05 فروردين 1398/ ۱۹ رجب ۱۴۴۰
شناسه خبر : 59322
1397,چهارشنبه 02 خرداد11:26
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کوتاهی مسئولان در قبال یک رزمنده و جانباز شوشتری


جانباز دکتر رمضان حسینی پناه، فعال اجتماعی و سیاسی و همچنین کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و از کارمند سابق بنیاد شهید امور ایثارگران استان خوزستان، به دلیل عارضه های جانبازی در بیمارستان اروند اهواز بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

وی از سن پانزده سالگی و از سال 61 تا 65 به طور مرتب در جبهه حضور داشته است. پاسگاه زید پدافند، بدرجزیره مجنون، بستان پدافند، تک یامهدی فکه، شیمیایی مجنون، والفجر۸ فاو و خیبر.

متاسفانه از سوی مسئولین شهرستان با اینکه این رزمنده جانباز، سنگ صبور جانبازان و خانواده شهداست و به طور رایگان در مسائل حقوقی و کیفری، خانواده شهدا و جانبازان را انجام یاری می دهد، تنها رئیس بنیاد شهرستان شوشتر فقط تماس تلفنی گرفته و جویای حالش شده است. اما از سوی مسئولین شهرستان و استان کوتاهی شده است.

متاسفانه آقای گیلانی نماینده شهرشوشتر نیز کوتاهی کرده که امیدواریم جبران گردد.

به کوشش امین امان الله پور
Reply
no
0
yes
2
سیدعلی تقی آبادی
1397/03/02 - 21:46
بادرود وعرض ارادت به محضربرادرعزیزم جناب رمضان حسینی پناه یادگار دوران دفاع مقدس آقارمضان شما که تاحدودی نام آشنا وشناخته شده این رفتارشان وای به حال حقیروامثالهم که جزخدای مهربان پناهی نداشته امیدوارم اونیز نیم نگاهش را ازما بی کسان دریغ نکند،درخاتمه عرایضم بهبودی هرچه زودتر حضرتعالی وصحت وسلامتی وطول عمرباعزت جنابعالی وخانواده گرامیتان را از خداوندسبحان مسئلت داشته ،شب نیست که آهم به ثریانرسدنه از زخم تیرکه ازشعارهای نابخردان حضرات دولتیان وبویژه به اصطلاح ژن های برترشان که با پول بیت والمال درکشورهای غربی خصوصاً آمریکاوانگلیس درنازونعمت وخیلی از مردمیکه شعارشان شده ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماندکه انصافاً همان هم فقط شعارست وشعاربوالله درخصوص مامدافعانشان که بایستی عرض شود روی اهل کوفه را هم سفیدکرده اند، ازطرفی جانبازان واقعی شب وروزشان با درد ورنج هم آغوشند ژن های برترهم با ماهرویان در آغوشند هردو در آغوشند اما این کجا وآن کجا،شرمنده برادر دوران مردی ومردانگی خاطرت را مکدر کردم به بزرگواریت ببخش

Reply
no
0
yes
1
حمیدرضا
1397/03/04 - 17:03
سوزی که جواب ندهد نگفتنش بهتر است. کربلای 8 شیمیایی شدم. جزو تیپ 24 پدافند ضد شیمیایی امام سجاد ع بودم . سالها اذیت شدم. برای فرزنددار شدن هم به پول امروز 600 میلیون هزینه کردم. هیچ درصدی هم ندارم. کسی نگفت حالت چطوره. در صورتی که دستگاه تبلیغاتی جنگ فراموش نمی کنم برای جذب افراد به جبهه ها چه تبلیغاتی که نمی کرد. ظاهرا همه چیز تمام شده بعد از ظهر عاشورا همه مصیبها مال زینب ع بود. مهم نیست همه که سردار شدند همه که پول دار شدند. باز هم مهم نیست. خدا نگهدار همه باشد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.