05 فروردين 1398/ ۱۹ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59292
1397,سه شنبه 01 خرداد11:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نحوه ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد


مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: ثبت‌نام و پذیرش همه دانش آموزان شاهد و سایر گروه‌های ایثارگری ورودی در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود.

نحوه ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در سال تحصیلی جدیدمحمدعلی فقیه، مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام زمان ثبت‌نام در مدارس شاهد گفت: بر اساس شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد که در جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش‌ و پرورش به تصویب رسیده است، ثبت‌نام و پذیرش همه دانش آموزان شاهد و سایر گروه‌های ایثارگری ورودی در سال تحصیلی 98-97 به‌صورت اینترنتی و فقط در سامانه سجا به آدرس www.saja.medu.ir انجام می‌شود.

وی در خصوص زمان ثبت‌نام دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سامانه سجا اظهار داشت: ثبت‌نام پایه اول دوره ابتدایی، اول خردادماه، پایه هفتم دوره اول متوسطه، اول تیرماه و پایه دهم دوره دوم متوسطه، دهم تیرماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت، ثبت‌نام از دانش آموزان میان‌پایه نیز در مردادماه از طریق مدارس شاهد انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش بنیاد اظهار داشت: تمام دفاتر و مناطق بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در زمینه ثبت‌نام مدارس شاهد هستند تا ضمن رعایت قوانین و عدالت در ثبت‌نام، موجبات رضایت آن‌ها بیش‌ازپیش فراهم شود.

انتهای پیام/


منبع : تسنیم


مدارس شاهد     بنیاد شهید     ایثارگران                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.