به نسبت ایثارگری از 1 درصد تا 100 درصد بتوانند از مزایای ایثارگری خانواده شهدا-جانیازان-ازادگان و رزمندگان و خانواده های انان را شامل شود و هر روز تغیر ندهید قانون فعلی یکی خیلی ها از چندین امتیاز استفاده میکنند و خیلی ها هم یک بار هم نمی توانند استفاده کنند و محرم شده اند که انصاف نیست

Reply
no
0
yes
0
رزمند ه شاغل
1397/05/24 - 02:43
باسلام ایا بعد ازسه دهه بی توجهی به رزمندگان چه شاغل ویابدون شغل توجهی درخصوص درمان بهداشت مسکن وسایر مشکلات جسمی درمیانسالی نسبت به این یادگاران عنایت ‌توجهی نمودید بااین همه مصویه های فاقد اجرایی وعزیزانی که درصف کمیسون پزشکی وشرمنده بودن انان نسبت به عیال وفرزندان خود به سختی روزگار میگذرانندوشاهد رانت اختلاس دولتمردان نااهل وکسانی که در مجلس ونهادهای تصمیمیم که بویی از شهادت وایثار وعدالت وبرابری و ارمان های ان دوران. جهادی نبرده اند و اکنون برمسند قدرت واشرافی گری ونسبت به این عزیزان توجهی. نمی نمایند. دیدار به قیامت

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/05/27 - 22:01
امتیازات رزمندگان را بدون توجه به داوطلبانه یا غیر داوطلبانه بودن منظور نمایید(حداقل برای خودشان و نه خانواده )

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/06/03 - 13:08
باسلام وادب قوانین ایثارگران که دربرنامه پنج ساله ششم توسعه به تصویب مجلس شورای اسلامی محترم وشورای محترم نگهبان رسیده وجهت اجرائی شدن کتبا" به دولت ابلاغ گردیده باید ارگانهای دولتی ومسئولین عملا این کاررا بکنند درغیر اینصورت هرکس درهرمقامی کوتاهی کرد باید توسط امورایثارگران ونمایندگان آنها طرح دعوا دهند وآنهارامحاکمه نمایند تاهرکسی به حق وحقوق خودبرسدوسلام.

Reply
no
0
yes
1
رزمنگان
1397/06/07 - 10:02
با سلام ودعای خیر باید به استحضار برسانم که اکثریت رزمنگان هشت سال دفاع مقدس بازنشسته شده اندوتعداد معدودی شاغل می باشند حداقل اگر قانون فوق(ارتقاع تحصیلی) اگر به تصویب میرسد برای بازنشستگان نیز اجرائی شود وگرنه(نوش دارو بعداز مرگ سهراب)

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/06/10 - 08:44
ای خدا بازم با این پیامها و مطالب سر کاریم دولت مردان ما خوب رزمندگان را شناختند میگن یه تعدادی مردم نه فهم بی سواد که زمان جنگ عمرشون و برای ناموس و نظام و کشورشون گذاشتن و هر چی هم میشه میگن ما برای خدا رفتیم بهتر با این حرفا دلشون و خوش کنیم و بزاریمشون سر کار و لی نمی دونن فردا که تقی به توقی بخوری همین ما رزمندگان هستیم که چون هشت سال دفاع مقدس سینه مان را سپر و در مقابل مزدوران ایستادگی میکنیم ای بدا به حالتان که با ما اینجوری برخورد میکنید خدا بدادتان برسه

Reply
no
0
yes
0
ن.دبسیجی دوران دفاع مقدس
1397/06/14 - 13:52
باسلام
ترس امرمزامریکا وسردمداران مذورش ازرشادتها وجانفشانیهای ملت ایران خصوصا رزمندگان دردوران دفاع مقدس است رزمندگانی که خیلی آنهابصورت داوطلبانه به فرمان امام راحل به جبهه هارفتندسنکرها راخالی نگذاشتندوتااخرین روزهای دفاع مقدس درجبهه بودندانها تنهاباعقیده به اسلام وامام به جبهه رفتندبدون چشم داشتی به مادیات خیلی ازانها به خاطرسختی دوران حضورازلحاظ بدنی دچارسدمات ومجروحیت هستندکه حتی هیچ گونه پروندهای برای خوددرست نکرده اندحالابعداین همه سال برای این قشرعاشق نظام وامام وبی توقع امتیازاتی راتصویب می کنندوبعدازمدتها یامی گویندمقایرفلان.......است یااجرایش نمی کنندوهزارجوربهانه ازشمامسئولین می پرسم ایا این قشرچیزی ازشما نخواسته ونمی خواهنداگرمادیان موردنظرشان بودایاجان شرینشان رابرمی داشتندباان شرایط به جبه بروندحالا بایداینجورتحقیرششوندوبازیچه قراربگیرندایاحقشان این است همه شما مظمئن باشیددرروزقیامت همه این عزیزان سرپل صراط جلوی شماراخواهندگرفت البته اگراعقادی این اقایان به روزجازداشته باشد.بادرودوسلام به تمامی رزمندگان اسلام

Reply
no
0
yes
0
محمدی
1397/06/19 - 08:14
- 23:55
رزمندگان عزیز با عرض سلام ؛ دوستان با دقت جزء 6 بند ث ماده 88 قانون برنامه ششم را مطالعه کنید، این بند دو قسمت دارد; یکی اینکه " بهره مندی از امتیازات یک مقطع تحصیلی بالاتر مطابق قوانین مربوطه"برای افرادی که در بند ث گفته شده،(یعنی رزمندگان با 6 ماه سابقه حضور در دفاع مقدس، آزادگان با کمتر از 6 ماه سابق اسارت، جانبازان با کمتر از 25 درصد جانبازی و همسران و فرزندان آنان) و دوم اینکه "برای رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور در دفاع مقدس در حقوق و مزابای اجتماعی". رزمندگان عزیز! در واقع امتیاز قسمت اول جزء 6 به همه گروه های گفته شده در بند ث تعلق میگیرد و رزمندگانی که 6 ما حضور داوطلبانه دارند علاوه بر بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر (در احکام کارگزینی کارکنان) از حقوق و مزایای اجتماعی هم بهره مند می شوند. " مطابق قوانین مربوطه " یعنی اینکه جانبازان یک مقطع تحصیلی بالاتر را قبلا گرفتند و الان میخواهند مطابق همان قوانین قبلی رزمندگان و... را به آنها اضافه کنند.اگر به مشروح مذاکرات مجلس در زمان تصویب این قانون مراجعه کنید، خواهید دید. رییس مجلس در آنجا این توضیح را برای نمایندگان میدهد. آقایان سازمان اداری و استخدامی کشور حتما مراجعه به مشروح مذاکرات مجلس کردند و میدانند. اما معلوم نیست بعدازسی و پنج سال که این حق داده شده چرابازهم ابهمام آفربنی میکنند. با یک نگاه ساده به آن، متوجه خواهند شدومی بایست بصورت اداری بامجلس حل می شدزیراخداوکیلی جبهه ها مردمی خواست وبااین جزئیات مالی قابل جبران نیست ورزمندگان (هم سنگران شهیدان) راازاین بیشتردلسرد نکنید.

Reply
no
0
yes
0
قاسم
1397/06/26 - 08:55
طرح استفساریه جزء (6)بند((ث)) ماده88 قانون برنامه ششم توسعه در تاریخ 5/6/1397 در کمسیون اجتماعی مجلس رد شده است فراکسیون در این رابطه پیگیری کند

Reply
no
0
yes
0
کامیار
1397/06/27 - 15:19
سلام...از مسئولین محترم سایت فاش نیوز خواهشمندم در استانه هفته دفاع مقدس یک مصاحبه با حاج اقا نوروزی یا هر فرد دیگری از فراکسیون ایثارگران ترتیب دهند و ماجرای بند ث ماده 88 را پیگیری نمایید جهت رفع ابهام در مجلس ....مجددا از شما جهت پیگیری این موضوع خواهش میکنم ...سپاسگزارم

Reply
no
1
yes
0
کامیار
1397/06/27 - 15:20
سلام...از مسئولین محترم سایت فاش نیوز خواهشمندم در استانه هفته دفاع مقدس یک مصاحبه با حاج اقا نوروزی یا هر فرد دیگری از فراکسیون ایثارگران ترتیب دهند و ماجرای بند ث ماده 88 را پیگیری نمایید جهت رفع ابهام در مجلس ....مجددا از شما جهت پیگیری این موضوع خواهش میکنم ...سپاسگزارم

Reply
no
0
yes
0
کامیار
1397/06/27 - 19:21
سلام....از مسولان سایت فاش نیوز خواهشمندم در استانه هفته دفاع مقدس با رئیس فراکسیون ایثارگران حاج اقا نوروزی مصاحبه ای ترتیب دهند و فراکسیون ایثارگران را مجاب به مطرح نمودن بند ث ماده 88 و رفع ابهام نمایند از مسولان سایت ممنون هستم

Reply
no
0
yes
1
قاسم
1397/07/01 - 11:49
چگونه است کسانی که درشهر های جنگ زده خدمت کارمندی کرده اند حقوق شان اضافه شد ولی رزمنده ای که درخط مقدم جنگیده از حقوق اجتمایی برخوردار شود این انصاف است ترا بخدا همه باز نشست شدندرفتند

Reply
no
0
yes
1
1397/07/01 - 15:48
سلام همين حقوق اجتماعي رو هم كه پرداخت نكرديد.............

Reply
no
0
yes
0
کامیار
1397/07/05 - 17:35
سلام بر ایثارگران....کمسیون اجتمایی در تاریخ 5/6/97 طرح استسفاریه را که هم دواطلب و غیر دواطلب را در نظر گرفته بود مغایر قانون بند ث ماده 88 دانسته و طرح را رد نموده...ولی قانون بند 6 ماده 88 بصورت قانون پا برجاست و طبق ان رزمندگان با 6 ماه حضور داوطلبانه از یک مقطع میتوانند استفاده کنند ....لطفا سایت فاش نیوز بصورت یک خبر جامع اطلاع رسانی نماید...ممنون

no
0
yes
0
فرهنگی
1397/09/27 - 01:25
فقط شکایت به دیوان عدالت


Reply
no
0
yes
0
امیری
1397/07/05 - 22:23
کمسیون اجتمایی درتاریخ 97/6/5 با تایید جز 6 بند ث ماده 88 قانون برنامه ششم طرح استسفاریه که شامل داوطلب و غیر داوطلب بود رو رد نموده بعبارتی بند ث ماده 88 رو تایید کرده هر رزمنده ای که میتواند به جهت پیگیری به اداره قوانین مجلس ویا اداره حقوقی دولت مراجعه و خواهان اجرای کامل و سریع قانون شود

Reply
no
0
yes
1
مهدی
1397/07/13 - 14:54
باسلام آیا قانون برخورداری رزمندگان ازمزایای یک مقطع تحصیلی بالاترشامل رزمندگانی که قبل ازتصویب قانون بازنشسته شده اند می شود؟ یااینکه مجلس محترم قانونی راتصویب کرده که میداند شامل همه رزمندگان عزیز نمی شود وفقط حالت نمایشی رل بازی کرده اند.

Reply
no
0
yes
1
ALI
1397/07/18 - 09:40
باسلام خدمت همه عزيزان بخصوص رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، بنده از نمايده گان محترم مجلس انتظارم دارم در خصوص مزاياي اجتماعي و مادي يك مقطع تحصيلي بالاتر براي رزمندگان عزيز كه واقعا با اخلاص تمام برحسب احساس وظيفه شرعي وبا عشق به امام(ره)،به جبهه رفتند و تاكنون از هيچگونه مزاياي برخوردار نشدند، طرح استفساريه يك مقطع بالاتر را سريعا به تصويب برسانند. با تشكر.

Reply
no
0
yes
6
1397/08/22 - 13:57
چرا آموزش وپرورش ارتقا مقطع تحصیلی را برای رزمندگان دارای 6ماه سابقه را اجرانمی کند؟

Reply
no
0
yes
2
1397/09/24 - 18:02
حيف از عمري كه جنكيىيم

Reply
no
0
yes
6
محمد
1397/10/04 - 13:07
سلام.چرا اعطای یک مقطع تحصیلی بالاتر به ایثار گران را به دستگاه ها ابلاغ نمی فرمایید؟

Reply
no
0
yes
2
فرهنگی
1397/10/06 - 23:44
دارند بودجه را میبندن

Reply
no
0
yes
1
نامدا
1397/10/08 - 13:02
سلام .بر دولت امید جناب اقای روحانی رییس جمهور اسلامی عزیز و بزرگوار .به محضر عزیز و بسیار مکرم.حضرت اقا ما رزمنگان بالای ۶ ماه قریب به یکسال دوطلبانه جبهه داریم .هیچ حق وحقوقی در ام اموزشو پر ورش بر خوردار نبوده و نیستیم از عالیجناب تقا ضا مندیم از جور وستمی که بر ما روا شده با عدالت خویوش مارا بهره مند سازند. البته یاداوری می شود سایر وزارت خانه ها اعمال کردند وبه جز اموزش وپرورش . یا علی رزمندگان چشم به راهند.

Reply
no
0
yes
1
1397/10/19 - 10:26
سلام بر شهیدان گلبون کفن و غواصان شهید دست بسته عریز. کمیسیون اجتمایی و فرهنگی مجلس در تاریخ 5/6/97 طرح استسفاریه رزمندگان (دواطلب و غیر دواطلب) استفاده از یک مقطع تحصیلی بالاترتر را مغایر با قانون بند ث ماده 88 دانسته و طرح ارائه شده را رد کرد. ولی بند6 ماده 88 بصورت قانون پا برجاست و طبق آن رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور (داوطلبانه) در جبهه می توانند از یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند از نمایندگان محترم خواهشمندیم هرچه سریع تر طرح استفاده رزمندگان از یک مقطع تحصیلی بالاتر را مجددا تصویب، تا این رزمندگان (بسیجیان جان بر کف) بتوانند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند. و با این جزئیات مالی ارزش و دلاوریهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اصلا قابل جبران نیست و خواهشمندیم با این کاغذ بازی‌ها روحیه این رزمندگان (هم سنگران شهیدان عزیز) را دلسرد نکنید و از سایت فاش نیوز عاجزانه خواهشمندیم بصورت یک خبر جامع اطلاع رسانی نماید. سپاسگزاریم

Reply
no
0
yes
0
تعدادی از ایثلرگران در جهاد کشاورزی
1397/10/19 - 11:39
سلام برشهیدان کلبون کفن و غواصان شهید دست بسته حاج آقا نوروزی مسئول ایثارگران درمجلس شورای اسلامی همانطوریکه مستحضرید کمسیون اجتمایی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 5/6/97 طرح استسفاریه رزمندگان دواطلب و غیر دواطلب استفاده از یک مقطع تحصیلی بالاتر را مغایر با قانون بند 6 ث ماده 88 دانسته و طرح ارائه شده را رد نموده . ولی قانون بند 6 ث ماده 88 بصورت قانون مصوب و پا برجاست و طبق آن رزمندگان با 6 ماه حضور داوطلبانه (بسیجی) می‌توانند از یک مقطع تحصیلی بالاتر استفاده کنند. ما ایثارگران از شما خواهشمندیم ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در اسرع وقت در صحن علنی مجلس، استفاده رزمندگان داوطلب با داشتن حداقل 6 ماه جبهه داوطلبانه از یک مقطع تحصیلی بالاتر مجددا در صحن علنی مجلس مطرح و تصوب شود. شایان ذکر است اداره امور استخدامی کشور خیلی راحت تر با مجلس می تواند مسئله بیش آمده را راحت حل و فصل نماید نمی‌دانیم اشکال در کجاست. با این جزئیات مالی ذره‌ای از دلاورها، زحمات شبانه روزی رزمندگان جان بر کفن اصلاً قابل جبران نیست و باید فراموش نشود این رزمندگان (همان همسنگران شهیدان از دست رفتمان هستن) و‌ خواهشمندیم با این کارها روحیه ایثارگران را بیش از این دلسرد نکنید.

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/10/19 - 19:01
با سلام خدمت برادران رزمنده ایثارگر پیرو استفساریه جز 6 بند ت ماده 88 قانون برنامه توسعه ششم در مورد استفاده رزمندگان باحضور داوطلبانه و غیر داوطلبانه در جبهه از مزایای ان که کمیسیون اجتماعی در شهریور 97 انرا رد کرد مجددا کمیسیون استفساریه دیگری را در مورد این قانون مبنی براینکه رزمندگان با حداقل 6 ماه خدمت داوطلبانه میتوانند از مزایای مالی واستخدامی یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار شوند را در 4/10/97 تصویب نموده و حال باید در صحن علنی بررسی شود لذا با توجه به اینکه فرصت کمی تا پایان سال باقیمانده است لطفا رزمندگان عزیر مراتب را از نمایندگان شهر خود پیگیری نمایند تا پایان سال 97 ان را تصویب و به وزارت خانه ها ابلاغ نمایند .

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/10/25 - 19:04
سلام مسئولین محترم ایثارگران خواهشمندیم پیگیری کنیدتادرهمین دیماه تصویب واجرایی کنند،چراکسی بفکررزمندگان عزیزنیست ،بخدااینهاهمرزمان وهمسنگران شهداهستندازخدابترسید

Reply
no
0
yes
1
رزمنده
1397/10/29 - 21:00
باسلام، مسئولین محترم بفکرمارزمندگان باشید،خواهشمندیم همین هفته (هفته اول بهمن)استفساریه، تصویب ودستوراقدام دهید،ممنون

Reply
no
0
yes
0
رزمنده گمنام
1397/10/30 - 19:20
برادران رزمنده با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمیشود همت کنید اگر هر رزمنده با حداقل دو نفر از نمایندگان حداقل تلفنی تماس بگیرد یا اس ام اس بفرستد یا ایمیل بزندانشاالله تا پایان بهمن 97 اسفساریه در صحن علنی تصویب میشود ضمنا دعا یادتان نرود اگر خدا بخواهد همه چیز درست میشود.

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1397/11/03 - 19:59
سلام چراماراعذاب روحی میدهند،چرااستفساریه تصویب و اجرا نمیکنند،بخدارزمندگان خیلی سختی هاکشیدن وبه گردن همه حق دارند،مسئولین محترم قبل ازسالگردانقلاب دل رزمندگان شادکنید

Reply
no
0
yes
0
مهدی
1397/11/14 - 23:16
با سلام خدمت برادران رزمنده ایثارگر پیرو استفساریه جز 6 بند ت ماده 88 قانون برنامه توسعه ششم در مورد استفاده رزمندگان باحضور داوطلبانه و غیر داوطلبانه در جبهه از مزایای ان که کمیسیون اجتماعی در شهریور 97 انرا رد کرد مجددا کمیسیون استفساریه دیگری را در مورد این قانون مبنی براینکه رزمندگان با حداقل 6 ماه خدمت داوطلبانه میتوانند از مزایای مالی واستخدامی یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار شوند را در 4/10/97 تصویب نموده و حال باید در صحن علنی بررسی شود لذا با توجه به اینکه فرصت کمی تا پایان سال باقیمانده است لطفا رزمندگان عزیر مراتب را از نمایندگان شهر خود پیگیری نمایند تا پایان سال 97 ان را تصویب و به وزارت خانه ها ابلاغ نمایند درود بر رزمندگان در زمان جنک با جان ودل وشب روز با گرسنه جنگید درود بر شما براداران با غیرت


Reply
no
0
yes
0
فرهنگی
1397/12/28 - 18:29
در حکومت عدل علی اول از همه قانون ارتفا مدرک تحصیلی رزمندگان بایستی شامل قاطبه رزمندگانی گردد که هم اکنون بازنشست شده اند اجرایی گردد و سپس شامل اقلیت بسیار بسیار ناچیزی از رزمندگان بازنشسته ای گردد که احتمالا پس از گذشت بیش از سی سال از پایان جنگ هنوز مشغول به کار می باشند و انگاه مدعی اجرای عدالت و عدل و انصاف در این مملکت گردیم .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.