28 اسفند 1397/ ۱۳ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59115
1397,یکشنبه 23 ارديبهشت09:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ترانه‌سرای همجنس‌بازان، خواننده سریال ماه رمضان؟!


 
تیتراژ یکی از سریال‌های ماه رمضان سیما با صدای همکار خواننده‌های ضدانقلاب و ترانه‌سرای فتنه ساخته شد!
ترانه‌سرای همجنس‌بازان، خواننده سریال ماه رمضان شد!
کیهان نوشت: شبکه اول سیما، تیتراژ سریال ویژه ماه رمضان خود را با صدای کسی تولید کرد که پیشتر ترانه‌ای درحمایت از همجنس‌بازان سروده بود. ترانه‌ای که توسط یکی از خوانندگان زن ضدانقلاب اجرا شد.

همچنین وی در سال 88 نیز ترانه‌هایی در حمایت از فتنه سروده بود که یکی از این ترانه‌ها توسط داریوش، خواننده لس‌آنجلسی خوانده شد! نکته جالب این است که سریال مذکور با محوریت یک شخصیت روحانی ساخته شده است.
 
البته ترانه‌سرای مذکور، دکان دو نبش دارد و همزمان با خلق ترانه برای ضدانقلاب و خواننده‌های لس‌آنجلسی، با صداوسیما جمهوری اسلامی نیز همکاری می‌کند. پیش از این نیز ترانه‌های وی در برخی از برنامه‌های سیما استفاده شده بودند.

 
همجنس باز     فتنه 88     سریال ماه رمضان                                
Reply
no
0
yes
2
عبدالله
1397/02/23 - 12:16
عزیزم؛دوستان(البته دوست خودشون نه من)مگه یکی از شعارهای دولت اخوان!!!! این نبوده که باید از ظرفیت تمامی ایرانی های جهان استفاده کنیم!!! خب این هم در راستای تحقق همین شعاره!!!!پس از اینکه یه هموطنی دارای شغل شده نباید ناراحت بش!!!!

Reply
no
1
yes
1
التماس تفکر
1397/02/23 - 18:50
حالا مثلا از همجنس باز ها ترانه خونده دیگه حق نداره ترانه دیگه ای بخونه؟؟!!!صداش نجس شده؟؟!!*بیخود نیست به شما میگن افراطی*...کیهان هم که دیگه گندشو درآورده...کی در کیهان رو گِل میگیرن ما راحت شیم نمیدونم!!!درکتون نمیرسه خواننده کارش خوندنه دیگه....هر دوتاشو میتونه بخونه!ا

no
0
yes
1
عبدالله
1397/02/25 - 11:49
کی گفته که ایشون حق نداره ترانه بخونه؟ایشون مختاره اما برای اونایی بخونه که در صنف خودشه نه برای ماه مبارک ومردم روزه دار و مسلمان./.


Reply
no
0
yes
1
1397/02/25 - 07:46
پیش نماز مسجد دارای شرایطی باید باشد ورمضان ماه خداست صدا وسیما باید بیشتر دقت کند خواننده مدرک میخواد تا بخواهی هست آخر این روزا هنرمند در بقازیگریست و خوانندگی
چقدر علما محققین مولفین تشویق میشن ایثارگران چطور
حرمت ماه رمضان عبودیت فرد را میرساند ومقدمه هدایت وکمال ماه نزول وحیست ماه دعست نه نوازندگی

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.