04 بهمن 1397/ ۱۸ جمادى الأولى ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59225
1397,شنبه 29 ارديبهشت09:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خروش مردم روزه دار ایران علیه جنایات رژیم صهیونیستی


روزه‌داران کشورمان پس از اقامه نما‌زجمعه در محکومیت انتقال سفارتخانه اسرائیل به بیت المقدس و کشتار مردم غزه در سراسر کشور تظاهرات کردند.
به گزارش خبرنگاران کیهان و خبرگزاری‌ها از شهرهای مختلف میهن اسلامی مردم روزه‌دار ولایت‌مدار در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان با فریاد مرگ براسرائیل و مرگ برآمریکا اقدام غاصبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند. این تظاهرات در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل و شهادت مردم مظلوم فلسطین و محکومیت انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس برگزارشد و مردم مومن ایران اسلامی با مشت‌های گره کرده فریاد اعتراض به این جنایات سر دادند.
در پی کشتار بی‌رحمانه شمار زیادی از مردم مظلوم غزه که خواسته‌ای جزء بازگشت به سرزمین مادری خود نداشتند نظامیان رژیم غاصب صهیونیسم با گلوله پاسخ آنها را دادند وتعدادی زیاد کودک ونوجوان را به شهادت رساندند.
مردم روزه دار کشورمان با شعار «قدس برای مسلمانان» است و مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل، انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم و سردمداران کاخ سفید را شریک جنایات رژیم جعلی اسرائیل در کشتار مردم بی‌دفاع  فلسطین اعلام کردند.نمازگزاران روزه دار با محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی، از ملت‌های  مسلمان و آزاده جهان و از  گروه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی خواستند برای توقف کشتار فلسطینی‌ها توسط اسرائیل اقدام عملی انجام دهند.




نماز جمعه     اسرائیل     فلسطین                                




نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.