04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59079
1397,پنجشنبه 20 ارديبهشت12:05
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ماجرای بیمه دی در قم!


یک جانباز رزمنده - اجازه بدین من هم اعلام کنم که از بیمه دی هرگز راضی نیستیم و کسانی را که بانی این بیمه برای ایثارگران شدن نفرین می کنم.

 چند سند پزشکی بردم برای جبران هزینه بیمارستان شهید بهشتی قم به بیمه دی در بلوار امین قم. بعد از سه ماه که از واریز وجه خبری نشد، وقتی علت را جویا شدم، با وقاحت تمام  اعلام می کنند از سندهای ادعایی مربوط به شما خبری نداریم و به راحتی آن را انکار می کنند و من دوباره امروز رفتم سراغی بگیرم. باز هم با وقاحت تمام اعلام کردن سند کو؟ اگر راست میگی برو دوباره بیمارستان و بگیر و بیار.

همون جا لعن و نفرین کردم بر کسانی که دارند از بیت المال حقوق می گیرند که به مشکل جانباز رسیدگی کنند اما این گونه با پر رویی و بی ادبی پاسخ میدن و فکر می کنند که دارند ارث پدری خود را می بخشند.

خدا نگذره از این مثلا بنیاد شهید و ایثارگران که جز زحمت برای ایثارگر خدمتی ندارند!


کد خبرنگار : 20


بیمه دی     جانباز     نارضایتی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
2
رزمنده دفاع مقدس
1397/02/21 - 03:11
مقصر این وضعیت ناهنجار و اینکه این آقایان مدیر شده اند کیست؟؟

)خود ما..در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری ....//....بله تا حدود زیادی خود ما..)

مدیران بنیاد و نهادهای خدمتگذار دیگر مانند سازمان کار و کارگران و تبلیغات و بنیاد مستضعفان باید با کسب اجازه از رهبر معظم توسط ایثارگران و یا کارگران و محرومین انتخاب شوند..Reply
no
1
yes
0
جواد ادبی ممقانی جانباز 50 درصد از تبریز
1397/02/21 - 22:46
ماجرای بیمه دی و بانک دی به غول و مار هفت سر مافیایی در بنیاد مربوط میشود که همت دولت و مجلس را می طلبد مگر اینکه آنها هم جزو این مافیا باشند .

Reply
no
0
yes
1
جانباز معسر فلاکت زده
1397/02/22 - 20:10
چرا کسی به جانبازان فلاکتی زیر ۲۵ درصد حداقل حقوقی که مصوب مجلسه واریز نمیکنند چرا مسئولین بنیاد برای خدمت تلاش میکنند اما حقوق بگیران بنیاد کوتاهی میکنند

no
0
yes
0
عبدالله
1397/02/23 - 12:26
نه عزیزم مجلس هم برای شانه خالی کردن از زیر فشارها این قوانین را تصویب می کنه!!! چون حداقل بعداً می توانه ادعاکنه که ما (مجلس) قوانین را در حمایت از ایثارگران را تصویب کردیم واین دولته که نمی تواند انها را اجرا کنه!!!!!وگرنه مچلس با توجه به درامدکشور نمی داند که دولت توانایی هم از لحاظ مادی ویااجرایی را نداره؟ مجلس اگه نمی خواد شانه خالی کند باید قبل از تصویب با همنشینی دولت فکری در باره منبع پرداخت ان بکند تا اون موقع اگه دولت نتونست اجرا کنه باهاش برخورد کند./.


Reply
no
0
yes
0
علی
1397/02/23 - 15:29
لعن و نفرین بر این بیمه هرجا می‌رویم می گویند قرارداد نداریم و اگر هم فاکتور بگیریم با هزاران مکافات سند را تحویل می گیرند. ولی با بیمه ایران خیلی راحت بودیم

Reply
no
0
yes
0
علی خدمتی
1397/10/06 - 17:24
از بیمه دی هیچ کس رازی نیست

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.