شناسه خبر : 59577
دوشنبه 21 خرداد 1397 , 16:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

حضور به یاد ماندنی جانبازان در محفل "عباسیون"+تصاویر

گروه کثیری از جانبازان نخاعی و هفتاد درصد در ضیافت افطاری مجمع جانبازان عباسیون حضور یافتند.

فاش نیوزگروه کثیری از جانبازان نخاعی و هفتاد درصد در ضیافت افطاری مجمع جانبازان عباسیون حضور یافتند.
 
در ماه ضیافت الله و بهره مندی عزیزان روزه دار از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان المبارک، سفره افطار مجمع جانبازان عباسیون تهران، بار دیگر برای جانبازان و خانواده هایشان پهن شد.
 
به گزارش خبرنگار ما، در این مراسم افطاری که تعداد بسیاری از جانبازان به اتفاق همسر و فرزندان خود در تالار پذیرایی "ساصد" وزارت دفاع حضور یافته بودند، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، جانبازان روزه خویش را در کنار همرزمان و همسنگرانشان افطار کردند.
سپس برگزارکنندگان و بانیان این مراسم و ضیافت، به جانبازان حاضر گل اهدا کردند.
 
در قسمتی از این مراسم گروه ورزش زورخانه‌ای، متشکل از تعدادی نوجوان به ورزش زورخانه ای و مدح مولا علی (ع) پرداختند. در بخش پایانی نیز چند تن از مهندسان جوان دانشگاه شریف که ویلچری سیار سبک و با استحکام بالا را طراحی و ساخته اند، با حضور در جمع جانبازان که اکثرشان ویلچرنشین بودند، به معرفی محصول تولیدی خویش پرداختند.
 
در ادامه تصاویری از این مراسم افطاری را ببینید:
کد خبرنگار: 24
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi