04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59073
1397,دوشنبه 24 ارديبهشت11:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ثبت‌نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ها


شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور

ثبت‌نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ها

آغاز ثبت‌نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

آغاز ثبت‌نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه، 23 اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد. حجت‌الله امانی با اعلام این خبر گفت: آزمون جذب و استخدام تعداد 18 هزار و 207 نفر در 9 دستگاه اجرایی شامل وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه در تاریخ 15 تیرماه 97 برگزار می‌شود.

وی افزود: ایثارگران جویای شغل واجد شرایط جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه 25 درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر ایثارگران و اخذ بالاترین نمره و قبولی در مصاحبه تخصصی به استخدام دستگاه‌های یاد شده در می‌آیند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: آن دسته از ایثارگرانی می‌توانند از سهمیه حداقل 25 درصد بهره‌مند شوند که حتماً در سامانه سجایا (سامانه جامع اطلاع‌رسانی بنیاد) ثبت بیکاری خود را انجام داده باشند و ایثارگرانی که موفق به این کار نشده‌اند باید قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به بنیاد شهر یا منطقه یا ورود به سایت ایثار و ثبت‌نام در سامانه برخط ثبت بیکاری خود را به انجام برسانند و چنانچه ایثارگری به این کار اقدام نکند امکان ثبت‌نام وی وجود نخواهد داشت.


منبع : تسنیم


ایثارگران     کار     استخدام     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
جانباز زیر 25 درصد
1397/02/21 - 01:38
آیا فرزندان ایثارگران میتوانند در این آزمون ثبت نام کنند ؟

no
0
yes
0
جانباز45درصد
1397/02/23 - 13:10
اتفاقا سوال منم هست.
فرزندم می خواهد در این آزمون شرکت کند.
معلوم نیست شرایطش چجوریه...
بنیاد هم که اصلا" اطلاع رسانی نمی کند!!!!


Reply
no
0
yes
0
1397/02/23 - 22:48
سلام ، ثبت نام میبایست از طریق سامانه سازمان سنجش انجام شود اما نکته قابل توجه در سهمیه ایثارگران همان ظلم همیشگی اصلاح طلبان بر علیه ایثارگران و بسیجیان و بطور کلی نیروهای انقلابی است. در فرمهای استخدام مکانهای پیش بینی شده برای ایثارگران روستاها و شهرهای دور است اما بهترین مکانها برای سهمیه آزاد در نظر گرفته شده است.
به این ترتیب ایثارگران فقط میتوانند برای مکانهای بد آب و هوا و دور دست ثبت نام کنند. در سهمیه کنکور سال قبل نیز همین رویه وجود داشت لیکن صدایمان به جایی نرسید و رتبه 400 سراسری در دانشگاهی دور افتاده پذیرفته شد در حالیکه دانشگاه فردوسی مشهد تا رتبه 600 را در همان رشته پذیرش کرد.
اینطور سهمیه بندی برای ایثارگران بجز ظلم و ستم نفع دیگری ندارد لذا پیشنهاد میگردد ایثارگران محترم برای کسب استخدام در مکانهای مناسب از سهمیه آزاد استفاده کنند در غیر اینصورت چاره ای جز استخدام در نقاط دور افتاده ندارند.
انگار سهمیه ایثارگران را بزور وارد آزمون استخدام کردند در حالیکه تمام مسئولان تا هفت پشت نسل اندر نسل مدیون ایثارگران هستند.

Reply
no
0
yes
1
1397/02/24 - 13:58
بعضی مسئولان که قبل از انقلاب مشغول چوپانی در کوه و صحرا بودند پس از انقلاب دارای مدارک دانشگاهی و پست و مقام شدند لیکن این روزها که از طریق انقلاب اسلامی و جان فشانی ایثارگران به ثروتهای انبوه رسیدند گذشته را فراموش کردند و تبدیل به عوامل غربگرا و اشرافی شدند. آنها برای ضدیت با ایثارگرانی که عامل اصلی پیشرفت شان بودند از هیچ کاری کوتاهی نمیکنند خلاصه کم کم حقایق روشن میشوند تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.