05 فروردين 1398/ ۱۹ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59164
1397,پنجشنبه 27 ارديبهشت14:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تو را رسمی وزارت نمی کنیم!


شهاب - من فرزند ایثارگر هستم و حدود ۲۰ سال کارمند یکی از وزارتخانه ها هستم و به صورت قراردادی بنده را نگه داشتند و حالا که درخواست رسمی وزارت را دارم و یک نامه جهت رسمی شدن وزارتی دارم سازمان مربوطه عنوان می نماید که در قانون و صحبت های آقای مجتهد جایی نیامده که فرزندان ایثارگر تغییر وضعیت به رسمی وزارتخانه پیدا کنند و به خاطر پیگیری که می کنید، شما رو تغییر وضعیت به رسمی شرکت تابع درمی آوریم‌ و تغییر وضعیت به رسمی وزارتخانه درنمیاریم.

 درصورتی که بنده برای آن وزارتخانه کار می کنم و مجبورم تابع تمامی قوانین آن وزارتخانه باشم ولی از مزایای آن وزارتخانه نمیتوانم استفاده کنم چون رسمی وزارتخانه مذکور نیستم. در واقع یک قضیه ای شده که تا میگی این کار رو برای من انجام بدید، میگن شما که رسمی وزارتخانه نیستید و نمی توانید از مزایای وزارتخانه مذکور استفاده کنید! و وقتی میگم پس این کار رو انجام بدید، میگن شما تابع قانون وزارتخانه هستید!

لطفا" راهنمایی کنید چکار کنم؟ و چطوری آنها را متقاعد به تغییر وضعیت رسمی وزارتخانه نمایم تا جلوگیری از تضییع حق بنده شود؟


کد خبرنگار : 20


فرزند ایثارگر     رسمی شدن     وزارتخانه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
الف-ب
1397/02/28 - 08:31
با توجه به توضیحات ارائه شده به نظر می رسد شما قراردادمشخص و یا پیمانی هستید هستید، در هر دو صورت برای تبدیل، باید منتظر مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور باشید .


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.